Darwin Núñez

Czyli że Nunez potrzebuje Amorima, by ten wytłumaczył mu w ojczystym języku, jak powinien zachować się napastnik, bo inaczej Nunez nie wie jak wykańczać akcje? xD
Magicznego zaklęcia na wykańczanie akcji nie trzeba znać w żadnym języku świata, bo albo to masz, albo się nauczysz, albo nic z tego. Nunez tego nie ma, a nauka idzie mu delikatnie mówiąc średnio.

7 polubień

Mnie bardziej ciekawi co się stało, że naglę zatracił to również Salah. Kto oprócz Joty ma to obecnie w naszej drużynie?

@HappyBlancik nie no przesadzasz z tą paczką fajek. Ale więcej jak połowę tego co zapłaciliśmy, nikt by raczej za niego nie dał. No chyba, że Chelsea.

Na aktualną formę Salaha mogło mieć wpływ kilka nakładających się na siebie czynników - wyjazd na PNA w środku sezonu, kontuzja, ramadan, być może jakieś zakulisowe rozmowy z agentem, że to czas zarobić ostatnie wielkie pieniądze, bo zostanie rok do końca kontraktu. Natomiast różnica między nim a Nunezem jest taka, że Salah to miał, a Urus nie wiem czy jeszcze tego nie ma, czy po prostu nigdy na ten poziom wykończenia nie wejdzie.

Szczerze? Patrząc na to, że Gakpo z gówna potrafił wrócić do formy, to z Darwinem i jego oceną poczekam na nowego trenera - to będzie ostatni rok, ktoś nowy za sterami, nowa taktyka - nowy Darwin lub stary. Zobaczymy.
Jestem od początku jego obrońcą, ale będąc przyzwyczajony do takich graczy jak Owen, Torres, S&S, Firmino, to po prostu Darwin tu wygląda średnio (wiem, że Firmino to całkowicie inny typ napastnika, ale rozchodzi mnie się o wpływ na grę, jak nie swoją grą jak u Brazylijczyka, to golami/asystami u Darwina w odpowiednim momencie).

Teraz jestem skłonny forsować do końca sezonu Gakpo-Jota-Diaz z przodu, bo na prawdę dużo lepiej to wyglądało niż w poprzednich meczach. Jota przecież nawet w 100% nie dojechał, a i tak swoje zrobił. Tu zawsze potem jest opcja zareagować czy to Darwinem czy Salahem zależnie od tego, kto słabiej gra z przodu.

3 polubienia

Wpisy nie na temat zostały usunięte, a ten kto zasłużył na reprymendę, OSTRZEŻENIE otrzymał. Nie lubię nikogo banować i zawsze traktuję to jako ostateczność, ale jeśli dyskusja w tym wątku będzie oparta na prowokacji i obrażaniu interlokutorów, to nie będę miał wyjścia.

Od siebie dodam, że postać Darwina Núñeza nie jest w ocenie zerojedynkowa, dlatego swoje racje mają tu zarówno obrońcy, jak i przeciwnicy Urugwajczyka. Nie zmienia to, jednak, faktu, że dyskutować trzeba na argumenty. Na osobiste wycieczki do innych użytkowników zdecydowanie nie ma tutaj miejsca.

Życzę wszystkim spokojnego wieczoru.

15 polubień


big chance missed:
Luis - co 205 minut
Salah - co 166 minut
Nunez - co 75 minut
Gakpo - co 261 minut
Jota - co 383 minuty

1 polubienie

Jaki to jest słabiak. Nie potrafi strzelać setek, to znany od dawna fakt. Dzisiaj przewraca się o własne nogi, nie potrafi przyjąć piłki. Sprzedać i tyle.
Edit. Wypierdolić dyscyplinarnie za tę setkę.

2 polubienia

Znowu na siłę w bramkarza. Won z klubu oby już latem.

1 polubienie

Jak ja już do niego tracę cierpliwość to wiedz, że się coś dzieję.

Po co te strzały na pałe.

Mogło być chociaż 1:1 do przerwy.

Śmiać się czy już płakać?

1 polubienie

Co można powiedzieć o tym zawo… człowieku.

Dramat.

Napastnik za 80mln ojro wychodząc sam na sam, mając odsłonięty cały długi róg wali prosto w bramkarza… Nie znałem :joy::joy::joy:

On już tego nie zmieni. Jota w podobnej sytuacji wkleił piłkę w ostatnim meczu w słupek.


Nunez prosił o podanie od TAA, dostał podanie 1v1, ale nawet nie potrafił przyjąć :v

Ludzie go tu bronią od 2 lat coraz to bardziej kuriozalnymi argumentami, a on co mecz sie kompromituje i jeszcze bardziej utrudnia im zadanie. To jest chyba jakiś eksperyment społeczeny sprawdzający jak długo człowiek zdoła sam siebie oszukiwać

6 polubień

Zastanawiam się kto odpowiadał za transfer Nuneza.

To jest niesamowite, że ten facet do właściwego autokaru trafia.

4 polubienia

Ten pan zniknął z klubu w dziwnych okolicznościach :joy:

Nie mogę już patrzeć na Darwina. Oby to były jego ostatnie derby Liverpoolu.

3 polubienia

Mam wrażenie że u Darwina problem jest w głowie, on tak czuje hejt że boi się grać w piłkę, tutaj nawet podstawy szwankują

@Radbug @HappyBlancik przepraszam, mieliście racje. Z tym chłopem na 9ce gówno wygramy. Timo Werner z Urugwaju.

5 polubień