Transfery w Premier League

Fulham jest bogatsze od Crystal Palace? Crystal Palace skończyło poprzedni sezon dwa punkty nad Fulham, w tym sezonie również są faworytem, by skończyć nad nimi. No nie wiem, po co miałby zmieniać klub na taki.


oficjalnie. dobrze że jest taka barcelona, zawsze można pocisnąć z nich bekę bardziej niż z nas

6 polubień

W sumie City go oddało za darmo i teraz przygarnęło z powrotem za darmo :smiley: PEwnie zmniejszył wymagania, a City w tym okienku wyjątkowo oszczędnie, może starają się wstrzelić w wymagania FFP

1 polubienie

Widocznie nie ma “right playerów” na rynku :stuck_out_tongue:

5 polubień

Romantyczny powrót do domu. Ale przy uzgodnianiu kontraktu musieli wziąć poprawkę na to, że po roku w Barcelonie postarzał się o 5 lat

1 polubienie

Gudogan w zeszłym sezonie był najlepszym graczem Barcelony. City znowu będzie mocniejsze. Tymczasem my względem poprzedniego sezonu wcale się nie poprawiamy…

2 polubienia

Chelsea to serio musi być jakąś pralnią pieniędzy.

1 polubienie

https://x.com/FabrizioRomano/status/1826640662521151992
Mikel Merino wzmacnia Arsenal.

Arsenal całkiem dobre ruchy, ale nadal brakuje im dobrego napastnika.

Havertz trochę tę lukę wypełnia, ale jakiś uraz Niemca i jest problem.

Przynajmniej część swoich problemów rozwiązują.

United może niedługo podpisze Ugarte, a my tak zostajemy z problemami w obronie( Śo i lewa ) i pomocy i na skrzydle.

https://x.com/FabrizioRomano/status/1826644920645681506

Ta a Seppik Pszczółki, 29.5 Melona Ojro.

2 polubienia

Może grają na ostatnią chwilę i chcą Toneya?

Fajnie że do EPL będzie można śledzić jego poczynania. Mam wrażenie że pożałujemy tego transferu.

1 polubienie

Toney in, Nunez do Arabii jestem za :star_struck:

Chyba Ty, bo ja nie.


Brighton cos nie moze przestac kupować

@Fanlive94 ja jestem niemal pewien, ze beda wyzej, nie graja w Europie, wzmocnili się, raczej celują w powrót do Europy.

4 polubienia

No, no ładnie się zbroją. Się jeszcze okaże, że będą wyżej w tabeli, niż za De Zerbiego, uwielbianego przez pewnego użytkownika :wink:

1 polubienie


I kolejny na dokladke. Rozsądnie budowane Brighton wydaje ponad 200 baniek w tym okienku, praktycznie 200 na czysto.
My tyle nigdy nie wydaliśmy :upside_down_face:

No tylko oni ostatnie 2 okienka na sprzedawali za prawie 400 mln wydając 200 a w tym też sprzedali za 50 …

Nam jakoś sprzedawanie od czasu Coutinho raczej średnio idzie.