WhatsApp, Messenger

Witajcie, takie pytanie może założymy jakąś grupę Lfc na whatsapp bądź na Messenger, żeby komentować na bieżąco wydarzenia w trakcie meczu?

A na forum tego nie można robić ? xD

Jak się nie myle, to jest coś podobnego, discord ?

Ale nie używam discorda tam temat leży trupem nie ma z kim pisać. A po co zaśmiecać forum krótkimi komentarzami w trakcie spotkania. A lepiej puścić sobie taka panią lekkich obyczajów na messenger niż tutaj :joy:

Messenger i WhatsApp ostatnimi dniami działają tak, że zanim ta twoja pani lekkich obyczajów doleci do wszystkich to miną 2 minuty meczu :joy:

A tak już całkiem na serio, nie lepiej skupić się na meczu a pogadać już po na forum? Zerkanie na telefon jest zgubne i można przegapić naprawdę sporo ważnych momentów w meczu. Tym bardziej gdy na takim czacie jest więcej niż 5 osób i ekran telefonu zaświeca się co 3 sekundy. Oczywiście jak będą chętni to zakładajcie sobie czatów ile i jakich chcecie, nic mi do tego ale uważam, że to głupota i utrata przyjemności z widowiska. A może po prostu jestem stary :thinking:

6 polubień

Jak dla mnie te jednostki, które najczęściej tutaj wykazują się brakiem kultury i szacunku w stosunku do drugiej osoby mogą spotkać się na takim czacie i powrzucać sobie epitetami co mecz przez pełne 90 minut. Niektórzy, zdaje się, potrzebują tego do całkowitego spełnienia.

Ciekawe ile by ze sobą wytrzymali w takiej grupie. :joy: