Tatuaże

Cześć, nie widzę nigdzie takiego tematu więc pomyślałem by go założyć, z tego co pamiętam to na starym forum chyba był? jeśli nie to mnie poprawcie :sweat_smile:

Pochwalę się swoim akcentem na swoim ciele, który trochę już ze mną jest

oprócz napisu, na łydce jeszcze widnieje Livebird :facepunch:

A Wy posiadacie jakieś tatuaże związane z naszym klubem? może planujecie w przyszłości?
Pozdrówki :fist_right: :fist_left:

6 polubień

Genialny tatuaż! :hushed:
Ja od dłuższego czasu planuje zrobić dziarę z YNWA i Liverbirdem. Byłby to mój pierwszy tatuaż i nie mogę się jakoś zebrać żeby w końcu zająć się tym na poważnie, ale w końcu na pewno się uda.
Może po następnej wizycie na Anfield :smiley:

2 polubienia

3 polubienia

To i ja się pochwale choć nie ma to nic wspólnego ze sportem ogólnie. Jestem w trakcie robienia rękawa w tematyce post apo (lubie książki i gry w tej konwencji, filmy raczej mniej). Jestem po dwóch sesjach, za dwa tygodnie trzecia :wink:

Efekt pierwszej:

Efekt drugiej (jeszcze krwią ocieka ;)):

Jeszcze co najmniej cztery sesje przede mną a później pomyślimy o drugim rękawie :smiley:

3 polubienia

Mam również

12 polubień

Jakby ktoś był w sytuacji podobnej jak ja, czyli za małolata zrobił sobie badziewie, a chciałby coś poprawić. To polecam cover u jakiegoś speca. Mogę dać namiar na goscia we Wrocławiu, co właśnie mnie upiększył :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pochwale się moim przed i po

Co do klubowych dziarek to pochwale się jak zrobię w końcu , od jakiegoś czasu chodzi mi pomysł po głowie. Połączenia pokemonow(wiem, stary, a gupi) i Liverpoolu.

@dzemek
Taa 2 różne ręce wysłałem, bo takie mam hobby. Wszędzie spisków szukasz ?:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jedno jest w lustrze zrobione, do tego zdjęcia dzielą może nawet lata. To prawa ręka jest na obu.

1 polubienie

Który to przed, który po ? :stuck_out_tongue:

@Loku64 @dzemek

Amputacja i transplantacja lewej ręki na prawą stronę zakończyła się powodzeniem

1 polubienie

Na mój gust to jest inna ręka, wyżej lewa, niższe zdjęcie prawa.

petarda :wink: z czym połączysz to? czy na razie nie planujesz nic robić dalej

Mam i ja swój akcent na ciele :muscle:

2 polubienia


YNWA!

1 polubienie