02.03.2024 Nottingham Forest - Liverpool

Już w nadchodzącą sobotę o godz. 16 zmierzymy się na wyjeździe z Nottingham Forest. W optymalnym zestawieniu trzy punkty byłyby obowiązkiem, ale w obecnej sytuacji… uważam, że to również konieczność! Jeżeli mamy bić się z City to ten mecz trzeba wygrać choćby po farfoclu w 97’.

Przewidywania

Nottingham 1:2 Liverpool

Skład:

Kelleher - Bradley - Konate - Virgil - Robertson - Gomez - Endo - Mac Allister - Elliott - Gakpo - Diaz.

3 polubienia

ja optymistycznie obstawiam nasz ulubiony wynik 3:1 dla nas :slight_smile:

1 polubienie

Mam nadzieję, że wrócą Szobo, Salah i Nunez i zagrają chociaż 30 minut.
Forest ostatnio nie są w najlepszej formie, ale City Ground to nigdy nie jest przyjemny teren.
Obstawiam 3-2 dla LFC.

Błagam tylko nie Gakpo. To już wolę tego młodzika co wczoraj dwa gole strzelił

Niestety wczoraj Cody zamienil sie w “Gapcio” w zlym znaczeniu tej ksywki.
Forest musimy pokonac za wszelka cene aby utrzymac lidera i z tej pozycji podejmowac City na Anfield.

Podstawa wygranej bedzie moim zdaniem gra defensywy gdzie widzialbym takie jej ustawienie od lewej: Robbo,Virgil,Ibou i Conor no chyba,ze bedzie krucho w lini pomocy z obsada pozycji to Joe.
Nie dopuscic do utraty gola a z przodu ktos cos wsadzi na przyklad “Let´s Danns” :joy:

2 polubienia

Ja to bym widział tak:

Kelleher - Bradley, Konate, Virgil, Andy - Endo (jak zdrowy) lub Joe - Alexis, Clark (wchodzą za nich Szobo i Harvey) - Gapcio, Danns (wchodzi Król Chaosu), Lucho

2 polubienia

" Gapcio " po takiej jazdzie , w następnym sezonie zostanie królem strzelców)

Trudny mecz, kolejny w zasadzie przed nami. Głównym winowajcą wysokiego poziomu trudności tego starcia jest oczywiście stan zdrowia naszych zawodników. Przewiduję jednak, że wygramy. Innej drogi nie ma, walczymy o złote medale BPL :slight_smile:

Skład jakiego bym się spodziewał?

Kelleher
Bradley - Konate - VVD - Gomez
Elliott-Macca-Clark
Diaz-Nunez-Gakpo

Chyba tak to będzie wyglądało. Clark z młodzieży jest chyba najdojrzalszy więc to jego bym się spodziewał w wyjściowym składzie. Danns po świetnym występie chyba też trochę musi ochłonąć i nie chodzi tu o podcinanie skrzydeł. Jeśli ma wejść to raczej na koniec. :slight_smile:

Po zwycięstwo. Typuję 1:2 dla Nas.

Kell
Bradley-Konate-Virgil-Robbo
Endo
Mac-Szobo
Elliott-Darwin-Diaz

Trudny mecz, trudny wyjazd, ale zespół jest w świetniej formie i jestem pozytywnie nastawiony.

1 polubienie

Fajnie, gdyby Darwin był w stanie zagrać od początku, ale “obawiam się”, że raczej będzie już ostrożnie wprowadzany i o ile wejdzie to na drugą połowę, podobnie jak Szobo

ten mecz zamyka mi kupon plus Arsenal na sporą sumkę… Oczywiście jak zwykle pech bo kiedy grałem to nie było , aż tylu kontuzji… Z tego co widzę Darwin zniknął z listy kontuzjowanych na livesports, a Endo , Robertson i Szabo nadal są na liście występ wątpliwy… Ciekawy jestem jaki będzie skład… Mam złe przeczucia co do tego meczu bo to ciężki wyjazd, a i w przeszłości zawsze ciężko się tam grało plus do tego mój kupon, który niby nie ma znaczenia, ale jednak jakieś tam ma… Typuje jednak optymistycznie , że wszystko dobrze się skończy i Liverpool wygra 2-1

Jeżeli już jakiś mecz ma Ci zepsuć kupon to niech to będą Kanonierzy :slight_smile:

2 polubienia

Dzisiaj Liverpool za łatwością i polotem młodzieży aplikuje przeciwnikowi kilka bramek. Powinna to być łatwa i przyjemna wygrana.

Co się stało że obstawiasz tak optymistyczny wynik?:slight_smile: Zawsze przecież narzekasz i piszesz że po tym meczu już City mistrzem XD Skoro tak piszesz, to będzie to trudny mecz i stracimy punkty.

2 polubienia

Jeśli ten skład się potwierdzi, to ja mam nadzieję jedynie, że do przerwy wynik będzie na tyle pozytywny, że w drugiej połowie po wejściu Darwina i Szobo będzie można przechylić szalę zwycięstwa na nasząstronę.

Ło Panie, z takim składem czarno to widzę, wyjazd na Forrest to nie mecz z Soton u siebie.

Zawsze jest odwrotnie niż to co napiszę - sami tego chcieliście

No będzie mega ciężko z tą pomocą, ale oczywiście wierzę w chłopaków i liczę że uda się wyszarpać zwycięstwo! YNWA!

No niestety potwierdził się ten skład. Ale z ławki w razie czego może wejśc Endo, Szobo i Nunez, także w razie czego możemy dać jakiś impuls w trakcie meczu.

E. No i Big Div w pierwszym składzie Forrest. Mam nadzieję, że chłop jest sentymantalny…