Darwin Núñez

Ja p… przeciez ci to wprost wyłożyłem. W 1 minutę najpierw Nunez psuje dobra kontrę, która powinna zakończyć sie golem, a później traci w idiotyczny sposób piłkę, po niecelnym podaniu i pada z tego bramka dla United. Jak to nie sa fakty, to ja nie wiem. Nie ma chyba o czym dyskutować.

Fakty to są takie, że cały zespół zagrał beznadziejną końcówkę + dogrywkę, a Ty **** wie czemu przywalasz się do jednego zawodnika. Zawodnika który przez ostatnie miesiące ciągnął naszą ofensywę za uszy.

Ale pewnie tych meczów nie oglądałeś, bo gdybyś oglądał, pewnie by Cię w tym temacie nie było.

Ilość błędów była kosmiczna, zagraliśmy jak nie my, ale sam Nunez nie jest tego winien, bo zrobil także dużo dobrego co wyprowadziło nas na prowadzenie w 1 połowie.

6 polubień

Jak można nazwać sabotażystą jedynego napastnika który coś stworzył w ofensywie w dzisiejszym meczu?

Przecież dwie pierwsze bramki to jego zasługa. Co zrobili pozostali? Salah dobił na pustaka, a Gapcio i Diaz zrobili dosłownie nic przez cały mecz.

Widzę że w twojej hierarchi FAKTÓW ważniejsze jest, że nie wykorzystał jednej z wielu kontr zespołu w tym meczu niż to, że dzięki niemu zdobyliśmy dwie bramki XD

W ogóle podoba mi się sposób w jaki unikasz tych asyst, ani razu o nich nawet nie wspomniałeś, tak jakby ich nie było

Jego strata co poskutkowała stratą na 3:3 była dużym błędem i należy mu się za to krytyka, ale robienie speedruna w napisaniu jakiegoś gównowpisu zaraz po meczu obwiniającego go za całą porażkę i nazywanie sabotażysta jest naprawdę absurdalne i komiczne i nie wiem kto wychodzi na większego błazna
Twarde głowy broniące Darwina, których tak nie cierpisz Czy ty pisząc coś takiego po tygodniach ciszy po ostatnich dobrych występach Nuneza xd

1 polubienie

Bubek czekał tyle meczów, żeby wrócić do ulubionej czynności (jeba**ia po Darwinie). Daj się chłopakowi nacieszyć chwilą. Czekamy jeszcze na resztę. Niech se ulżą.

1 polubienie

Beol mam to samo zdanie… Dopiero co zruzgałem typa na fejsie co pisze “Nunez do wyjebania”, wstyd mi za takich kibiców.

1 polubienie

Pretensje o stratę Darwina, która doprowadziła do utraty trzeciego gola, kierujmy niestety do Kloppa. Sama strata w tej sytuacji była dużym błędem, natomiast do Jurgena można mieć pretensje o to, że przesunął Nuneza na skrzydło, żeby zrobić miejsce na środku ataku Gakpo, który tracił piłki i nie pressował. Nunez z pozycji napastnika zawsze stwarza niebezpieczeństwo, zawsze można mu zagrać piłkę za plecy obrony i powalczy. Tymczasem jego błąd wziął się ze zmęczenia, które miał prawo odczuwać w dogrywce. Gakpo, który wie jak się gra na skrzydle i który nie miał całego meczu w nogach, pewnie takiej prostej straty by się nie dopuścił. Ale stało się, jak się stało.

7 polubień

Nunez to przed wszystkim nie powinien wychodzić do dogrywki. Już pod koniec regulaminowego czasu gry wyglądał na bardzo zmęczonego.

2 polubienia

Darwin nie jedzie na mecze reprezentacji.

Zobaczyli co wyprawiał z United to się rozmyślili?

A tak serio, co jest?

Była informacja o prawdopodobnej “kontuzji” i mam nadzieję, że ten cudzysłów okaże się prawdą, jak wrócimy już na Brighton.

A czy kiedykolwiek u nas to była nieprawda :)?

To chyba bardziej dmuchanie na zimno.
https://x.com/FabrizioRomano/status/1769758786120548579?s=20

2 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Strona/forum i wszystko z tym związane

Elo wie ktos gdzie kupie koszulke z Darwinem na plecach??

Albo ogolnie gdzie kupic tanio koszulki piłkarskie

Cześć. Ja ostatnio kupowałem koszulkę na popularnym serwisie aukcyjnym allegro.pl Można trafić niezłą okazję np. koszulka za 67 złotych etc

Jak Nunez to jest nasz najważniejszy zawodnik. Bez niego nasz atak nie istnieje. Ile razy w tym sezonie było tak, że w pierwszej połowie nic nie graliśmy, a Nunez zmieniał oblicze gry w drugiej połowie.

2 polubienia

Moi Drodzy, od samego początku wątek Darwina Núñeza budzi kontrowersje. Oczywiście nie mam nic przeciwko temu, bo forum służy do dyskusji, natomiast nie pozwolę na żadne wyzwiska, wzajemne obrażanie się i prowokowanie swoich interlokutorów.

Można się różnić w ocenie, ale róbmy to w sposób cywilizowany i skupiajmy się na osobie Darwina Núñeza, zamiast pozwalać sobie na wzajemne wycieczki osobiste.

Część obraźliwych postów już usunąłem i jeśli pojawią się następne, czy to ze strony zwolenników, czy przeciwników Núñeza, również polecą do kosza i posypią się ostrzeżenia.

Forum służy do wymiany opinii i czasami ścierania się różnych punktów widzenia, ale bez wzajemnego prowokowania się czy rzucania inwektywami w innych forumowiczów.

Dziękuję za uwagę.

6 polubień

Świetna robota. Kilka osób celowo robi burdel w tym temacie i prowokuje. Osobiście mam od siebie wniosek o banowanie kibiców innych drużyn, którzy prowokują pisząc o odpadach.

1 polubienie