Strona/forum i wszystko z tym związane

Czyli Staszek01 już na zawsze będzie wyświetlał się jako ostatni zarejestrowany użytkownik starego forum :upside_down_face:

1 polubienie

Kurde, fatalnie wygląda to forum

Ja mam całkiem odmienne zdanie, dużo prostsze w obsłudze, dużo więcej opcji przy dodawaniu postów, na tamtym było ciężko czasami dodać zdjęcie lub może nie potrafiłem tego zrobić ale ja osobiście, z tego forum jestem strasznie zadowolony

1 polubienie

Może jakieś uzasadnienie Twojej opinii?
Mam całkowicie odmienne zdanie.
Jest przejrzyście,nowocześnie tylko trzeba się z nim …zaprzyjaźnić :smiley:

1 polubienie

Nowe forum totalnie mi nie pasuje, jest malo przejrzyste, wyglada na sekcje komentarzy na jakiejs nudnej stronie. Separatory postow sa malo widoczne co powoduje, ze wszystko sie zlewa, uklad postow itd. tez jakos malo mi podchodzi. Po prostu wyglada na sekcje komentarzy na Facebooku, co mnie odrobine odrzuca. Temu jako stary dziad siedze na forach bo nie lubie tego stylu. Mam wrazenie, ze zacheca on do krotszej, pobieznej formy wypowiedzi, a uwazam, ze nie to jest celem for. Miejsce przeznaczone na posty tez jest malutkie (co takze nastawia i zacheca do bardzo krotkiej formy wypowiedzi). Sam silnik jest ok, mozliwosci techniczne sa fajne. Layout to tragedia moim zdaniem i to w dodatku nie do naprawienia (nie to, ze ktos na dluzsza mete cos z tym bedzie robic, nie ludzilbym sie). Avatary sa za male, okno posta jest za male i siedzac w normalnej odleglosci od komputera fatalnie czyta sie dlugie posty, wyswietlanie czasu posta w godzinach/dniach. Totalnie nie rozumiem jak mozna zrobic forum, ktore ma na celu wymiane dluzszych opinii i zająć praktycznie 50% strony… no niczym w sumie nie zająć - pozostawić puste.

Swoja droga te teksty o tym, ze stworzenie forum na gotowym silniku kosztuje 30 tysiecy sa calkiem dobre.

2 polubienia

A kto tak twierdził?

Największym problemem forum są niektórzy użytkownicy plus sekcja żużla

Kwote zasugerowales Ty piszac o stronie Juve, a nastepnie byli kolejni, ktorzy przyklasneli w stylu “no wlasnie jak sie nie znacie ile to kosztuje to sie nie odzywajcie” zatem chodzi mi o tych kolejnych. Ponizej masz z brzegu przyklad. :slight_smile:

Nie wiem jaka kwota tam byla zebrana dokladnie, nie pamietam juz, niech by to bylo 5 000 zlotych. Ten post sugeruje, ze przerzucenie forum na inny silnik lub stworzenie troche lepszego niz to kosztuje 50 000 zlotych. Jezeli ktos zaoferuje mi 50 000 za przerzutke tamtego forum i zrobienie czytelnego layoutu to ja w to wchodze na juz, daje maila do przeslania umowy. No tylko, ze nikt nie zaplaci takiej kasy - bo to tyle nie kosztuje.

Tobie czy administracji mozna co najwyzej zarzucic brak transparentnosci co do zebranych srodkow ( mnie to akurat nie rusza, layout i tak mi sie nie podoba i wiem, ze czy to ja czy Mitchell czy ktokolwiek inny bedzie narzekal to juz niczego sie nie zmieni). Natomiast ja totalnie nie o tym. Wyrazilem tylko moja mniej pochlebna opinie co do layoutu i zwrocilem uwage na smiesznosc postow takich jak zacytowany wyzej, ot co.

@edit
A wybacz, zebrane bylo ponad 10k wiec post sugeruje, ze odkurzenie strony i zrobienie sensownego forum to bagatela 100 tysiecy zlotych.

Gdzie moge podpisac umowe?

