Transfery w Premier League

Temat dla frustracji z poczynań innych klubów :slight_smile:

Everton ściaga 22 letniego obrońcę z Dinama Kijów, podobno 17 mln funtów

Ferran Torres już w Barcy

Z plotek Sky informuje, że Newcastle złozylo oferte atletico za Trippiera

Kacper Kozłowski został piłkarzem Brighton.

Z kolei Trippier blisko NUFC

Kozłowski od razu będzie wypożyczony do satelickiego klubu z belgii. Ponoć chodzi o to że po brexicie, trzeba miec jakies ilosci wystepow w uznanej lidze, zeby moc dostac pozwolenie na granie w Premier League. Cieszy mnie rozrastająca się ilośc polskich pilkarzy w Premier League, mam nadzieje ze to tendencja a nie pojedyncze przypadki

2 polubienia

A Moder takowe występny osiadał? Chyba tez przyszedł po brexicie

Gra w Ekstraklasie nie wystarczyła?

2 polubienia

Też mam taką nadzieję, niech pokaże na co go stać, gra fajnie, ale żeby miał aż tak dobre liczby to nie powiem, po Liverpoolku największą moją sympatią cieszy się Villa, Wilki no i Brighton właśnie więc miło by było gdyby i Kozłowski w PL zaistniał, a niech już w końcu spadnie to Burnley, Newcastle (niech rośnie po szejkowemu w siłę, ale na razie w drugiej lidze, choć kiedyś też lubiłem ten klub) no i ktoś z trójki Brentford/Watford/Norwich)

Kluczowe są tez rozgrywki w pucharach, które Moder zaliczył.

Przyszedł w trakcie “załatwiania” brexitu i całych jego powikłań. Były chyba nadal jakieś umowy zabezpieczające wolny handel i przepływ osób i Moder jako obywatel Unii mógł spokojnie podjąć prace. Widać teraz się już te umowy definitywnie skończyły.

No więc Filipek na wypożyczeniu w AV do końca sezonu, wynagrodzenie 60%-40% także całkiem fajnie do ogarnęła Villa.
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się że ekipa z Birmingham aż tak mocno się szarpnie, jak by nie było Coutinho to nadal jakaś tam marka

1 polubienie

To jest hit, że AV stać, a nas nie.

Stac czy nie stac, myslisz ze Klopp chcialby go z powrotem?

Ale do uja, na co stać? Grosze za wypożyczenie bo Barcelona chciała zarejestrować Torresa dlatego poszła na wszelakie ustępstwa, a dwa wynagrodzenie 6 do 4, a dwa okienko się dopiero zaczęło i ja tego zdrajcy nie chce widzieć w naszym klubie, dobrze ze Klopp również

1 polubienie

No nie stać nas, dlatego nie mamy prawdziwej 9-tki, zmienników za piłkarzy którzy wyjechali na PNA oraz klasowego rozgrywającego.

Ale, ze akurat poszedł do AV? Dla mnie szok. Wiadomo, kto jest tam menadżerem, ale jednak mówiło się bardziej o definitywnym do Newcastle, a tutaj znikąd wyskakuje Villa. Na pewno ciekawy transfer. Chyba najciekawszy w tym pierwszym tygodniu zimowego okienka w Anglii.

2 polubienia

U nas jest spalony, ale cieszę się że wraca do PL bo to dobry grajek, ten transfer od nas dał mu ostro w kość, AV bardzo ciekawa opcja, Steven go odbuduje, PL rośnie w siłę, jeszcze trochę i grajki z Realu i PSG sami będą się prosić żeby przejść do Crystal Palace🙂

1 polubienie

Everton sięgnął głębiej do kieszeni, niestety, nie sądzę aby Benitez był w stanie dać Evertonowi Europejskie puchary

Trippier oficjalnie w Newcastle.

1 polubienie

A czy ta klauzula z benefitów co do Cou, w momencie transferów obejmuje jeszcze nasz klub :grin: ?

Jak z wynagrodzeniem ? Villa opłaca 40-60% ?

Masz rację co do PL , dobrze napisane.