Targowisko LFC

Cześć,
Temat stworzony dla osób, które chciałyby sprzedać lub kupić produkty związane z naszą drużyną.
Sam kolekcjonuje reto koszulki naszych drużyn i często wymieniam lub sprzedaje powtarzające się trykoty.

Przykładowy formularz:
Nazwa przedmiotu:
Sezon:
Nazwisko i numer na plecach:
Oryginalna: Tak/Nie
Cena:
Rozmiar:
Stan przedmiotu: np. 9/10
Informacje dotyczące wysyłki:
Informacje dodatkowe: Bez plan, uszkodzeń oraz dziur

Uprzejmie prosimy o niezaśmiecanie tematu i ewentualne negocjacje przenosić do wiadomości prywatnych, bądź pozostawić numer kontaktowy/link do profilu na Facebooku w celu kontaktu. Ułatwi to nam przejrzystość w odczytywaniu publikowanych postów.


Zaczynam ja, zrobiłem ostatnio porządki w szafie, dlatego oddam dublujące się koszulki lub trykoty, które są mi już za małe.

Nazwa przedmiotu: Koszulka Liverpool FC trzeci komplet
Sezon: 2008/2009
Nazwisko i numer na plecach: Mascherano 20
Oryginalna: Tak
Cena: 120 zł
Rozmiar: S
Stan przedmiotu: 9/10
Informacje dotyczące wysyłki: InPost Paczkomat - 10 zł
Informacje dodatkowe: Bez plan, uszkodzeń oraz dziur

Ja mam na sprzedaż taką:

Nazwa przedmiotu: czerwona koszulka domowa adidas z długim rękawem
Sezon: 2007/2008
Nazwisko i numer na plecach: bez napisów i numeru
Oryginalna: Tak
Cena: 200 zł (do negocjacji)
Rozmiar: S
Stan przedmiotu: 9/10
Informacje dotyczące wysyłki: paczkomat InPost
Informacje dodatkowe: Bez plam, uszkodzeń oraz dziur, częściowo sprane wewnętrzne informacje o rozmiarze - niewidoczne przy użytkowaniu.





Również wystawiłem swoją na Vinted i zmieniłem cenę na 120 zł.

Mam do sprzedania taką koszulkę wyhaczoną na promocji w grudniu. Bardzo mi się spodobała, więc chciałem się przekonać do tego rozmiaru, który jednak okazał się za mały i nie czuję się w niej komfortowo. Kupiona w grudniu, na co mam paragon, wisi w szafie, więc pomyślałem, że może, ktoś z was miałby na nią chęć, a ja jednak zamówiłbym M. Materiał świetny polecam. Wg nie zniszczona. Noszona dosłownie 2x.
Oddam ją za 70 zł LIVERPOOL FC TEE VOICE - Artykuły klubowe - black

Cześć Czerwoni! :soccer:
Może komuś spodoba się deska dekoracyjna wykonana przez moją mamę :muscle::slightly_smiling_face:
Gdyby było więcej zainteresowanych poproszę o wykonanie kolejnych :wink:

Kontakt priv

Witajcie :wink: Jakiś czas zakupiłem sobie 3 książki o tematyce sportowej, przeczytane i leżą mi niepotrzebnie na półce. Może z któryś forumowiczów byłby chętny na którąś z nich?:slight_smile: Za symboliczną kwotę, a szkoda żeby się na nie kurzyło :slight_smile:


Ile byś chciał za każdą z nich? Bo może bym się na którąś skusił :slight_smile:

1 polubienie

20 zł za każdą :slight_smile: Ale zawsze można pogadać o cenie :wink: Mi zależy aby po prostu nie leżały, a może akurat ktoś skorzysta :wink:

Akurat wszystkie też już przeczytałem :slight_smile:

Cześć!
Mam do sprzedania Czarny Longsleeve XXL z kolekcji Firma z oficjalnego sklepu. Nieużywany - okazał się zdecydowanie za duży. Poniżej link:

Sprzedam za 40. Tylko wysyłka. Vinted:
https://www.vinted.pl/mezczyzni/ubrania/topy-and-t-shirty/t-shirty/koszulki-polo/2562049117-liverpool-fc-czarny-longsleeve-xxl-z-kolekcji-firma

Siemanko.
Posiada ktoś może na sprzedaż naszą koszulkę wyjazdową z sezonu 2021/22 w rozmiarze L? Oczywiście w tej wersji Vapor Match. Płacę jak za prezydenta :smile:

Hej. Posiadam specjalny kod rabatowy w Nike. Więc jeśli ktoś jest zainteresowany na zakup koszulki z pewnej strony w niższej cenie to zapraszam.

Np koszulka domowa warta 399. Zamawiam dla Ciebie taką koszulkę i wystawiam za 340zl plus przesyłka na olx ze zdjęciami produktu, metkami, paczką z nike, wszystko normalnie z wysyłką i ochrona kupujących jak na allegro. Żadne bliki czy kupowanie w ciemno bo sam bym nigdy tak nie zapłacił. Koszulki z oficjalnej strony Nike są pewne no i macie 60 zł taniej Jeśli jesteście zainteresowani to piszcie na FB Redirecting...

Cześć. Szukam plakatów, które mógłbym oprawić w antyramę i powiesić na ścianę. Szukam czegoś w stylu vintage/retro. Polecacie jakieś strony? Może ktoś już zamawiał coś takiego i ma stronę godną polecenia.

NIEAKTUALNE

Oddam dwie koszulki Livetpoolu za paczke kawy do expresu ziarnista.U mnie szkoda żeby w szafie leżały może ktoś kolekcjonuje reebok i adidas


Adidas L a reebok xl

jaki rozmiar
adasdasd znaki

siema, jaki stan i jakie wymiary? Może bym łyknął na niedzielną gierke :smiley:

jest coś na plecach?

Stany dobre Adidas moze z 2 razy ubrana.Adidas l reebok xl.

To dawaj je. napisze do Ciebie na priv

Takiego Adidasa to i ja bym przytulił z wielką chęcią.