07.03.2024 Sparta Praga - Liverpool

Jeśli dzisiaj lub za tydzień nie zadebiutuje to wątpię że kiedykolwiek mu się uda.
Łatwiej nie będzie.

2 polubienia

No właśnie też tak mi się wydaje :thinking:

Musiałowski nie wyszedł na pucharowy mecz ze Świętymi, gdzie konieczne było wystawienie głębokich rezerw, a myślicie, że zagra w wyjazdowym meczu LE? Chętnie dam się zaskoczyć, ale jeśli Klopp wypuszcza na boisko w pierwszej kolejności 16, 17 czy 18-latka z akademii, to 20-letni Musiałowski może być już spisany na straty. Póki co największe jego sukcesy, o których pisze się w mediach, to fajny gol raz na rok i “Musiałowski w kadrze na mecz”. Chyba nie za wiele jak na potencjał, o którym pisało się 3 lata temu. Życzę mu jak najlepiej, ale ma 20 lat i nadal jest daleko chociażby od ławki rezerwowych.

Co do meczu, to wyjść rezerwami i byle nie trzeba było za wiele odrabiać w rewanżu.

2 polubienia

Tylko po co ma on zadebiutowac?
Przeciez to i tak nie przyblizy go do grania w seniorskiej druzynie.
A ponadto sa inni, lepsi mlodzi gracze,ktorzy bardziej przydadza sie w tym spotkaniu.

2 polubienia

Mam nadzieję, że dzisiaj w 100% rezerwowy skład.

Może taki debiut dał by mu jakiegoś kopa do szybszego i większego rozwoju :thinking:

Nie, ja tak nie myślę. Po prostu uważam że “JEŚLI” Miałby zadebiutować to tylko tych dwóch meczach w LE. Bo łątwiej nie będzie. Faktem jest że jest na szarym końcu hierarchii . Młodsi od niego są wyżej i debiutowali niektórzy już dawno, a niektórzy podobni wiekiem mają za sobą sezony gry w dorosłej piłce której on w ogóle nie doświadczył. Głowa mnie boli jak myślę że Elliott i Musiałowski to ten sam rocznik.
Wiadomo że typ jest stracony i przespał wiele momentów na zmianę klubu.

2 polubienia

Dajmy się ku cieszyć jego prime bo wyżej jak rezerwy Liverpoolu to pewnie nie wyskoczy. Potem to już tylko równia pochyła z ekstraklasà na końcu „tęczy”.

1 polubienie

Sęk w tym, że łatwiej to już było. Miałem podobne podejście do “jeśli miałby zadebiutować” właśnie przy okazji meczu ze Świętymi, ale wiemy jak się skończyło. Nie ma się co czarować, przygasł i w barwach LFC już raczej nie rozbłyśnie.

Ja to wiem, życzę mu wszystkiego najlepszego, ale Liverpoolowi życzę bardziej. Niestety brutalnie został zweryfikowany, a media czy to Polskie czy Liverpoolskie zrobiły mu gigantyczną krzywdę określając go Polskim Messim i puszczając jego bramki bez realnej gry.

No ja się zgadzam w 100% z tym co piszesz.

2 polubienia

Na bezrybiu i rak ryba :laughing: nie no Polskie media powinny dostać jakąś złotą malinę albo złotą kupę czy coś za talent do pompowania baloników. Piątkowi chociażby też nie pomogli robieniem z niego 2go Lewego. Kolejny talent kreowany na nie wiadomo kogo, Jakub Kamiński odbija się od wolfsburga. Szymański ten z ligi Tureckiej też cholera zabijają się o niego Barcelona z Arsenalem… ale jakimś trafem ciągle siedzi w klubach drugiego sortu.

Polskie miedia już nie raz udowodniły że są do niczego… czy to w tematach sportowych czy też w każdej innej dziedznie życia.

Dlatego będąc polskim sportowcem najlepiej odciąć się od tego polskiego piekiełka. Tak zrobił wiele lat temu Kubica i raczej nie żałuje.

2 polubienia

Serio ktoś będzie oglądał mecz Liverpoolu z tym czeskim chłopcem do bicia mając w zanadrzu mecz Brighton Roma albo wielki Bayer Alonso? Chyba by Klopp musiał wystawić samych juniorów po raz kolejny, żeby mnie przekonać do oglądania tej egzekucji.

Serio kibic LFC bedzie ogladal Rome czy inny Bayer zamiast ukochanego klubu? :man_facepalming:
Jak jest nasz mecz nawet z Tranmere w Carabao to sie oglada a nie jakis Real z Barca :rofl:

18 polubień

Serio jesteś kibicem Liverpool’u??

5 polubień

Oj szarzujesz z adminem! zeby to sie nie skonczylo banem :joy:

1 polubienie

Spokojnie. Nie będę oglądał Evertonu.

po tym wnioskuje że był byś w stanie

  1. To nie są chłopcy do bicia.

  2. Po ogłoszeniu odejścia Kloppa mógłbym nawet obejrzeć mecz towarzyski Liverpoolu z Garbarnią Kraków. Teraz każdy mecz to ostatni moment, żeby się nacieszyć Jurgenem na ławce

15 polubień