Inifite scroll w porownaniu do starego przechodzenia miedzy stronami to niebo a ziemia, nic mnie tak nie irytowalo jak szukanie posta miedzy stronami. Druga sprawa to ze nigdy nie moglem znalexc tematow ktorych szukalem na starym forum, poki co forum jest nowe i jest powiedzmy porzadek wiec ciezko ocenic, ale zmiana wg mnie bardzo na plus.

1 polubienie

Najlepiej wylac swoje zale na stronie i stwierdzic ze wszystko jest kiepskie, nic sie nie podoba, pieniadze w bloto i samemu by sie zrobilo lepiej do tego taniej i szybciej.

Ludzie co wam stoi na przeszkodzie, dlaczego to wy nie prowadzicie swojej strony dla fanow, dlaczego wy nie organizujecie zbiorki, zbierzcie kasy ile uwazacie za odpowiednie i zrobcie lepsza strone ktora sie wam podoba i za rok bedziemy mieli 2 strony zamiast jednej.

Po co zatruwac zycie innym ktorym jeszcze sie cos chce ?

Osobiście ten format forum wybitnie nie przypadł mi do gustu. Może z czasem się przyzwyczaję, ale raczej zacznę korzystać wyłącznie ze strony głównej. Jakby była chociaż możliwość wyboru ciemnego i jasnego motywu to byłby duży plus, ten format i kolorystyka mnie przytłacza.
Edit: jednak znalazłem możliwość zmiany kolorystyki forum, jest zdecydowanie lepiej.

Czytajac Twoj post i szanujac oczywiscie Twoja opinie odnosze jednak wrazenie,ze nie jestes jedynym ktory tak naprawde nie zapoznal sie z nowym forum(chocby sprawa kolorystyki),nie wyprobowal mozliwosci a juz po “5 minutach” ma osad i to negatywny.
Jak juz wyzej wspomnialem z ta nowoscia trzeba sie “zaprzyjaznic”,dac sobie czas na oswojenie itd

Zycze Tobie i wszystkim innym podobnie myslacym po prostu cierpliwosci :smiley:

Zasugerowałem kwotę napisania silnika strony, wykonania nowego layoutu, i przeniesienia forum. Czytaj ze zrozumieniem.

Zatruwac zycie? O czym Ty w ogole mowisz. xD Cala administracja bedzie miec gleboko w dupie moj post i z cala pewnoscia nie zalamia sie tym, ze Ja (czy ktos tam inny) mam taka, a nie inna opinie, spokojnie. Wyrazilem swoja opinie, jest nieprzychylna, uwazam, ze srodki nie zostaly rozdysponowane w sposob nalezyty i tyle, layout mogl byc znacznie lepszy. Docenilem natomiast nowe forum od strony technicznej, jest duzo wygodniejsze w uzytkowaniu. W zwiazku z tym, ze byla to zbiorka dobrowolna i niejako zaufalem osobom prowadzacym strone to nie mam dalszych zalow ani roszczen. Ty rozumiem przeznaczajc np. 5 000 na cel charytatywny nie pisniesz slowem jezeli os/fundacja robiaca zbiorke zagospodaruje kwote w sposob nie do konca poprawny? No bo jak to tak krytykowac kogos komu “jeszcze sie chce” i “idz sam se zrob zrzutke i zrob lepiej”.

Co do pytania - nie prowadze swojej strony bo nie mam na to czasu, checi ani powolania. Dlatego jestem czynnym uzytkownikiem tego serwisu (i innego, ktory juz nie istnieje) od lat nastu i rowniez w zwiazku z tym uwazam, ze mam prawo wyrazic swoja opinie na temat tego co zostalo zrobione, czego nie rozumiesz?

Zapomniałeś uargumentować swoje zdanie: środki zostały źle rozdysponowane, ponieważ strona powstała poniżej ceny rynkowej.

