Zakup biletu

Musowo Muzeum Beatlesów :guitar: :smiley:

Dzieki. A gdzie na piwko przed i po meczu?

Po meczu Cavern Club oczywiście :grinning:

Czy bilet na zwiedzanie stadionu trzeba zarezerwować wcześniej czy można “z biegu”?

Hej. Też będę na tym meczu.
Polecam Church Pub blisko Anfied i całe centrum z dokami i Jurgens pub.
Ja będę 2 wieczorem i 5 maja wylot.

Ktoś się spotkał z podobnym zagadnieniem?
Ostatnio miałem Light Membership (tańszy), nie mam zaznaczonego autoodnowienia, teraz chcę wziąć Full Membership (droższy) i pokazuje błąd kiedy jestem w koszyku i nie mogę zapłacić, a jakbym miał wykupić znowu ten Light to mogę normalnie dodać do koszyka i zapłacić. Ktoś miał coś podobnego?

Witam,
czy ktoś wie kiedy wejdą bilety na mecze towarzyskie do obiegu?

Hej,
W tym roku mam zamiar wybrać się razem z tatą na jakiś mecz Liverpoolu. Jakiego membershipa mam wybrac zeby moc uczestniczyć w sprzedarzy?(tego za 27 czy za 42 funty) Czy musze kupić 2 membery dla mnie i dla taty? Prosze Was o pomoc bo pierwszy raz wybieram sie na mecz naszych😉

1 polubienie

Wystarczy Light Membership (ten za 27), każda osoba swój.
Losowanie jest 2 razy na sezon.

Hej,
Bardzo proszę o informację. Jak wygląda sytuacja kiedy wraz z osobą towarzyszącą chcemy kupić dwa bilety obok siebie, czy jest to w ogóle możliwe? Jeśli tak, to co trzeba zrobić?

1 polubienie

Obydwie osoby muszą mieć membershipa i musicie dodać się do listy Friends and Family. Potem jak dołącza się do losowania, to dodaje się tak jakby bezpłatny bilet do koszyka, finalizuje transakcję za 0 funtów i jesteście gotowi na to losowanie. Do koszyka dodajesz po 2 bilety na wybrane przez ciebie mecze (najlepiej wszystkie, bo ogólnie szanse są małe) i w koszyku wybierasz, na kogo są zgłoszenia - np. jedno na Adam Nowak, drugie na Alina Nowak.
Jeżeli Adam Nowak wyklikał już obie osoby na wszystkie mecze, to Alina nie musi klikać nic.

Wtedy albo obydwoje nic nie dostaniecie, albo dostaniecie dwa bilety, ale na pewno nie będzie tak, że wylosuje tylko jedną osobę, a druga zostaje w domu.
Potem w wyznaczonym dniu wylosowani kupują swoje bilety, wybierasz miejsca i proszę.

W kupowaniu nie przez losowanie, tylko kto pierwszy, ten lepszy, musisz też mieć połączoną tą drugą osobę we Friends and Family. Wchodzisz i jeżeli coś jeszcze jest do kupienia, to wybierasz dwa i do kasy.

Albo samodzielnie próbujesz znaleźć dwa miejsca obok siebie na planie stadionu, albo wybierasz szybką opcję Choose seats for me i system przydziela ci jakieś dwa obok siebie bądź jak najbliżej siebie.

8 polubień

Mam light membership, jednak nie widzę nigdzie informacji o losowaniu, czy wiadomo już kiedy odbędzie się to czerwcowe?

Podbijam pytanie, czy wiadomo może kiedy rusza 1 losowanie biletów?

@adepto
pobrane (2)

W lipcu będzie losowanie, informacja na pewno będzie na głównej stronie Liverpool FC — Latest news

1 polubienie

Cześć,
Jest jakiś termin do którego muszę nabyć membershipa aby uczestniczyć w losowaniu???

Tak, termin losowania :slight_smile:

1 polubienie

witam. chce wykupić membershipa ale podczas proby rejestracji konta mam problem z wpisaniem danych adresowych. wpisałem wszystkie dane i nie mogę kontynuować…może ktoś miał podobny problem

The members’ ticket sale registration period for games to be played during the first half of the season will open at 10am Monday July 3, with the ticket sales taking place week commencing Monday July 24.

As an Official Member, you can register your interest to purchase Premier League home match tickets, during the bulk members’ ticket sale, for games to be played until 31 December 2023.

Members who register will be entered into a ballot for tickets for each game they register for, alongside all other members who register.

If you do not register, you will be unable to purchase tickets even if you qualify, when the ticket sales open week commencing 24 July.

The registration period will be available [online]from 10am Monday July 3 until 8am Monday July 10.

Supporters will be notified of the ballot results via email on the afternoon of Monday July 17.

Supporters will also be able to check which games they have been successful for within the Personal Details section in their [My Account] on the afternoon of Tuesday July 18.

Supporters who are successful in the ballots will be guaranteed a seat when the ticket sale opens.

Should any tickets remain following the sale to those successful in the ballot, they will be made available in the Additional Members Sales that take place ahead of each match.

The dedicated members’ ticket sales will start week commencing 24 July. Please visit our [Members Sale Hub] for full details.

Wklejam bo się tu ludzie pytali o to.

Sorki chyba głupie pytanie ale jak kupiłem bilety a nie mam paszportu to lipa? Zapomniałem o brexit😅

Co do paszportu:

  • Paszport: TAK
  • Paszport tymczasowy: TAK
  • Dowód osobisty: TAK, ale dotyczy osób, które złożyły na tym dokumencie aplikacje o status osoby osiedlonej lub mając taki status wprowadziły dane dowodu osobistego do systemu UKVI.

Co do wizy:
Przyjazd bez konieczności posiadania wizy jest możliwy w przypadku osób, które posiadają status osoby osiedlonej lub osób, które przyjeżdżają w celu turystycznym lub wizyty, (przy tym funkcjonariusz Straży Granicznej każdorazowo ocenia cel na podstawie przedstawionych informacji i dokumentów, w tym przede wszystkim częstotliwości wcześniejszych przyjazdów, ich celu oraz długości). Po 1 stycznia 2021r. osoby, które chcą podjąć pracę w Wielkiej Brytanii lub przyjeżdżają w celach zawodowych powyżej 6 miesięcy bądź w celu podjęcia nauki muszą posiadać wizę przed przyjazdem.

Wzięte z Informacje dla podróżujących - Polska w Wielkiej Brytanii - Portal Gov.pl