Strona/forum i wszystko z tym związane

Ale to jest forum zwykłe, a nie sąsiedzka kłótnia i sprawa policyjna. Na litość nie porównujcie forum do życia codziennego.

1 polubienie

Forum zwykle tak,tak ale czy to oznacza,ze nie ma zadnych zasad,mozna robic “syf” w danym watku?
Nikt by sie nie przyczepial gdyby dyskusja byla na poziomie ale niestety nie byla-w mojej opinii oczywiscie choc tutaj akurat nie jestem osamotniony.

1 polubienie

Zasadnicze pytanie brzmi, czy jeszcze chcemy dyskutować o piłce, czy po prostu przerzucać się błotem i udowadniać swoje racje? Biznes to chyba najmniej ciekawa część piłki, a w Liverpoolu nigdy w tej kwestii nie było idealnie. Pomijając to, że to co się tam dzieje na górze, to są zawsze spekulacje. Polecam trochę ochłonąć, może pooglądać inne rozgrywki, bo piłka nożna ma przede wszystkim sprawiać przyjemność oraz łączyć ludzi, a nie ich dzielić.

1 polubienie

Twój donos prędzej bym porównał do donosu do niemieckiej władzy w czasach nazizmu, że sąsiad chowa u siebie Żydów. Wstydź się. Czemu też jesteś na tyle arogancki, by wyznaczać, jaki poziom musi mieć dyskusja, by jej uczestnicy mogli ją kontynuować? Buta nie zna granic.
images

1 polubienie

@Kijoraptor - skoro to nie jest sąsiedzka kłótnia to po co pisać o “kablowaniu”, “donosach”? Czy teraz “Żydach”
EDIT: wiem, że nie pisałeś o tym, napisałeś też co sądzisz i możesz to napisać to nic złego cytuję:
“Może czasem o zamknięciu tematu powinni decydować ludzie, a nie jednostka, która ma jeden pogląd.”

  • tyle, że na tym forum zawsze od początku istnienia strony decydował moderator o tym jak zarządzać wątkiem wątkami i sam naczelny to “uświęcił”.

Wątek nie jest zamknięty na stałe, na starym forum też zamykano wątki dla ostudzenia emocji i to jeszcze za czasów innych moderatorów. To nie jest nic nowego, a tu jakaś “burza” :slight_smile:
Zamykano choćby wątki meczowe w czasie meczu itd.

@theshowmustgoon - gwoli offtopu - rząd nic nie daje bo nic nie ma. Rozdaje pieniądze z nowych podatków. W tej kwestii bez odbioru.
Gdybyś przeczytał regulamin byś wiedział co robi moderator i jakie ma uprawnienia od kilkunastu lat, od praktycznie istnienia strony.
Z mojej strony nie ma pozwolenia na porównania, o których piszesz i zaraz odczujesz tego konsekwencje w postaci odpoczynku od forum.

5 polubień

Rozmawiamy o temacie FSG, który został zamknięty a przytaczasz jakąś statystykę ogólną, w sumie nie wiem po co? Proszę pokaż mi ile w wątku o FSG usunąłeś moich postów skoro tego dotyczy “spór” i niejako wywołałeś mnie do tablicy.
Ja ten wątek ignoruję bo nie mam tam nic specjalnego do powiedzenia ale absolutnie nie przeszkadza mi dyskusja tam

Jeżeli sytuacja tego wymaga, a wymaga to tak aż się wszyscy ogarną.

1 polubienie

No tak dziadek,Slazak z dziada/pradziada,zginal jako zolnierz Wehrmachtu w 1944 roku wiec w sumie wszystko pasuje :grimacing:…odleciales z tym porownaniami i to daleko poza nasza galaktyke.

Nie ja to pisałem. #20znakow

Przytoczyłem przypadkowe loginy, bo ktoś wyżej zarzucił masowe usuwanie postów. Masowe usuwanie postów to przeciętnie usunięcie 30 postów na 1000 napisanych na jednego użytkownika. Czyli średnio każdy użytkownik ma usunięte 3% swoich postów. To nie jest masowe usuwanie postów, a trzeba to było w końcu wyjaśnić.

