WhatsApp, Messenger

Witajcie, takie pytanie może założymy jakąś grupę Lfc na whatsapp bądź na Messenger, żeby komentować na bieżąco wydarzenia w trakcie meczu?

A na forum tego nie można robić ? xD

Jak się nie myle, to jest coś podobnego, discord ?

Ale nie używam discorda tam temat leży trupem nie ma z kim pisać. A po co zaśmiecać forum krótkimi komentarzami w trakcie spotkania. A lepiej puścić sobie taka panią lekkich obyczajów na messenger niż tutaj :joy:

Messenger i WhatsApp ostatnimi dniami działają tak, że zanim ta twoja pani lekkich obyczajów doleci do wszystkich to miną 2 minuty meczu :joy:

A tak już całkiem na serio, nie lepiej skupić się na meczu a pogadać już po na forum? Zerkanie na telefon jest zgubne i można przegapić naprawdę sporo ważnych momentów w meczu. Tym bardziej gdy na takim czacie jest więcej niż 5 osób i ekran telefonu zaświeca się co 3 sekundy. Oczywiście jak będą chętni to zakładajcie sobie czatów ile i jakich chcecie, nic mi do tego ale uważam, że to głupota i utrata przyjemności z widowiska. A może po prostu jestem stary :thinking:

6 polubień

Jak dla mnie te jednostki, które najczęściej tutaj wykazują się brakiem kultury i szacunku w stosunku do drugiej osoby mogą spotkać się na takim czacie i powrzucać sobie epitetami co mecz przez pełne 90 minut. Niektórzy, zdaje się, potrzebują tego do całkowitego spełnienia.

Ciekawe ile by ze sobą wytrzymali w takiej grupie. :joy:

Widze ze watek juz dawno umarl, ale jak by ktos szukał to zapraszam na gupe WhatsApp Zaproszenie do grupy WhatsApp
Wiem ze istnieje duza grupa na mesku, jednak kilka rzeczy mi sie tam nie podobalo, dlatego stworzylem nowa gupe gdzie indziej. Zapraszam serdecznie wszystkich chetnych, jest nas tam kilka osob.

1 polubienie

Jako że ponownie zajrzę tu pewnie dopiero za tydzień to podbije ten temat ostatni raz.

Tworzymy nową grupę na Whatsapp dla prawdziwych fanów The Reds! Dołączcie, aby być częścią tej pasjonującej podróży pełnej emocji, dyskusji i wsparcia dla naszego ukochanego klubu! Kliknij w link i dołącz do nas już teraz!

:red_circle: #YNWA #Liverpool #NowaGrupaWhatsapp :red_circle: