Strona/forum i wszystko z tym związane

darwizzy15 Ty serio to wszystko piszesz chłopie? Fan Liverpoolu z 25-letnim stażem? Zacząłeś kibicować mając MINUS 15 lat? :slight_smile: Chłopie normalnie aż się odechciewa Ciebie tutaj czytać.

Więcej pokory i dystansu do otaczającego Cię świata proponuję. Ludzie mają ważniejsze rzeczy na głowie, niż ban dla byłego moderatora.

Skoro mój moderator - AquerdationLFC stwierdził, że należy się ban Josifowi, nie wpieprzam mu się w robotę. Mam dość zmartwień do ogarniania na stronie głównej serwisu od rana do wieczora, więc na forum bywam stosunkowo rzadko, ale Ty ostatnio bijesz wszelkie rekordy, niekoniecznie mądrości w moim odczuciu :slight_smile:

6 polubień

Z tego co wiem za celowe wywoływanie dram i prowokowanie można mieć bana wieeec

No on casualowo do każdego swojego argumentu dodawał teksty w stylu “ale lewary tego nie powiedzą”, “ale lewactwo tego nie przyzna”, “ale lewary chcą ci wmówić co innego”

Ostatnio to nawet powiedział, że trzeba było Salaha sprzedać w tamte okno ale lewactwo twierdzi inaczej xd

2 polubienia

Naciskanie na stałego bana dla Josifa jest o tyle głupie, że drugie konto można założyć w jakieś 2 minuty. Coś mi się wydaje, że już takie multikonto istnieje :face_with_hand_over_mouth:

@HappyBlancik :joy: :joy:

Skoro pojawiła się bezsensowna prośba o bana dla Josifa to ja mam inną petycje:

@HappyBlancik na moderatora :saluting_face::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle:

[nie będzie lewactwa, nie będzie zboczeństwa, nie będzie niczego]

1 polubienie

I nie będzie Darwina xd ban dla Josifa słuszny, bo jak kiedyś Josif potrafił napisać coś trafnego, to potem srogo odleciał z tym prowokowaniem (szczególnie na ,lewactwo" do którego ma ewidentny uraz).

2 polubienia

Ten kolega odpocznie sobie deczko od forum i oby nauczył się w tym czasie prawidłowej nazwy naszego klubu!

No to jedynie potwierdza to co mozna bylo obserwowac na forum juz od dluzszego czasu. Po prostu tutaj w formie light ze wzgledu na moderacje. Lewaki, czarni imbecyle i wszechobecni żydzi kontrolujący świat. Cóż…

@darwizzy15 Nie Ty będziesz decydował o tym kto ma “jaja” na forum, a kto nie. Z kolei, chcę, żebyś wiedział, że stawianie sprawy w ten sposób: “Niech moderator ma jaja i mnie przynajmniej nie banuje”, absolutnie Cię nie uratuje. Jeśli się nie uspokoisz i dalej będziesz grzał sprawę, która została już przez @AquerdationLFC rozwiązana, to będziesz następny w kolejce do wystrzelenia w kosmos. Forum to pole do dyskusji, a nie to eksponowania własnych obsesji i uprzedzeń. Proponuję Ci nie bagatelizować tego ostrzeżenia.

5 polubień

Ale wy musicie być przegrywami i życiowymi pizd*** skoro tak tu płaczecie na forum o bana za słowo “lewactwo”. Najśmieśniejsze jest to, że lewaki szczycą się lewactwem w swoim lewackim towarzystwie a później z tego powodu płaczą, gdy prawak ich tak nazwie. Czy działa to w drugą stronę tak samo? Nie sądzę.
Żeby nie było offtopu:
To forum w zasadzie od lat obumiera, gdyby nie 4-5 użytkowników to aktywność forumka byłaby zerowa, jedynie porażka w meczu robi zamęt na dzień czy dwa, potem kolejny tydzień pustki na forum.
Dlaczego? Odpowiedzą niech sobie może na to moderatorzy :slight_smile:

1 polubienie

Naprawdę lewaki płaczą o to, że ktoś nazwie ich lewakami, a prawaki o to, że ktoś ich nazwie prawakami? Nie znam genezy konfliktu, ale jeżeli się denerwują, że ktoś ich tak nazwie to może nie do końca się utożsamiają ze swoimi poglądami?

//a przepraszam. Nie doczytałem, że dotyczy to tylko jednej strony.

1 polubienie

Brutalne i chamskie, ale trafne i prawdziwe. Brawo ROMKU.

Nie 4-5, a 20-30 jak już. Chyba jednak wolę aktywnych 20 normalnych użytkowników niż 1000 jakiś odklejeńców piszących korwinistyczne dyrdymały na forum piłkarskim. Nie ilość, a jakość :wink:

1 polubienie

A swoja droga apropos lewakow. To liverpool to nke jest lewackie miasto?

1 polubienie

Tak(?) ciekawe co mówisz- bo w zasadzie wraz z nowym forum pojawiło się więcej użytkowników niż bywało na starym.

Na starym to czasami jak się pojawiło kilka komentarzy na tydzień to było dużo. XD

Tutaj może i jest pewnie nie więcej niż kilkadziesiąt aktywnych użytkowników, ale to forum piłkarskie- podłączone pod stronę, które agreguje większą część ruchu kibiców :v

1 polubienie

@liverpool6413 jak piszesz normalne rzeczy to nikt nie będzie się fatygował, żeby sprawdzić kiedy konto zostało założone

1 polubienie

Tak, naprawdę obumiera, szczególnie jak się nie wejdzie na forum przez dwa, trzy dni, to potem jest tylko jakieś kilkaset postów zaległości xd

A Ty sądząc po Twoich wypocinach jesteś nieudacznikiem.Czy większość lewaków to nieudacznicy bez przyszłości, próbujący przeżyć do 10? TAK.

E: Wow, moje życie nie zakończy się w momencie bana na forumku, zaglądam tu kilka dni w miesiącu gdy jestem na wakacjach a Wy niedługo zrobicie sobie koło różańcowe i petycję o bana dla mnie czy josifa, bo jesteście lewakami i życiowymi niedorajdami i się tego wstydzicie pośród prawaków

To jest niesamowite jak niektórym użytkownikom ciężko jest zrozumieć, że za obrażanie i celowe prowokowanie i wszczynanie kłótni można dostać bana

No mnie też to zastanawia, co drugi jego wpis jest nacechowany jadem i wyzwiskami, a cały czas ma się dobrze. Jak jeszcze josif moderował to rozumiałem, że nie banował, bo się z nim zgadzał. Ale teraz hm…

To i tak cud, że happyblancik tyle wytrzymał bez bana.

O bracie to lepiej nie sprawdzaj wpisów blancika z przeszłości (chociaż większość pewnie i tak pousuwana za niezgodność z regulaminem)