Strona/forum i wszystko z tym związane

Nikt nie broni się denerwować po żałosnym meczu Liverpoolu. Ale frustracja i emocje nie są równoznaczne z przekleństwami. Można wyrazić swoje niezadowolenie w bardziej kulturalny sposób

Szczególnie, że są to wpisy, a nie wypowiedzi słowne i jest czas na zreflektowanie i poprawienie wpisu

Dobry pomysł. Do tego limit postów dla nowych użytkowników w stylu 1 post na godzinę czy coś… Zauważyłem od jakiegoś czasu wysyp świeżych kont podczas meczów i przeważnie jest to najgorszy ściek, a moderatorzy banują i usuwają posty takich ludzi dopiero po kilku h więc to by zdecydowanie rozwiązało problem.

Jak coś mnie wkurza, to mówię, że wkurza a nie, że złowrogo szumią wierzby czy duch Twój na rozżarzone węgle gołą stopą stanął.

Na stronie nie ma możliwości poprawy wypowiedzi, bo jest za krótki czas do usunięcia wypowiedzi. Na forum można swoją własną wypowiedź usunąć w kilka sekund, minut po przemyśleniu.

Wyrazić swoje niezadowolenie z meczu można w sposób kulturalny pisząc np. zagrali słabo, nie podobała mi się ich gra. Rozumiem jak ktoś ma takie podejście.

Pełna zgoda co do poziomu komentarzy pod newsami meczowymi, ale według mnie większym problemem od wulgaryzmów jest wyzywanie piłkarzy (i nie mówię tu o krytyce, a o wszechobecnych wyzwiskach w stronę niektórych zawodników).
W sumie to samo podejście do krytyki jest dużym problemem. Mnie też wielu piłkarzy wpienia, ale wszystko ma swoje granice i besztanie zawodników, którzy reprezentują nasz klub powinno być tak samo banowane. Tak samo jak przyzwalanie na używanie i utrwalanie negatywnie nacechowanych przydomków dla naszych piłkarzy (vide “hehe” o Hendersonie - i to jeszcze w czasach gdy był naszym kapitanem, “gapcio” o Gakpo, “fawelarz” o Diazie, “van radar” o VVD etc) jest zwyczajnie słabe. Czasami można odnieść wrażenie, ze jest się na forum hejterów, a nie sympatyków LFC.

3 polubienia

Prześledziłem ostatnie posty josifa, nie są jakoś szczególnie wulgarne czy prowokacyjne, a na pewno nie aż tak żeby dać za to 3 miesięcznego bana. Myślę że to bardziej jakieś prywatne porachunki niż zasłużona kara ale kończę ten temat, wiele osób pisze gorsze rzeczy i mają się dobrze.

2 polubienia

Bardzo trafny wpis

Mało rzeczy mnie tak irytuje na forum jak agresja i kwas w kierunku naszych piłkarzy, którzy mają spadek formy (czasem wystarczy nawet jeden mecz)

Podobną kwestią jest używanie sugestii i porównań, żeby ośmieszyć użytkowników, którzy bronią obrażanych piłkarzy. Osoby piszące to mają się naprawdę dobrze na forum i regularnie praktycznie co mecz widzę takie ofensywne wpisy

2 polubienia

Musiałbyś wprowadzić prohibicję w kraju. Nie oszukujmy się, 90% komentarzy podczas meczów piszą ludzie lekko lub bardziej dziabnięci. W Polsce jest kultura :beers: i nawet prezes PZPN się z tym nie kryje.

Josif chyba dostał za prowokacje polityczne. Całkiem zabawne, bo o ile kojarzę to on bardzo nie chciał wątku politycznego na forum, a kiedy się pojawił to jechał z każdym kto nie był całkowicie prawicowy i prorosyjski. Co gorsze on to wszystko pisał na trzeźwo

Wystarczy nie pisac nic w trakcie meczu. Oprzec sie tej pokusie. Tez sie staram bo zazwyczaj wtedy najwieksze debilizmy z pod mojej klawiatury wychodza (no nie zawsze sie udaje niestety…). Tzn. nie tylko z pod mojej - z grubsza w kazdym przypadku tak jest ze wzgledu na emocje itd.