Co do twojego pytania to zerknąłem w twoje usunięte posty i okazuje sie, że spośród 33 usuniętych postów jest 19 usuniętych przez autora, czyli sam sobie usunąłeś post. I nie masz usuniętego ani jednego postu z tematu FSG, co z resztą potwierdziło to, że ignorujesz ten temat.

Ten wpis tylko potwierdza co zasugerowałem czyli, że ograniczanie wolności słowa nie prowadzi do deeskalacji tylko do eskalacji konfliktów pomiędzy użytkownikami. Niebezpieczna polityka, ale róbta co chceta

Kocham takie zerojedynkowe myślenie. Moim zdaniem donos jest uzasadniony jeżeli wymaga tego interes społeczny lub interes osoby. W tej sprawie nic takiego nie zachodzi, bo jeżeli jesteś niezainteresowany wątkiem to go nie czytasz. Pisanie jakiś skarg jest żałosne.

Fin

Bardzo dobrze, że temat zablokowany. Od dłuższego czasu nic nowego nie można było tam i tak ani przeczytać ani napisać. Stagnacja i taplanie się w błotku.

2 polubienia

Jak się liczą w statystykę usunięte samemu, to pewnie większość, albo wszystkie usunąłem sam :smiley:

Co do tematu to ja właśnie przestałem się udzielać, ze względu na powtarzalność argumentów i przesadne emocje z nim związane. Sam się zresztą nieraz emocjonowałem tam :smiley: W każdym razie, apeluje do wstrzymania się z wydawaniem opinii na temat naszych właścicieli do końca lata. Gdyż sytuacja jest trudna, wiele czynników to spowodowało i bez sensu jest winą obrzucać kolejne jednostki/instytucję.

Jak to mawiają “ludzi najlepiej poznaje się w biedzie” i zobaczymy co w tej “biedzie” się u nas wydarzy :slight_smile:

Ty masz akurat na 1314 postów skasowanych 16, gdzie 11 sobie sam usunąłeś.

1 polubienie

Od dowiadywania sie nowosci sa serwisy newsowe (szok) lub lfc.pl (niedowierzanie).
Fora sa do glupiego przerzucania sie argumentami i dyskutowania w kolko o tym samym (szok x2).

3 polubienia

Swoją drogą wystarczy, że pojawią się gorsze wyniki w dłuższym okresie i idąć tą drogą, trzeba będzie zamykać wszystko, pamiętacie jak jeszcze niedawno grali Moreno, Lovren, Leiva, Mignolet i wielu innych artystów, to przy wielu meczach, była wyłączona na głownej stronie możliwość komentowania w trakcie spotkania czy w przerwie, czasem nawet zaraz po meczu, żeby ludzie musieli samodzielnie przetrawić, to co zobaczyli :slight_smile:

A już myślałem, że sobota będzie stracona.

Ej, ale Lucasa to Ty szanuj!

Szanowna Administracjo! :smile:

Napisalem dzisiaj 2 posty w temacie “rozwazania i spekulacje transferowe” i oba najpierw pokazaly sie na ekranie a jakis czas potem “w czarodziejski sposob” zniknely.
O co chodzi???

Kolega @kacciq bardzo fajnie to napisał. Gdzie jest administracja? Fajnie by było zachować jakiś poziom na tym forum, a nie robić z tego miejsca piaskownice.

„ Spoko, mów sobie tak ze szwagrem przy wódeczce, ale tutaj mógłbyś pokazać trochę kultury. Wchodzi potem jakiś neutralny kibic do nas, czyta w co drugim poście MEMnited i potem kibice LFC mają łatkę dzieciaków z kompleksami. Naprawdę zdumiewa mnie, że w tym wieku nie czujesz żenady pisząc w taki sposób.

Po prawdzie, to gdzie jest administracja? Chyba powinniście zadbać o elementarną kulturę i szacunek na forum, i o wizerunek kibica LFC? Dlaczego tolerujecie coś takiego?”