05.11.2023 Luton Town - Liverpool

Szobo, Ryan i Nunez to jedna wielka bomba energii. Miła odmiana po latach patrzenia na truchtającego Hendersona

5 polubień

Oby z Jonesem nic poważniejszego. Przyda się w LE.

Też mam nadzieję, że nic poważnego, chłopak się fajnie odbudował po kontuzjach i bardzo dobrze się prezentował. Jako część składu na premier league i ligę Europy ważna postać

W sumie szkoda że nie zagra dziś Endo, chyba lepszej okazji czytaj słabszego przeciwnika już nie będzie żeby sprawdzić czy PL to jest jego poziom

6 polubień

Przecież Luton niczym się nie różni od Lester, ba, jest nawet zespołem słabszym niż zespół z niższej ligi.

Widzę tu kilka niedociągnięć.

Mam wrażenie, że jakoś słabo się ustawiamy w środku pola kiedy Luton ma piłkę. Kilkoma podaniami dostają się pod nasze pole karne.

Diaz, Gakpo po przerwie, i jedziemy. Oby udało się strzelić szybko bramkę wtedy się worek rozwiąże, ale im dalej bedzie 0-0, moze byc roznie.

tylko po co, jak prawie caly czas jesteśmy na ich polowie? wlasnie na takie mecze nam zawsze brakowalo kreatywnych graczy. Teraz niby mamy, ale jednak problem ciągle ten sam.

2 polubienia


Może i Leicester jest na poziomie Luton, ale na pewno carabao to nie poziom PL że już o tym składzie nie wspomnę. Sorry za off top

Gravenberch gra dzisiaj wybitny mecz, dwoi się troi, podciąga grę z piłką, szkoda, że koledzy nie mają takiego głodu w sobie, żeby dostosować tempo gry do Holendra.

@Lapaino

Ja nie twierdzę, że nie wygramy to komentarz na 60 minutę spotkania, to nie pierwszy raz kiedy tak powolna i niechlujna gra nam się zdarza i na pewno nie ostatni.

Prędzej czy później stracimy przez to głupie punkty.

@LiverpoolJestCzerwony @Anthermil dalej taki easy win i 3 pkt przed meczem?

Wy się nigdy nie nauczycie… Poczekaj do końca meczu

W meczu z Luton ratuje nas Ali. To mówi wszystko o naszej postawie.

3 polubienia

Czy jak wygramy po golu w końcówce to będzie oznaczalo, ze łatwe punkty? Przecież ja nie mówię, ze zremisujemy na 100% ^.^

Szoboszlai I Macalister strasznie słabo dziś. Najgorsi na boisku.

W całym tym temacie nie padło słowo, że to będzie łatwe spotkanie…
Ewentualnie ludzie sugerowali, że zdobędziemy 3 pkt gdzie jeszcze jest to możliwe.

Sama gra bardzo słaba.

@el_pistolero
No jestem w temacie meczowym i nic takiego nie ma.
Chyba, że to było gdzieś indziej.

Mac w każdym meczu spóźniony za przeciwnikiem

1 polubienie

Niech mi ktoś powie że to żart !!!