Zakup biletu

Witam. W marcu pierwszy raz jadę na Anfield. Wybieram między biletami z sektorów od 221-228 z wyłączeniem 225 lub 124-129. Które Waszym zdaniem lepiej wybrać?

Zdecydowanie bierz 124-129. Szczególnie z górnych rzędów krzesełek w górnych sektorach nic nie widać, jest tragedia po prostu jeśli trafisz tam jeden z dwóch górnych rzędów.

Dzieki John. A ma ktos jakis tani sprawdzony hotel?

Jak byłem w 2019 to lepiej było mi spać w Manchesterze i pojechać sobie z rana pociągiem. Na booking poszukaj, na marzec powinno już coś być

2 tygodnie temu byłem w Tune Hotel w centrum Liverpoolu, rezerwowałem przez booking, polecam

Byłem ostatnio na meczu z Southampton i spałem 3 doby w Manchesterze. Tam jest dużo apartamentów do wynajęcia blisko dworca głównego (Piccadilly) i samo miasto jest super. Stamtąd pociąg z rana do Liverpoolu (Victoria Station) tak jak pisał WhiteAngel. Z Victoria na Anfield autobusem ( na google maps pokaże Ci linię) albo Boltem (Ubera nie mają).

Właśnie w dolnych sektorach Anfield Rd (121-129) te 2 górne rzędy to masakra. Górna trybuna tworzy dach, który ułożony jest tak, że ostatnie rzędy dolnej trybuny mają zasłonięty widok na the Kop, a nawet na końcówkę boiska i bramkę. Te miejsca są oznaczone jako Restricted View albo Severely Restricted View. Ale tak do 30 rzędu na dolnym Anfield jest w porządku. Widok z miejsc na górnej trybunie nie jest ograniczony.

Na samym tyle Anfield Rd Upper będzie taki widok:
https://aviewfrommyseat.co.uk/photo/181768/Anfield/section-223/row-13/seat-54/
https://aviewfrommyseat.co.uk/photo/190028/anfield/section-227/row-13/seat-177/

https://3ddigitalvenue.com/3dmap/clients/liverpool/

Tu jest taka mapka i można sprawdzić każde miejsce

Cześć wszystkim. Jestem w Madrycie i pytanie czy orientuje sie ktos czy jest szansa kupic jeden z tej ograniczonej liczby 4ooo tys biletów dla naszych kibiców albo jakiś inny sposob zeby rewanż obejrzeć z naszymi?

Panowie i panie 15 marca bede w Madrycie. Czy jest tutaj ktos to pomógłby zdobyć bilet na rewanż na Santiago Bernabeu? Jestem w stanie oddac nerke

Nie warto, tylko frustracji się dorobisz.

Cześć,
Chciałbym zabrać brata na mecz LFC-RM 15.03.2023r
Jest szansa żeby zakupić wcześniej bilet niż 10.03.2023r?
Z tego co widzę to sprzedaż jest już otwarta od 27.02.23r. dla posiadaczy membershipa.
Niestety nie posiadamy tak owego.
Czy mógłby ktoś podpowiedzieć w jaki sposób można to ogarnąć?
Czy jest wgl opcja żeby dostać bilety na chwilę obecną.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam,

Cześć,

czy jestes w stanie pomóc w zakupie biletu na mecz z Arsenalem w przyszły weekend? ; ) jutra rusza sprzedaż generalna, jednak tylko dla mieszkańców Liverpoolu…

Cześć,
Będę w Liverpoolu w okresie majówki. Chce iść na mecz Liverpoolu z Tottkami. Nigdy nie miałem okazji.
Pytałem kumpla z uk o bilety, ale jest zielony, z tego co wiem to trzeba miec membera(albo to myle :stuck_out_tongue:), wiec zapytal kogos tam i ponoć nie ma juz biletów.
Jest ktoś w stanie pomóc z zakupem biletu?
Potrzebuje 2.
Znalazłem taką strone jak Ticombo.pl, korzystał ktoś? Z tego co widze to tam ludzie odsprzedają swoje bilety, są 2 sztuki za 367 oiro.

Jest ktoś kto wgl może powiedzieć czy bez posiadania membera mając przy sobie wazny bilet kupiony z aukcji, wejdziemy?

Ja wchodziłem bez membera ale bilet mialem z QR kodem kupiony u konika.
Wyżej w starych wpisach znajdziesz link do Twittera który wysłał poprzerwie2. Kupiłem od nich bilet i wszystko było idealnie. Wrażenia niesamowite!

Podbijam pytanie. Czy ktoś zna grupę na facebooku/stronę, gdzie można zakupić bilety na mecze Premier League i być pewnym, że nie wynikną żadne komplikacje?
Osobiście wiem, że takie wyjazdy organizuje weszło, ale ceny wydają się być dość zaporowe.

Znajomi byli przez ta stronę na ostatnich derbach Manchesteru i wszystko było w porządku byli mega zadowoleni. Cena nie była mała ale wszystko było dograne na tip top

1 polubienie

A wiecie może jak jest z zakupem biletu do zwiedzania stadionu, gabloty, przybić rękę do This is Anfield itd?
Bo wiem, że takie coś jest na pewno, znalazłem coś podobnego z innej strony, zwiedzanie z przewodnikiem. Wolałbym jednak kupić bilet taki juz na miejscu, tylko nie wiem czy będzie można zwiedzać w każdy dzień(wiadomo, że gameweek odpada).

Bilet kupisz na miejscu, w kasie. Z tego co pamietam to ostatnie wejście na zwiedzanie jest o 15:00.