Darwin Núñez

Albo ogolnie gdzie kupic tanio koszulki piłkarskie

Cześć. Ja ostatnio kupowałem koszulkę na popularnym serwisie aukcyjnym allegro.pl Można trafić niezłą okazję np. koszulka za 67 złotych etc

Jak Nunez to jest nasz najważniejszy zawodnik. Bez niego nasz atak nie istnieje. Ile razy w tym sezonie było tak, że w pierwszej połowie nic nie graliśmy, a Nunez zmieniał oblicze gry w drugiej połowie.

2 polubienia

Moi Drodzy, od samego początku wątek Darwina Núñeza budzi kontrowersje. Oczywiście nie mam nic przeciwko temu, bo forum służy do dyskusji, natomiast nie pozwolę na żadne wyzwiska, wzajemne obrażanie się i prowokowanie swoich interlokutorów.

Można się różnić w ocenie, ale róbmy to w sposób cywilizowany i skupiajmy się na osobie Darwina Núñeza, zamiast pozwalać sobie na wzajemne wycieczki osobiste.

Część obraźliwych postów już usunąłem i jeśli pojawią się następne, czy to ze strony zwolenników, czy przeciwników Núñeza, również polecą do kosza i posypią się ostrzeżenia.

Forum służy do wymiany opinii i czasami ścierania się różnych punktów widzenia, ale bez wzajemnego prowokowania się czy rzucania inwektywami w innych forumowiczów.

Dziękuję za uwagę.

6 polubień

Świetna robota. Kilka osób celowo robi burdel w tym temacie i prowokuje. Osobiście mam od siebie wniosek o banowanie kibiców innych drużyn, którzy prowokują pisząc o odpadach.

1 polubienie

Kurde, czyli ominęła mnie jakaś ciekawa akcja :(.

1 polubienie

Nie, po protu typowy Fanlive94 jak zwykle nie potrafi dyskutować i myli dyskusję z wyzywaniem.

Reszta jakoś potrafiła mniej lub bardziej merytorycznie odnieść się do tego o co miałem pretensje do Darwina.

Dzisiaj występ raczej bez echa, ale to jak gra całego zespołu siada kiedy on schodzi z boiska jest bardzo bardzo zauważalny.

2 polubienia

Trochę dzisiaj był mało wykorzystywany. Salah kilka razy mógł do niego podać, ale mu coś dzisiaj odwaliło i nie widział kolegów na boisku.

5 polubień

Szkoda że ten strzał na leżąco mu nie wszedł, czysty pech. Ale to że Mo strzelał zamiast mu podać to już nie pech tylko kradzież bramki, wkurza mnie kiedy tak gra bo wcześniej w wielu meczach pokazywał że potrafi być graczem zespołowym ale dzisiaj chyba za bardzo się zafiksował na golu.

Jak tu go nie lubić za tą bramkę :grin:

5 polubień

Trochę się mu zwróciło szczęścia po tych wszystkich słupkach i poprzeczkach :slight_smile:

1 polubienie

Darwin po prostu nie umie strzelać normalnych bramek :joy:

1 polubienie

Z Darwinem nie można się nudzić a łatwe bramki są dla nudziarzy :rofl:

1 polubienie

No look goal lepszy niż te Firmino :slight_smile:

11 polubień

A teraz komuś wmów, że tak cudownie wykończył po podaniu od Alisson :smiley:

1 polubienie

Co to była za bramka :superhero:

Strzela jak pokraka. Może tam dziesięciu przedryblować i co z tego. Jego najlepszy strzał w ostatnim czasie jaki oddał to ten jak dostał przypadkowo piłką. I to jest smutne podsumowanie.

2 polubienia

O widzę że blancik wyszedł z jaskini, szczęśliwy, że w końcu Darwin zepsuł akcje i znowu można wypisać swoje wypociny?

Darwin zepsuł jedną akcję, ale dał również asystę przy pierwszej bramce

W pierwszej połowie powinno być 3/4:0 i w większości tych sytuacji to inni piłkarze marnowali 100% sytuacje

No ale cóż, nie dziwi mnie, że cała winę znowu zwalasz na jednego zawodnika. To normalne przy takim selektywnym myśleniu

Niepotrzebna wzmianka o lewactwie checked

Brakuje jeszcze tylko jakiegoś wyzwiska

7 polubień

Najlepiej to czepiać się Darwina ale według nnie to Salah jest jeszcze gorzej pudłującym