Rozważania i spekulacje transferowe

Nasz głowny cel przez długi czas, ale nie wolno sie wypowiedzieć na jego temat, bo ktoś się obrazi ze straci minute życia czytając. Kuźwa cały rok czytam pieprzenie w tym temacie o pierdołach nieraz w ogóle nie związanych z piłką nożną, ale jak ktoś o Bellinghamie coś napisze w dniu jego przejścia do innego klubu to już dramat.
A najlepszy ten gość co się od razu spiął do uzytkownika co wstawił tylko link z newsem. O Mountcie też już nic nie piszcie bo sie urażą niektórzy

13 polubień

Ludzie, dajcie spokój. To że odpuszczamy Jude’a było wiadomo w kwietniu. Tak samo było też jasne że pójdzie do Madrytu. Dla każdego trzeźwo oceniającego sytuację kibica jest wiadomo, że FSG są chytrzy, że gówno by spod siebie zjedli. Ich wymarzony scenariusz to sprzedać kogoś, dołożyć trochę - i to cały budżet transferowy. Gdzie tu miejsce na Bellinghama skoro żadnego Coutinho już nie mamy do sprzedania… Ciekawe czy Mac Allisterem się zainteresowaliśmy z czysto piłkarskich względów czy dlatego, że uzgodnił z Brighton niską klauzulę odstępnego… Jakby Mewy chciały 70 mln to coś podejrzewam, że by się okazało, że to jednak nie ten profil zawodnika którego szukamy.

2 polubienia

No ale to masz człowieku temat ‘‘La Liga’’ i się tam wypowiadajcie na ten temat. Człowiek tutaj wchodzi, może akurat jakiś news odnośnie Liverpoolu, a tu płacz bo nie udało nam się kupić Jude…

5 polubień

Wiesz ja jestem bardzo dużym zwolennikiem porządku na forum, i ogólnie masz racje. Jak jestem zły jak tysięczny raz wałkowany jest temat FSG w kazdym temacie, pisanie o marzeniach transferowych rodem z filmików na youtube itp, tak kompletnie mnie nie dziwi dyskusja o Jude w obrębie kilku godzin jak został ogloszony przez inny klub. Denerwuje mnie jednak najbardziej ta atmosfera przyczepiania się i spinania na forum ludzi którzy kibicuja jednemu klubowi.

7 polubień

Z tego co ja rozumiem to od czystych informacji jest temat „informacje transferowe”. W tym temacie 90% wpisów to spekulacje i inne zbędne treści. Tak się już przyjęło nie ma sensu tego zmieniać

2 polubienia

Informacje transferowe - tu wklejamy linki z potwierdzonymi informacjami na temat transferów przychodzących/wychodzących Liverpoolu z najbardziej wiarygodnych źródeł (ŻADNYCH DYSKUSJI - TYLKO LINKI!).

Rozważania i spekulacje transferowe - tu wklejamy linki ze spekulacjami transferowymi dotyczącymi Liverpoolu, dyskutujemy o nich, a także rozważamy, jakie opcje dla Liverpoolu mogłyby być odpowiednie.

Transfery w Premier League - tu piszemy o transferach przeprowadzanych przez pozostałe kluby Premier League.

La Liga - tu piszemy o lidze hiszpańskiej, a co za tym idzie, również o transferach klubów tej ligi. Zatem jest to idealny temat do dyskusji na temat nowego piłkarza Realu Madryt, Jude’a Bellinghama :slight_smile:

Serie A - tu piszemy o lidze włoskiej, a co za tym idzie, również o transferach klubów tej ligi.

Bundesliga - tu piszemy o lidze niemieckiej, a co za tym idzie, również o transferach klubów tej ligi.

Ligue 1 - tu piszemy o lidze francuskiej, a co za tym idzie, również o transferach klubów tej ligi.

To tak gwoli porządku, bo na tym nowym forum robi się straszny syf. Na tym poprzednim nie pamiętam, żeby się aż tak wszystko miksowało.

25 polubień

Panowie, zużywacie nieproporcjonalne ilości czasu personelu :wink:

12 polubień

2 polubienia

3 polubienia

Ktoś wie, kiedy ma się pojawić oficjalne potwierdzenie Mac Allistera? To będzie szybciej, czy trzeba czekać aż sie otworzy okienko w Anglii?

Dzisiaj ma podpisac kontrakt

4 polubienia

Skad pochodzi to zdjecie???

Z wyobraźni… Może ktoś akurat trafi

Umowa może zostać podpisana dowolnie, oficjalne ogłoszenie transferu również, w ramach czasowych okna musi być dokonana rejestracja zawodnika.

1 polubienie

Dwa duże talenty zamiast jednego w którego przypadku co najmniej 1/3 kwoty będzie za hajp i narodowość. Ba. Jeśli przyjdą wszyscy i kwoty się potwierdzą to będą 3 transfery zamiast jednego. Imo wystarczy, że wypaliła by dwójka i już mamy super biznes.

Ciekawe ile w gruncie rzeczy mamy na te transfery. Idziemy teraz w tanie wersje zamienne, czy planujemy naprawdę mocne okienko to też mądrze dysponujmy budżetem żeby starczyło na większą liczbę wzmocnień.

Z Bellinghamem całkiem nie panikuje ani nie jest mi smutno gdyż już odpuszczaliśmy wielkie transfery w celu skupienia się na tych ekonomicznych i przeważnie wychodziliśmy na tym dobrze.

4 polubienia

A ja uważam, że nigdy nie chcieliśmy sprowadzić Bellinghama, no może jak był jeszcze w Anglii. Uważam, że to tylko zasłona dymna, a faktem jest ze nigdy nie złożyliśmy oficjalnej oferty. Jedynie zapytanie.
Po co mielibyśmy w tym sezonie zmieniać nasza skuteczna taktykę robienia transferów po cichu? Każdy nam zazdrości to jak kupiliśmy Gakpo czy Fabinho, a nagle od roku latamy do gazet, że Bellingham już nasz. Sam się dałem nabrać, jak widać Carragher czy Gerrard też. Mam nadzieję, że nie skończymy tylko na macallisterze jak to było rok temu, że Darwin i dwóch młodzianów i elo 2 miesiące okienka sucho.

Mac Allister był głośny od początku i saga była medialna. Fakt że więcej działamy po cichu, ale nie zawsze tak musi być

2 polubienia

Ktoś kojarzy kiedy nasi wracają z wakacji?

Pewnie drugi tydzień lipca.


Tak widzę ludzi co nagle piszą, że hehehe Liverpool to nigdy nie chciał Bellinghama XD.

15 polubień