Zakupy w LFC Shop


Takie coś zakupiłem po promocyjnej cenie😁+kalendarz na 2022

Ogólnie w tym roku Nike jak i Liverpool naprawdę przyłożyli się do ubrań czy koszulek, są naprawdę bardzo fajne. Ja z dziewczyna przy okazji meczu z Brighton zakupiliśmy te o to bluzy

Dotychczas tylko raz kupowałem w sklepie internetowym, kupiłem kubek za 7 czy 8 funtów (This is Anfield), bardzo polecam, na początku zmywałem go ręcznie, teraz zmywam w zmywarce i nic się z nim nie dzieje, nic nie wyblakło, kolor dalej taki sam.
Koszulka polo LM 2019, na zdjęciach wyglądała bardziej na bordowy, a okazało się jasnym czerwonym ale nie szkodzi.
Kupował ktoś koszulki retro? Interesuje mnie zwłaszcza Rome 1984.

A co mianowicie chcesz wiedzieć nt retro?

Jak rozmiarówka, lepiej wziąć trochę większą? To jest typowo piłkarska z poliestru? Wytrzymała?

Jest wysyłka do Polski z oficjalnego sklepu ?

Oczywiście,od dawna kupuję z oficjalnego sklepu,zwykle wysyłka 4,5 dni,tylko teraz jak wiadomo mogą dojść opłaty celne.

1 polubienie

W ten weekend na Zalando można kupić taką bluzę w dobrej cenie za 150zl, z kodem weekendowym, ale żeby on działał trzeba coś dobrać do 199zł, jest też czerwona

Witam. Kupował może ktoś z was ostatnio coś z LFC Online Store do Polski? Ciekawi mnie czy jest naliczane cło, a jeśli tak do mniej więcej w jakiej kwocie?

1 polubienie

Nie wiem jak to wyglada ale, wpadają do mnie chłopaki z Polski na finał na Wembley, chwile wcześniej robię spotkanie z Norwich, mogę zakupić co chcesz, a oni ci wrzucą w bagaż i wyślą w kraju, ostatnio podawałem dwie koszulki z podpisem Carry i do dzisiaj nie doszły ponieważ trzyma je urząd celny także skomplikowała się sytuacja z wysyłkami, jak byś był chętny to zapraszam na priv

1 polubienie

Do 140 euro! nie funtów,cła się nie płaci,tak więc trzeba sobie dokadnie wszystko wyliczyć.

Za przesylke z Anglii zaplacilem w listopadzie 8zl cła

Niedługo (może tydzień) zostanę szczęśliwym tatusiem małej Laury. Z tej okazji chciałbym jej kupić body, śpioszki Liverpoolu. Czy ktoś z Was może kupował lub wie gdzie mogę nabyć takie ubranka dla najmniejszych kibiców ? Oczywiście rozmiar jak będzie nieco starsza, ale już teraz warto się rozglądać i kupić.

https://store.liverpoolfc.com/search/?q=baby
Jeśli masz membership to do końca marca jest promocja polegająca na tym że masz darmowy voucher na zakupy w wysokości 10 funtów. Zestaw 2xbody jest za 12 funtów więc niewiele trzeba dopłacić (2 funty i przesyłka).
@dzemek śliniaczki po 10 funtów za 3pak https://store.liverpoolfc.com/lfc-baby-grey-white-3-pack-bibs

1 polubienie

Kupowałem kiedyś śliniaczki, 3 sztuki z oficjalnego sklepu, nie pamiętam ile kosztowały ale też były fajne.

Cześć
Mam voucher do sklepu Liverpoolu za 230 zl. Oddam komus w zamian za 200 zł. Proszę pisać na priv.

Ja mam takie pytanie mam nadzieję że dobry temat wybrałem. Jak to teraz jest z zakupami w oficjalnym sklepie jak się jest na miejscu? Przykładowo wybieram się na mecz ze Świętymi i chciałbym kupić sobie wtedy koszulkę z tego sezonu, i takie pytanie czy po Brexicie na takie zakupy jak chce to zabrać ze sobą do Polski to obowiązuje jakieś cło lub dodatkowa opłata?

Nic takiego nie obowiązuje

Dziękuję za info :wink: Przyda się

W sumie nie wiedziałem gdzie napisać, ale nie tylko sportem człowiek żyje, to się pochwalę jaki prezent urodzinowy dzisiaj sprawiła mi moja żoneczka :smiley:

YNWA, czerwoni bracia! :slight_smile:

6 polubień