Transfery w Premier League

Za to w następnym oddamy VVD i TAA za darmo…

4 polubienia

Bilans transferowy Brighton:
Sezon 22/23 +82,7 mln
Sezon 23/24 +80,7 mln
Sezon 24/25 -137,4 mln
Nie wydali 200 mln na czysto, a poza tym mają z czego, bo przez 2 poprzednie letnie okienka byli w cholerę na plusie.

Sezon 2018/19 gdzie wydaliśmy nawet więcej niż Brighton teraz :slight_smile:
image

Edit: @Loku64 Fakt, pewnie dojdzie jeszcze z 60 mln, jednak nadal biorąc pod uwagę ostatnie okienka, to po prostu mają z czego robić transfery. Wyprzedali się mocno, więc przyszła pora na wzmocnienia. My póki co wyprzedajemy akademię, więc i transfery do akademii wpadają xD

Tam nie ma jeszcze 2 transferów wczoraj ogłoszonych…
Właśnie wczoraj wydali około 60 mln. Jak będą ukończone transakcje to pewnie na transfermarkt się pojawią.

1 polubienie

A kogo to dziwi jeszcze? Liverpool ma najgorszych właścicieli w lidze. Stosunek wielkości i możliwości klubu do ambicji zarządu jest tu dramatyczny.

Jedyni ludzie którzy są w stanie konkurować z excelarzami w byciu chu*owymi właścicielami, to duet Laporta & Deco.
Henry i Edwards powinni stoczyć z nimi jakiś pojedynek bokserski, gdzie przegrana ekipa musi podpisać Nata Phillipsa na dożywotnim kontrakcie

5 polubień

Mamardashvil nie trafił do Bournemouth to wzięli Kepe

Ugarte w ManU. Farmazoni dał Here we go

Jeżeli Ten Hag będzie w UTD możemy spać spokojnie :stuck_out_tongue:

Kolejny nono rozmach mają oni to celują w top 6 :smiley:

Póki co rozsmarowali Everton i ograli MU, więc początek niezły - aczkolwiek nic nadzwyczajnego, Everton ze Spurs też zagrali totalne gówno, a na drużynę EtH mają od dłuższego czasu patent.
Grają fajną piłkę, z przodu odżył Mitoma, Welbeck gra to, co pewnie chcieliby u siebie, by grał Jesus czy inny Hojlund :joy: a Minteh wszedł jak do siebie po transferze, do tego świetne wejścia z ławki Adingry. Baleba również świetnie zarządza grą po wejściu, mogą fajnie w środku wyglądać razem z Wiefferem.

Prawonożny lewy obrońca, czyżby casus Cancelo z City? Wg wielu opisów wydaje się mocnym zawodnikiem, który może im dać sporo z przodu, ale i z tyłu nie będzie gorzej od wynalazków, które tam stosują pod nieobecność Estupiniana, który pewnie teraz częściej znajdzie miejsce z przodu aniżeli na LO.

1 polubienie

McTominay w Napoli. Dziwny ruch United, ale skoro Ugarte jest już u nich to wymiana chyba 1 do 1.

Brakuje tu Juve który wydał 142 mln, ale Szczęsnego wywalili, bo nie mają pieniędzy.

United dokonało w tym okienku kilku naprawdę ciekawych transferów. United lepszej kadry za 7Haga już mieć nie będzie. Jak teraz nie wejdą do gry o mistrzostwo to pewnie zwolnią tego nieudacznika.

No na papierze taki de Ligt czy Ugarte (moje mokre marzenie, gdy po Fabinho dziura się na tej pozycji zrobiła, więc tu mocno zazdroszczę mimo, że pewnie u Nas w Slotballu by się nie odnajdywał tak świetnie, jak mógłbym chcieć) wyglądają świetnie, do tego uzupełnienie boków obrony poprzez Mazraoui, Zirkzee który wg mnie jak dobrze go wykorzysta, to może być świetnym uzupełnieniem (tylko, że oni skrzydeł do tego nie mają, bo to zawodnik po grze mocno zbliżony do Firmino) i ukradziony Nam Yoro :joy:
U Nas takie okienko byłoby przez wielu ocenione na 7-8/10, ale co z tych zawodników w tym zgniłym klubie wyjdzie, to inna sprawa - obstawiam, że Sancho czy Mount u Nas to byliby całkowicie inni zawodnicy.

United zrobiło okienko jakie powinien zrobić Liverpool :sweat_smile::sweat_smile:
Już pomijając nazwiska to wzmocnili środek obrony/bok obrony/środek pomocy/atak ( część kibiców chciałaby kogoś w miejsce Nuneza).

Jeszcze jakby ściągnęli skrzydłowego to w ogóle 10/10 naszego okienka :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

Ja się cieszę z wzmocnień United, bo dzięki nim może zakręcą się około 4/5 miejsca dzięki czemu pewnie do końca sezonu będą trzymali łysego.

2 polubienia

W przyszłym roku wydamy więcej.

6 polubień

Moim zdaniem ich okienko jest solidne,ale szału nie ma. Takie 5/10.
De ligt był zarówno w juve jak i w bayer ile stoperem numer 3. W Holandii jest za vvd, ake, se vrijem i timberem przed urazem. Już w pierwszym meczu zawalił bramkę na wagę porażki. A to i tak jest ich najlepszy transfer.
Zirkzee to dobry napastnik, ale on nie bd strzelał wiele goli. Podobny profil do Bobiego tylko że tak nie ma takich zabójczych skrzydeł. I to sprawi ze tam nie bd komu goli strzelać. Ugarte tu ciężko o minusy. Jestem ciekaw tego zawodnika wydaje się dużym wzmocnieniem, ale znowu casemiro ława.
Yoro to melodia przyszłości i do tego z urazem. W tym sezonie raczej im nie pomoże. Mazraui dla mnie to zawodnik na poziomie wan bissaki. Ani to wzmocnienie ani osłabienie.
To moja opinia, a sezon ja zweryfikuje pisze to zanim ktoś mi tu nawrzuca:)

Ogólnie ostatnio kibice wyzywali piłkarzy Evertonu szczególnie tych nie z Anglii i Maupay powiedział, że to znęcanie się psychicznie co zrobił chłop? A no jedną nogą już jest gdzie indziej.

Polecam wejść na jego Twittera o obczaić filmik jaki wrzucił. Wyrzygał się tak na Everton jak się tylko da XD

A no dopiero tam młyn jest xD
image
BLOODY BASTARD HOW DARE YOU