Transfery w Premier League


Kolejny…

Nie no, poza 2-3 wyjątkami to do Arabii idą szroty i emeryci których kluby nie mogą się pozbyć. Chelsea na tym najbardziej skorzystała. Szkoda, że Arabusy się wcześniej nie obudzili tak z dwa lata temu to moze by się wyrzuciło Milnera, Keitę, Giniego, Oxa…

1 polubienie

image
chyba nie do końca here we go :smiley:

edit. ogólnie RB ma problem do City, że wszystko lądowało w mediach i jest między klubami “zła krew”. My mamy dobre stosunki z RB, może byśmy mogli zagrać na nosie City :smiley:


Jednak Villa, nie Arabia. Są jeszcze ambitni zawodnicy…

5 polubień

Chciałem go w Lfc, ale za odrzucenie arabów dalej będę mu mocno kibicował

11 polubień

Moussa Diaby to będzie mocne wzmocnienie dla Villi. Super skrzydłowy. Jakby LFC miał łeb na karku, to dzisiaj zamiast drastycznie przebudowywać pomoc może po dokupieniu Szobo i Alexisa wzmacnialibyśmy atak taką właśnie konkurencją dla Salaha. Oczywiście trochę odpłynąłem… u nas niewiele dzieje się w odpowiednim czasie, dlatego teraz łatamy inne dziury pod przykrywką rewolucji i odmładzania składu.

6 polubień

Lekki offtop - nowe logo AV faktycznie trochę mało wyraziste i zbyt kojarzące sie z CFC, kiedyś była tu rozmowa o ich nowym projekcie. Na koszulce wygląda mało ciekawie.
A Aston Villa buduje zespół w przemyślany sposób, ciekaw jestem, gdzie jest ich sufit pod Emerym.

Tez bym go chciał. Ale w cholere drogi xD

Oficjalnie, Onanista bramkarzem United.

Partey zostaje w Arsenalu, Caicedo praktycznie w Chelsea. Jeżeli mamy iść po Lavie to następny tydzień jest kluczowy.

Właśnie ponoć Caicedo jest jeszcze daleko od Chelsea.

Wolałbym go w Brighton, ale rozumiem, że Chelsea ma o wiele większą siłę przebicia. Jeżeli mają zamiar iść po Kudusa i dopną transfer Caicedo, a może i Cherkiego to top4 będzie bardzo w ich zasięgu.

Transferami Czerkiego, czy Kudusa to mogą tylko ustabilizować swoją pozycje w srodku tabeli.
Potrzebują znacznie lepszych zawodników, chocby Mbappe o którym zreszta się mówi w kontekście transferu do nich.

Nie wiem czemu tak się czepiasz tej Chelsea i ich transferów?. Mają z powrotem Colwilla, nie będę mówił kto go wychwalał pod niebiosa i twierdził że jak przyjdzie tu to będzie game changerem i odmieni naszą obronę. Nkunku to ofensywny pomocnik podobnie jak Szobo, mimo że francuz nie grał kilka miesięcy to ich statystyki ciężko porównać. Naprawdę po naszym ostatnim sezonie powinniśmy nabrać trochę pokory i poczekać na to co będzie, a gdyby to tutaj przychodził taki Cherki czy Kudus to jaralibyśmy się jak Maciem czy Szobo

2 polubienia

Problemem Chelsea byli nie tyle zawodnicy, co trener i właściciel, coś jak przez lata w ManU.
Jak Poch poukłada wszystkie klocki (a ma naprawdę dobry skład), to Chelsea będzie mocna.

3 polubienia

Uważam, że Cherki, czy Kudus to nie są zawodnicy co ich wyciągną z dołka. I w końcu żadnego jeszcze nie kupili, bardziej czepiam się narracji, ze tego typu transfery dadzą im top 4. Na ten moment maja z przodu Mudryka, Sterlindga, Madueke, musza tam kogos od strzelania bramek zatrudnić i na już zawodnik. A nie jakies nuty przyszłości jak Cherki, albo po prostu przeciętnych zawodników jak Kudus.
Na dziś dzień to ten Cherki ma 5 bramek i 10 asyst w 89 występach w Ligue 1. Przecież to są liczby wręcz tragiczne, patrząc na lige. Talent ma, ale wydaje się, ze zagra właśnie w sezonie kilka meczy wyśmienitych i resztę anonimowych. A @josif robi z niego zbawcę.

1 polubienie

Jak Chelsea będzie w górnej połowie tabeli, to dla mnie byłaby to sensacja na miarę mistrzostwa Leicester.

Że w pierwszej 10?
XD

1 polubienie

Tak, że w pierwszej dziesiątce.
Powiem więcej.
Będę dość mocno zdzwonimy, jeżeli nie zakręcą się wokół spadku.