Są tu tacy którzy chcieli by zwrotu pieniążków które podarowali na modernizacje strony/forum?
Mam propozycje, chętnie oddam z własnej kieszeni jeżeli zagwarantujecie ze usuniecie konta bo dzięki temu nie będę więcej czytał tego płaczu i lamentu, ktoś poświęca za darmo swój czas żeby coś ulepszyć czy poprawić, to nawet dziękuje nie usłyszy, kultura wymaga tego żeby czasami swoje zdanie zachować dla siebie z formy grzecznościowej. Najlepiej wpłacić 50 zł i wymagać złotych gór. Proszę tego nie odbierać jako jakąś spinkę ale czasami trudno jest zrozumieć co niektórych użytkowników. Jak pisałem, dla mnie forum wyglada naprawdę świetnie i jestem mega zadowolony, a nawet gdyby mi coś nie pasowało to zostawił bym to dla siebie bo domyślam się ile ciężkiej pracy to kosztowało

6 polubień

Jezeli otrzymujemy cos co osobiscie uwazam za gorsze od tego co bylo to zwyczajnie twierdze, ze srodki nie zostaly rozdysponowane odpowiednio niezaleznie czy bylo to 100 czy 10 tysiecy zlotych - mozna bylo je przeznaczyc np. na cel charytatywny, a forum zostawic po staremu. To tez trzeba tlumaczyc? Zreszta wspominalem kilka razy (w poprzednim poscie rowniez), ze nieszczegolnie zalezy mi na pieniadzach stricte (bo skoro dotuje jakis cel to ufam tej osobie/organizacji, zreszta ja nawet nie podwazam tego, ze ty czy ktokolwiek zajmowal sie tworzeniem serwisu chcial dobrze - wszystko rozbija sie o to, ze moim zdaniem dobrze nie jest… a byc moze jednoczesnie wiekszosci bedzie sie bardzo podobac), podobnie jak Mitchell uwazam, ze skoro teraz masz biadolic, ze strona/forum zostaly zrobione ponizej ceny rynkowej to trzeba bylo o tym powiedziec - byc moze znalezliby sie hojni darczyncy, ktorzy oplaciliby Twoje ekskluzywne zdolnosci. A nie teraz koronnym argumentem jest to, ze Ty sie napracowales za pol-darmo, a ktos MA CZELNOSC skrytykowac genialny layout nowego forum. Z zasady jezeli nie chce sie czegos robic albo nie odpowiada komus placa za wykonanie danej pracy to nalezy jej po prostu nie wykonywac.

W kazdym razie koncze. Wyrazilem swoja opinie i w sumie wszystko co chcialem powiedziec - powiedzialem. Pola do dyskusji tutaj nie ma zadnego. Nie bede tez tlumaczyl prostych rzeczy bo juz ktos przede mna probowal, a mile widziane sa jedynie peany zachwytu nad nowym tworem… Wiec niech i tak bedzie w tym temacie. :slight_smile:

Abstrahując od rozliczania administracji z każdego wydanego grosza i wylewania żali na temat wszystkiego, co mi się nie podoba ja mam pytanie, a w zasadzie to prośbę:

@n_t czy możemy gdzieś zmieścić pod awatarem info takie jak: ilość napisanych postów, otrzymanych i danych polubień (skoro mamy już taką funkcję na forum) oraz ewentualnie (jak będzie miejsce) datę rejestracji, czy miasto/kraj (opcjonalnie).

Pewnie proszę o zbyt wiele, więc myślę, że sama liczba postów i polubienia byłyby dobre na początek. Takie podstawowe rzeczy, które kojarzą mi się z forami internetowymi i profilami użytkowników, którzy się wypowiadają bez zbędnej konieczności wchodzenia w dany profiil, żeby sprawdzić jakiekolwiek info.

2 polubienia

Spoko, cieszę się że wielu osobom się podoba. Dla mnie jest właśnie mało przejrzyste, nie ma tej atmosfery i klimatu jakie mają stare forum/fora, jest mało intuicyjne, ma strasznie dziwną nawigację i układ, Top zlewa się z resztą, wszystko jest jakieś nieciekawe. Zazwyczaj lubię zmiany, zajmuję się designem od 15 lat, ale tutaj serio mam problem. Może mi się po prostu nie podoba i tyle, nie wiem : ) Powiem szczerze, że nie jestem fanem designu newonce.sport, ale forum lfc.pl wyglądałoby zdecydowanie lepiej gdyby poszło w tę stronę co newonce, bardziej nowoczesną, przejrzystą, większy kontrast ogólnie, itd itd

Jakaś ankieta? Jest wgl. tutaj możliwa? Bardzo chciałbym taka założyć i spytać się po prostu czy podoba się nowa wersja czy stare forum było lepsze i tyle w temacie.