Optymalny/podstawowy skład

SO - Inacio
LO - Ait Nouri
DP - Bruno G.
PS - Kudus
N - Isak

marzenie :smiley:

Joty bym nie sprzedawał, sprzedałbym Darwina - ma takie nazwisko, że w tym jeszcze momencie na pewno znajdą się kluby, które zaryzykują, po kolejnym słabym sezonie będzie już Andym Carrollem.

PS. Diaz jest czasem ok, czasem nie. Statystycznie jednak za często zatrzymuje grę. Szybsze granie = wiecej okazji na gola. Tutaj też poszukałbym następstwa lub (co może wydawać się dziwne) grałbym nim na prawej stronie częściej - tam mniej kombinuje i gra szybciej.

1 polubienie

Na listę “do sprzedaży” dodałbym Jonesa (przeciętny zawodnik i niedający liczb) i Kellehera (marnuje się na ławce).

Przy tych wszystkich potencjalnych odejściach warto się zastanowić, czy nie za szybko ukrzyżowujemy Salaha (wiem, dość kontrowersyjna opinia na tle większości negatywnych na jego temat). Nadal jest naszym najlepszym strzelcem. Jeśli uda się spieniężyć pozostałych wymienionych zawodników, klub powinien mieć wystarczające środki do kupienia nowych piłkarzy, bez konieczności sprzedawania Egipcjanina.

Wtedy do kupienia “tylko” ŚO, LO, DP i N.

Edwards, Hughes, Henk
nie musicie dziękować - taki skład wymyśliłem, proszę się tego trzymać :smiley:

Kudus? Znowu chcemy typa, który co dwa lata będzie latał w połowie sezonu na najbardziej wyczerpujący turniej na świecie i wracał z niego bez formy? Ja dziękuję

Klub ma swoje demony i musi się ich trzymać :smiley:

Ten sam Kudus który jest strasznie łamliwy i miał już pozrywane więzadła gdy grał w Ajaxie? Świetny grajek ale łamag i Afrykańców nam już starczy. To samo z Ait Nourim.

@Bocian Jones do odstrzału na 100%. Takiego przeciętniaka na siłę promowanego w tym klubie od lat nie widziałem. Koniec głaskania przeciętniaków, on tylko na Instagramie potrafi się wyróżniać.

Trent na „6” to samobójstwo. To samo Frimpong na prawej obronie.

Wedlug mnie powinno sie zostawic van den berga, podobno gra calkiem dobrze w niemczech, a jako że najpewniej odchodzi matip, to klub musiałby ściągnać 2 obrońców, czego nie zrobi bo to jest liverpool, wiec lepiej jest dac szanse mlodemu holendrowi, endo tez do sprzedania, nie jest taki zly i ktos kupi. Lepiej dac szanse Bajceticowi i kupic klasowego dma. Diaz tez do sprzedania, tutaj akurat jakieś psg po odejsciuu mbappe napewno moze sie na niego skupic

Skład z rodzaju s-f. Kilka lat docierania się zespołu, nie poważne zestawienie na miarę zabawy na konsoli.

1 polubienie

Na prawej obronie powinniśmy stawiać już cały czas na Bradleya.

1 polubienie

Uwazacie ze powiniśmy zrezygnowac ze skrzydel, sprzedac diaza i salaha i grać wahadlami?

Bo i nie ma za co. Ten skład jest tragiczny i pozbawiony jakiegokolwiek balansu. Szkalany Isak w ataku. W środku pola i na bokach obrony autostrada dla przeciwnika. Ciekaw jestem kto zabezpieczałby boczne sektory w momencie, gdy boczni obrońcy podłączają sie do ataku. Tylko proszę nie mów, że Maca z Trentem. Po co nam Frimpong skoro mamy Bradleya? Inacio w systemie z dwójką stoperów to nie jest dobry pomysł.

2 polubienia

Nie wiem nawet czy jest miejsce dla Arnolda tak szczerze. Ani to dobry defensor na środku, ani to dobry prawy obrońca. Nie wiem czy się nadaje do naszej koncepcji gdy z ofensywnych pomocników mamy Maca i Szobo, którzy przecież muszą grać w podstawie.

Ja bym szukał kogoś pokroju Isaka. On w sumie nie jest, aż tak łamliwy. Patrząc na jego liczbę absencji.

Zmarnował trochę okazji, ale to jak każdy z tych lepszym napastników.

15 big chances miss czyli tyle co Salah, ale dołożył 17 goli.

17 goli na 15 zmarnowanych dużych okazji.

I wchodzi Nunez z 11 golami i 26 zmarnowanymi setkami xd

1 polubienie

To jest taki sam przypadek jak nasz Jota. Świetny zawodnik ze słabym zdrowiem. On bardzo dużo rotuje z Wilsonem i często schodzi w okolicach 60-70 właśnie ze względu na to, że jego organizm nie daje rady.

To i ja się pobawię
Gk- Becker 1, Kell (sprzedaz póki jego cena będzie zawyżona ze względu na dużą liczbę meczy i dobrą formę).
Rb- taa, Connor
Lb- robbo, (kerkez, aint nouri)
Cb- vvd, konate, quensah, Gomez, van der Berg
Dmf- Bruno g, zubizamendi, joa neves. (Wiem że to drodzy gracze ale tu mamy największy wakat) Endo na ławkę.
CMF- macca, szobo, Graven, elliott, Jones
LMF- Diaz, gakpo
RMF- salah, Bakayoko, Nico Williams
Cf- ktos nowy nunez
Do klubu
LB 45m
Dmf 100
LMF- 50
Cf- ?
Z klubu
Kelleher- 25
Tsimikas 10
Jota 40
Morton 10
Carvalho 10
Wypożyczenie bajcetic
Zwolnienie tygodniówki thiago,Matip
Można oczywiście sprzedać holendra i wziasc na stopera kogoś doświadczonego z kartą w ręku. Tosin albo tah. Co do napadziora to nie mam pomysłu. W gimenza nie wierzę, gyokers wydaje mi się że może podążyć droga nuneza czy rmosa z PSG. Najlepszy byłby osihmen ale nas nie stać.

Zdaję sobie sprawę, dlatego na początku ironicznie zacząłem od tego, że Edwards i Hughes maja mnie słuchać :smiley:

Slot nie gra wahadłami. Więc i w tej strefie zmian nie będzie.

Bramkarze: Ali/Nowy
PO: TAA/Bradley/Gomez
ŚO: van Dijk, Konate, Quansah, Nowy, Gomez
LO: Robbo, Nowy, Gomez
ŚP: Mac, Nowy, Szobo, Graven, Endo, Elliott, Bajcetic, Clark, McConnell.
10: Szobo, Mac, Elliott, Carvalho
PP/PŚ: Nowy, Salah, Szobo, Elliott
9: Nowy, Darwin, Jota, Gakpo, Danns
LP/LS: Nowy, Gakpo, Jota

6 transferów do drużyny.
Out: Kell, Jones, Matip, Thiago, Tsimikas, Adrian, Williams, Diaz.

Tak bym to widział przy 4-2-3-1.