Zakup biletu

Szanowni,
znacie strone https://www.livefootballtickets.com, na ktorej mozna niby kupic bilety na mecz? Czy to jest Wam znane i pewne ze jak kupie to wejde na dany bilet?

Korzystałem i było wszystko git ale mam lepszą na twiterze jeżeli chcesz, w ostatni poniedziałek byłem od nich na Kop i wszystkie zagrało jak trzeba, dlaczego pisze lepszą, dlatego ze tańsza

Chcemy pojechać 4-osobową ekipą. Nigdy jeszcze nie byłem. Czy te bilety kupowane przez pośredników są imienne? A jak tak to na kogoś innego są, czy przy zakupie daję swoje dane jak na oficjalce i wchodzę “na siebie”?

Ps. Dzięki za odpowiedź. Na razie obczajam tą stronkę, a jak coś to zgłoszę się do Ciebie z tym Twitterem.

Podaj namiary na tą stronę.

1 polubienie

Bez problemu wszystko?
Nam niestety też nie udało się dostać żadnych biletów pomimo zakupionych 5 memberów, więc teraz trzeba coś kombinować, a to wygląda zachęcająco.

Jeżeli piszesz do mnie i pytasz o te stronę z Twittera to tak, wszystko rzetelnie i jeżeli pierwszy raz to w każdym detalu pomagają także luz, ja jestem na większości meczy, także jak coś tez pomogę

Tak, pytałem o to - dzięki za odpowiedź! Już do nich piszę.
Ewentualnie spróbuje się Cb odezwać w razie pytań, chociaż na forum już chyba nie istnieje opcja priv.

Hej, mam kilka pytań. Skąd strony jak ta wyżej i ta co podałeś tt mają bilety? Dostają je od ludzi, którzy nie mogą iść na dany mecz czy może jakoś inaczej to wygląda? I jak potem działa przypisanie biletu?

1 polubienie

Ponawiam pytanko. Proszę o odpowiedź jak ktoś wie:
Chcemy pojechać 4-osobową ekipą. Nigdy jeszcze nie byłem. Czy te bilety kupowane przez pośredników są imienne? A jak tak to na kogoś innego są, czy przy zakupie daję swoje dane jak na oficjalce i wchodzę “na siebie”?

Jeżeli ktoś chce więcej info to proszę napisać do mnie priv ze swoimi danymi na Facebooku i na msg wszystko dokładnie wytłumaczę co i jak działa w zakresie biletów

2 polubienia

Pytanie o zakup biletów na mecze domowe Szachtara Donieck, które odbędą się w Warszawie na Łazienkowskiej. Orientujecie się może w jaki sposób można nabyć te bilety, albo czy są jeszcze dostępne? Na oficjalnej stronie Szachtara jest podstrona dotycząca zakupu pakietów na wszystkie 3 mecze bo bardzo przystępnych cenach. Jednak po wejściu w tę stronę nie widzę żadnej opcji zakupu biletu. Gdyby Liverpool został wylosowany do grupy z Szachtarem to udałbym się tam z podwójną przyjemnością, ale nawet bez tego fajnie obejrzeć rozgrywki Ligi Mistrzów, nie jest to dla mnie codziennością :smiley:
Tu jest link do strony Szachtara:
https://shakhtar.com/pl-pl/tickets/matches/
Wiecie może czy jest jakaś inna strona na której warto szukać?
Dzięki za pomoc :slight_smile:

Temat off topic za co sorry. Czemu nie mogę pisać do użytkownika priv? Wyskakuje mi taki komunikat a chcę coś napisać do poprzerwie2

1 polubienie

Orientuje się ktoś może, co się dzieje z biletami na te poprzekładane mecze? O ile się dobrze orientuję, kluby raczej nie przyjmują zwrotów i nie oddają pieniędzy, ale w takim przypadku?

Standardowo jak masz bilet a mecz jest przekładany to jest nadal ważny na nowy termin.
Jeśli nowy termin nie pasuje to zawsze możesz oddać tutaj: Ticket Exchange
Ktoś się ucieszy :slight_smile:

1 polubienie

Dzięki za odpowiedź, ale mimo wszystko pomijając wszelkie inne sposoby czy klub nie jest zobowiązany przyjąć zwrotu?

5.2 In the event of the postponement or abandonment of the Match (or if the Match has, for any reason, to be played out of view of the public or at a reduced capacity), you will be entitled to receive a full refund (including any booking and/or administration fee) or receive the equivalent ticket for the subsequent re-arranged Match (where relevant) via such application procedure as the Club stipulates.

Wychodzi na to że tak, możesz sie domagać zwrotu za bilet na przełożony mecz. Nie wiem jaka jest procedura, można się z nimi skontaktować tutaj https://faq.liverpoolfc.com/portal/en/kb/articles/contact-us-ticketing-services

Zna ktoś dobre źródło z którego można kupić bilety? Pod koniec października będę w UK i z chęcią wybrałbym się z narzeczoną na mecz przeciwko Leeds.
Z góry dzięki!

Hej. Wracam do tematu. Zgubiłem Ciebie na MSG i facebooku. Dasz namiar to porozmawiamy jeszcze raz?

Kiedy będzie można aplikować o bilety na drugą rundę?