01.01.2024 Liverpool - Newcastle

Szkoda Gakpo, znowu rajdy Diaza bez głowy

Wychodzenie Diazem i Nunezem w jednym składzie to błąd. To są zawodnicy, którzy do siebie nie pasują. Nie może być dwóch jeźdźców bez głowy na boisku

Oby Darwin dziś coś strzelił. On i Jota będą potrzebni w momentach gdy Salaha zabraknie.

Ogólnie jak się obejrzy kompilacje wszystkich bramek z roku 2023 człowiek zdaje sobie sprawę ile dla nas znaczy Salah…
Jota ma najlepsze wykończenie w drużynie, Nunez mimo masę przestrzelonych sytuacji coś daje zespołowi.
Gakpo i Diaz już słabo.

1 polubienie

Nunez jeźdźcem bez glowy? Przecież on gra bardzo zespołowo. Asyst ma prawie tyle samo co goli.
Wiele razy wolał podać niż samemu iść na siłę. Co innego Diaz który woli oddać byle jaki strzał zamiast dograć.

1 polubienie

Dobrze że Klopp wierzy w tych chłopaków, bo jak po każdych złych meczach miałby każdego odstawiać to nie miałby zaraz kim grać. Zarówno Diaz i Gakpo do swojej optymalnej formy mają daleko, ale nie można ich przyspawać do ławki. Kto wie, może dzisiaj Kolumbijczyk będzie miał dzień konia, zagra super spotkanie i złapie formę? Jest naszym graczem i musimy w niego wierzyć. A tak pro po, daj Boże takie problemy jakie my mamy w ofensywie. Po 3 punkty - bez kontuzji!

Ale wiele razy partaczył akcję przyjęciem. Nie jest samolubem jak Diaz, ale dużo traci piłek

Sam nie jestem fanem umiejętności wykończenia Nuneza, ale to właśnie on zdobył 2 gole, dając nam 3 punkty w meczu ze Srokami, w dodatku gdy graliśmy w 10. On lubi takie mecze.

Jota niech spokojnie wchodzi po kontuzji do zespołu. Jego zdrowie przyda się, gdy Salah wyjedzie.

Ale Gakpo zagrał bardzo dobrze z Burnley i teraz siada na ławce.

Gakpo to mam wrażenie, że ma tylko dwa sposoby na gola. Z czego jeden to dobicie to pustej bramki.

1 polubienie

Skromne 2:0 lub 2:1 jeżeli Newcastle dojedzie. Ale jeżeli są tak zmęczeni jak w ostatnich meczach to na 3 się nie skończy.
Jedyna ich szansa w ostrym cofnięciu się.

Dwa ostatnie mecze na Anfield to dwa wielkie rozczarowania, nie wierzę, że zaliczymy trzecią wpadkę z rzędu w naszej twierdzy, dlatego jestem dość spokojny o wynik ze słabym ostatnio Newcastle. Cieszy powrót Maca, oby Jota dostał co najmniej pół godziny.

Ogólnie tam na górze chyba ktoś jest fanem Liverpoolu.
Wypada Endo, wraca Mac.
Wypada Salah, wraca Jota I czuję, że odpali z formą.
Szkoda, że na szybszy powrót Robertsona się nie zanosi.

Dwa wielkie rozczarowania ?
Dla mnie to były dwa dobre mecze Liverpoolu, byliśmy dużo lepsi od Manchesteru jak i Arsenalu, jedynie skuteczność zawiodła. Ale żeby od razu pisać dwa wielkie rozczarowania to przesada.

Na czym oglądacie mecz? Strims org sie wysypało

Przecież działa normalnie

1 polubienie

Znowu sobie robimy pod górkę sami, żenujące to jest, że taka przewaga, takie sytuacje + karny i nic.

Tragiczne pół godziny Egipcjanina.

Czy można sprzedać Nuneza w przerwie? To już przestaje być zabawme…

Parodysta…

3 polubienia

Parodystów to mamy na forum… k*rwa dajcie sobie spokój. Miał pewne prawo go nie widzieć w tej dynamicznej akcji

1 polubienie