Transfery w Premier League

U Pochettino nawet Alli wyglądał jak pan pilkarz, środek Caicedo, Enzo i z przodu Nkunku bije nasz na głowę, na pewno kupią bramkarza oby to był Onana a nie Maignan bo wtedy też mają top 5 bramkarza na świecie. Naprawdę nie jesteśmy na poziomie City żeby kogoś lekceważyć

To jak oceniam ten projekt nie ma wpływu na to, że ich lekceważę z naszej perspektywy. Bo nasz wygląda tragicznie i rozpada się w oczach. Chelsea się rozpadł i się buduje. Po prostu.
Enzo wygląda dobrze, ale to nie jest taki żeby mi dupę urwał jak Rodri czy KDB podobnie Caicedo, za parę lat to mogą być cracki, z Nkunku potencjalnie świetny transfer, ale wszyscy wiemy jak od lat wyglądają ofensywne transfery do Chelsea. Tam nawet z tymi transferami jest bardzo dużo do zrobienie i mnie oni nie ruszają. Ale wciąż to jest drużyna która gdyby nie Tuchel zwaliła by się z ligi i transfery na 800 milionów nie były trafione. Mają tam tak dużo do zrobienia, że nie naprawią tego od tak jednym oknem.

Caicedo to już jest top śpd w PL, tylko że nas w odróżnieniu od Chelsea na niego nie stać

Wiesz, za bardzo mnie nie interesuje czy ich stać czy nie, czy to jest topka czy nie. Widzę co tam się dzieje i nie przekonuje mnie teraz ten projekt. Na Mudryka też ich było stać. I co?

Mudryka przed transferem nie widziałem, za to Caicedo wiele razy i wiem że to jest topowy zawodnik. Według mnie mają po prostu mocniejszą kadrę od nas i z taim trenerem jak Pochettino będą mieli nad nami przewagę w walce o top 4 w przyszłym sezonie

Nie mają obecnie mocniejszej kadry od nas, bo ta kadra nie dorastała naszej do pięt. Mimo zagrania gównianego sezonu. Pochettino nie cenię aż tak.
I u nas też będą transfery. A że mają mocniejszą kadrę od nas to odklejenie. To że mają 30 piłkarzy to nie znaczy że dobrych.

Ja idę o zakład, że nie skończą przed nami w tabeli, wchodzisz i flaszkę/piwo/piwa? Czy co tam chcesz w tej cenie.

Bukmacherzy stawiają nas do faworyta to tytułu za City, a za nami AFC, Newcastle, United itd. A Chelsea jeszcze dalej.

1 polubienie

Wolałbym pod koniec okienka, ale wchodzę

1 polubienie

Ja bym nie wierzył randomowi z forum, @poprzerwie2 tez się zakładał, ale zawsze zapominał przesłać kaskę, nie miał konta w banku, niekorzystny kurs na przewalutowanie, prześle jak będzie w Polsce itp :smiley:

Wiesz dla mnie sam fakt z posiadania racji będzie satysfakcjonujący. A jak ktoś nie spełni swojego zakładu tylko o nim świadczy.

Z tym randomem to działa w obie strony

1 polubienie

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1669707582397620225?s=20

Arteta. Sukces. Wiara. Dobre wybory. Progresywność. - przypadkowe słowa, które są ze sobą nie powiązane. Arsenal kupuje po raz kolejny przypadkowych zawodników. Po raz kolejny robi ten sam błąd. Po raz kolejny się na tym przejadą i wrócą do punkty wyjścia.

4 polubienia

Chelsea tez ponoć chce Barelle. Planują wymianę z udziałem Lukaku.

Chcielibyście Barelle w wymianie za Darwina?

Akurat Havertz w układance Artety może odpalić. Ja tylko przypomnę, że gość był totalnym kozakiem, póki w Chelsea nie zaczęli z Niego robić fałszywej “9”.

1 polubienie

Zdecydowanie wolę Darwina zostawić.

1 polubienie

z tych 30 i tak 10 by miało u nas miejsce w kadrze meczowej a z tej 10 z 4-5 podstawowy skład. Nasza pomoc będzie tylko słabsza, chodzi mi o tych graczy którzy byli w poprzednim sezonie, Konate gra 20 meczy w sezonie, reszte siedzi w szpitalu, Gomez i Matip już żadnego poziomu nie przedstawiają, Diaz, Nunez czy Gakpo to nie są przynajmniej teraz Top playerzy.

Oczywiście, że nie. Darwin ma przed sobą 10 lat gry, a jeżeli nie będzie do nas pasował to lekko odzyskamy kwotę przy tej inflacji.

Barella to powinien przyjść bez uszczuplania jakiekolwiek formacji. Kiedy w końcu w ataku mamy wystarczającą liczbę piłkarzy w razie kontuzji, to po co to znowu psuć, kiedy my mamy problemy gdzie indziej ?

4 polubienia

Dawno temu były zloty fanów. Dobrze byłoby żeby to wróciło. Moglibysmy się tedy poznać dodatkowo nikt nie mógłby wtedy używać tego bezsensownie lekceważącego określenia. Randomem jest dokładnie każdy w necie. No może jest na forum kilka wyjątków jak naczelny których chyba nawet gdzieś tam w tv występował (chyba).

A co do Barelli. Jeśli zainteresowanie jest prawdziwe i realne plany na transfer to znaczy, że nasi ciagle myślą nad dużym transferem w tym okienku. Mac dużym transferem nie jest. To znaczy, że faktycznie moglibyśmy się spodziewać działań w celu pozyskania piłkarzy klasy chociażby tego Valverde.

2 polubienia

Smutne jest to, że taki Arsenal w ostatnich latach był w cieniu Liverpoolu, zagrali jeden porządny sezon gdzie zdobyli wicemistrzostwo i prawdopodobnie na 90% będą mieć w swoich szeregach Rice i Havertza. My żebyśmy takie transfery przeprowadzili, to serio chyba z 3 sezony z rzędu musielibyśmy wygrywać potrójne korony, na dodatek sprzedać swoich graczy za minimum 100 mln. Bardzo smutne jest to, jak FSG nie wykorzystuje tego że ma Kloppa za trenera. Dać mu pieniądze na porządne transfery, a stworzyłby giganta do wygrywania, a tak przez skąpstwo Amerykańców musi się zadowolić tym co ma. Cieszmy się póki mamy Kloppa bo serio wyciska z tej drużyny 120%, z innym trenerem bylibyśmy średniakiem pokroju West Hamu czy Fulham.

12 polubień

Ja bym powiedział, że to nie tylko szczęście w Kloppie, ale niesamowity fart, że w krótkim czasie potrafiliśmy wyrwać Alissona, VvD a przede wszystkim Salaha, którzy odpalili i otarli się o złotą piłkę. Gdyby Salah aż tak nie wypalił, a Alisson był na poziomie Reina+ to nawet tego jednego CL i PL byśmy nie mieli. A że VvD obniżył loty, a Salah jest coraz starszy to niestety bez dużych wzmocnień nie mamy raczej czego szukać w walce o poważne trofea. Aresenal tymczasem robi dokładnie to, co my powinniśmy zrobić w 2019/2020. Po bardzo dobrym sezonie próbuje inwestować.

5 polubień