Trip do Liverpoolu - zakończenie sezonu

Elo, planuję krótki wypad do Liverpoolu na weekend wieńczący obecny sezon ligowy. Dokładnie mówiąc myślałem o 21-24.05 (sobota - wtorek). 22.05 w niedzielę gramy ostatni ligowy meczyk (na Anfield). Plan jest taki, żeby przylecieć w sobotę, pozwiedzać miasto, obejrzeć mecz w jakimś pubie i udać się pod stadion celem celebracji końca ligowego sezonu (gdyby okazało się, że jest to jednocześnie mistrzowska feta, byłbym oczywiście wniebowzięty). W poniedziałek chciałbym z kolei zrobić Anfield Tour.

Trip planuję zrobić po taniości (tzn. zaoszczędzić tam, gdzie się da czyli przelot + nocleg). Stąd chciałbym wylecieć z Warszawy o 10:35 (Ryanair, 84 ziko) lub o 17:10 (Wizzair, 112 ziko) a wracać we wtorek o 6:10 (Ryanair, 129 ziko) lub 19:30 (Wizz air, 149 ziko). Nocleg standardowo AirBnB, np. coś takiego https://www.airbnb.pl/rooms/2681036?adults=1&check_in=2022-05-21&check_out=2022-05-24&federated_search_id=2f9619f7-801b-496d-af05-3ecf26b18a15&source_impression_id=p3_1649963606_EnmVhDazw%2Fc6Z6k3

I teraz moje pytanie - czy byłby ktoś chętny zabrać się ze mną? Zawsze to raźniej i bezpieczniej. Mieszkam w Warszawie, więc bez problemu mogę kogoś przenocować noc przed wylotem lub po powrocie.

Z mojego doświadczenia powiem tyle, że byłem sam na meczu oraz zwiedzaniu i nie mogłem lepiej wybrać. Nie ma nic lepszego niż jednoosobowa wyprawa :slight_smile:

Siemanko pytanko mam, jesli chodzi o wyjazd na mecz do Liverpoolu, jak dostac bilet i tym podobne rzeczy, jak to sie odbywa ? z góry dzieki za info

Witam Cię czerwony bracie :slight_smile: !
A odnośnie pytania, to jak masz fb to wejdź na jakąś inseiderską grupę, tam powinni Ci pomóc :slight_smile: .

Siema. W tym sezonie już zapomnij. Możesz dostać bilety, ale hospitality (na Tottenham około 700 funtów). Niestety porobili nas tak, że zeszły sezon (covidowy) nie liczy się do statów i przez to ja sam nie mogę dostać biletów :smiley: Możesz oczywiście pójść pod stadion i próbować, ale marne szanse.

Siema dzieki za info, szkoda ze nie pozytywne :grin: czyli mam czekać na nowy sezon? Chętnie bym się wybrał ale samo zwiedzanie miasta to trochę mało jak już być to i mecz obejrzeć ze stadionu.