Fajnie patrzec, ze zarowno Kijoraptor zgodzil sie i podszedl jak dorosly chlop do sprawy i AirCanada podobnie. :smiley: Rzadko spotykana sytuacja pojednania w internecie w dzisiejszych czasach. :smiley:

6 polubień

Niech nas łączy piłka i sympatia do klubu niż dzieli cokolwiek :smiley: .

Dziękuje za “odpakowanie”. :slight_smile:

2 polubienia

No tak, ale josif łamał już skrajnie. A co do karencji to jestem za, nawet więcej niż 24h, tydzień np. Nie chciałoby się tym odpadom z wiadomo jakich klubów robić tu ściek w czasie meczy.

A co z moim banem bo nie dostałem żadnej ostatecznej odpowiedzi…

Z tego co pisał Canada, to do końca sezonu odpoczywasz :smiley:

No ale blokada do końca sezonu za dwa przekleństwa gdzie kolega wyżej dostał unbana i wiele innych osób również używało wulgaryzmów…

Ja na miejscu moderacji rozważyłbym przedłużenie bana josifowi na stałe. Już raz pomogłem moderacji wyeliminować trolla i się nie pomyliłem. W tym przypadku też się nie mylę. Nie może być tak, żeby josif obrażał kogoś od chorych psychicznie.

Powiedz czyim zapasowym kontem jesteś, to powiemy ci, czym ci Josif zaszedł za skórę, że tak na niego personalnie najeżdżasz chcesz cenzurować i na stałe usunąć z forum

Josif był bardzo przeciwny powstaniu wątku politycznego, zresztą ja też. Wyryta w kamieniu obietnica, że nigdy nie zostanie to dopuszczone, jeszcze ze starego forum została złamana (bo był tam syf niewyobrażalny). Co się okazuje? Ludzie którzy chcieli sobie pogadać o polityce i najbardziej forsowali stworzenie takiego wątku na naszej stronie, teraz najgłośniej płaczą, że ktoś ośmielił się mieć tam poglądy inne od nich.

Nie wiem gdzie Josif nawiązywał wprost do polityki, jeśli na różnych wątkach, to ban jest słuszny. Jeżeli zrobił to w “sprawach pozasportowych” to ten ban jest po prostu śmieszny i żałosny, bo ten wątek jako jedyny NIE POWINIEN być moderowany i ludzie którzy chcieli babrać się w gównie, niech się tam babrają.

3 polubienia

Dozywotni ban dla Josifa to oczywiecie przesada.A tymczasowe wykluczenie “zarobil” chyba za wstawki typu “a lewaki znowu to czy tamto” na innych watkach niz ten “sprawy pozasportowe”.
Jezeli sie myle to prosze mnie sprostowac zeby nie bylo,ze wprowadzam w blad spolecznosc.

Nie tylko, bo nazywał ludzi chorymi psychicznie jak ktoś się z nim nie zgadzał ideologicznie, np. Aldora. Jak napisał kolega kuczq wcześniej jak ktoś nie miał poglądów prorosyjskich i poglądów z prawej strony to był jego wrogiem publicznym. Nie ma miejsca na tym forum dla takich ludzi.

Ja sam jestem kibicem od 25 lat. To moje pierwsze konto na tym forum. Chociaż wcześniej je czytałem regularnie to dopiero teraz się zdecydowałem na rejstracje.

Swoją drogą to chyba szefostwo strony się na nim poznało, bo zabrali mu prawa moderatora. To chyba najlepszy wyznacznik jego osoby.

https://x.com/josifzbazin/status/1780522811334811819

Jeżeli to jest jego konto to ciężki przypadek ;/

Nie gadajcie, że to jego konto :joy: Skoro taki typ był tu moderatorem to może ja kiedyś też zostanę :sweat_smile:

Czytales ten wątek. Jakos tam nie widzialem, szczegolnego babrania sie w gownie. Tematy polityczne tez w ramach akceptowalnych dla przeciwnych glosow.
Poza tym tam nje tylko polityka jest poruszana.

Ego już mu wywaliło. Za trzy miesiące jak wróci z wygnania to będzie grubo

3 polubienia