Zakup biletu

Szanowni,
znacie strone https://www.livefootballtickets.com, na ktorej mozna niby kupic bilety na mecz? Czy to jest Wam znane i pewne ze jak kupie to wejde na dany bilet?

Korzysta┼éem i by┼éo wszystko git ale mam lepsz─ů na twiterze je┼╝eli chcesz, w ostatni poniedzia┼éek by┼éem od nich na Kop i wszystkie zagra┼éo jak trzeba, dlaczego pisze lepsz─ů, dlatego ze ta┼äsza

Chcemy pojecha─ç 4-osobow─ů ekip─ů. Nigdy jeszcze nie by┼éem. Czy te bilety kupowane przez po┼Ťrednik├│w s─ů imienne? A jak tak to na kogo┼Ť innego s─ů, czy przy zakupie daj─Ö swoje dane jak na oficjalce i wchodz─Ö ÔÇťna siebieÔÇŁ?

Ps. Dzi─Öki za odpowied┼║. Na razie obczajam t─ů stronk─Ö, a jak co┼Ť to zg┼éosz─Ö si─Ö do Ciebie z tym Twitterem.

Podaj namiary na t─ů stron─Ö.

1 polubienie

Bez problemu wszystko?
Nam niestety te┼╝ nie uda┼éo si─Ö dosta─ç ┼╝adnych bilet├│w pomimo zakupionych 5 member├│w, wi─Öc teraz trzeba co┼Ť kombinowa─ç, a to wygl─ůda zach─Öcaj─ůco.

Je┼╝eli piszesz do mnie i pytasz o te stron─Ö z Twittera to tak, wszystko rzetelnie i je┼╝eli pierwszy raz to w ka┼╝dym detalu pomagaj─ů tak┼╝e luz, ja jestem na wi─Ökszo┼Ťci meczy, tak┼╝e jak co┼Ť tez pomog─Ö

Tak, pytałem o to - dzięki za odpowiedź! Już do nich piszę.
Ewentualnie spróbuje się Cb odezwać w razie pytań, chociaż na forum już chyba nie istnieje opcja priv.

Hej, mam kilka pyta┼ä. Sk─ůd strony jak ta wy┼╝ej i ta co poda┼ée┼Ť tt maj─ů bilety? Dostaj─ů je od ludzi, kt├│rzy nie mog─ů i┼Ť─ç na dany mecz czy mo┼╝e jako┼Ť inaczej to wygl─ůda? I jak potem dzia┼éa przypisanie biletu?

1 polubienie

Ponawiam pytanko. Prosz─Ö o odpowied┼║ jak kto┼Ť wie:
Chcemy pojecha─ç 4-osobow─ů ekip─ů. Nigdy jeszcze nie by┼éem. Czy te bilety kupowane przez po┼Ťrednik├│w s─ů imienne? A jak tak to na kogo┼Ť innego s─ů, czy przy zakupie daj─Ö swoje dane jak na oficjalce i wchodz─Ö ÔÇťna siebieÔÇŁ?

Je┼╝eli kto┼Ť chce wi─Öcej info to prosz─Ö napisa─ç do mnie priv ze swoimi danymi na Facebooku i na msg wszystko dok┼éadnie wyt┼éumacz─Ö co i jak dzia┼éa w zakresie bilet├│w

2 polubienia

Pytanie o zakup bilet├│w na mecze domowe Szachtara Donieck, kt├│re odb─Öd─ů si─Ö w Warszawie na ┼üazienkowskiej. Orientujecie si─Ö mo┼╝e w jaki spos├│b mo┼╝na naby─ç te bilety, albo czy s─ů jeszcze dost─Öpne? Na oficjalnej stronie Szachtara jest podstrona dotycz─ůca zakupu pakiet├│w na wszystkie 3 mecze bo bardzo przyst─Öpnych cenach. Jednak po wej┼Ťciu w t─Ö stron─Ö nie widz─Ö ┼╝adnej opcji zakupu biletu. Gdyby Liverpool zosta┼é wylosowany do grupy z Szachtarem to uda┼ébym si─Ö tam z podw├│jn─ů przyjemno┼Ťci─ů, ale nawet bez tego fajnie obejrze─ç rozgrywki Ligi Mistrz├│w, nie jest to dla mnie codzienno┼Ťci─ů :smiley:
Tu jest link do strony Szachtara:
https://shakhtar.com/pl-pl/tickets/matches/
Wiecie mo┼╝e czy jest jaka┼Ť inna strona na kt├│rej warto szuka─ç?
Dzi─Öki za pomoc :slight_smile:

Temat off topic za co sorry. Czemu nie mog─Ö pisa─ç do u┼╝ytkownika priv? Wyskakuje mi taki komunikat a chc─Ö co┼Ť napisa─ç do poprzerwie2

1 polubienie

Orientuje si─Ö kto┼Ť mo┼╝e, co si─Ö dzieje z biletami na te poprzek┼éadane mecze? O ile si─Ö dobrze orientuj─Ö, kluby raczej nie przyjmuj─ů zwrot├│w i nie oddaj─ů pieni─Ödzy, ale w takim przypadku?

Standardowo jak masz bilet a mecz jest przekładany to jest nadal ważny na nowy termin.
Je┼Ťli nowy termin nie pasuje to zawsze mo┼╝esz odda─ç tutaj: Ticket Exchange
Kto┼Ť si─Ö ucieszy :slight_smile:

1 polubienie

Dzi─Öki za odpowied┼║, ale mimo wszystko pomijaj─ůc wszelkie inne sposoby czy klub nie jest zobowi─ůzany przyj─ů─ç zwrotu?

5.2 In the event of the postponement or abandonment of the Match (or if the Match has, for any reason, to be played out of view of the public or at a reduced capacity), you will be entitled to receive a full refund (including any booking and/or administration fee) or receive the equivalent ticket for the subsequent re-arranged Match (where relevant) via such application procedure as the Club stipulates.

Wychodzi na to że tak, możesz sie domagać zwrotu za bilet na przełożony mecz. Nie wiem jaka jest procedura, można się z nimi skontaktować tutaj https://faq.liverpoolfc.com/portal/en/kb/articles/contact-us-ticketing-services