09.12.2023 Crystal Palace - Liverpool

Salah przekonuję 10 bramkami i 6 asystami w tym sezonie.

1 polubienie

Wyraźnie piszę że OSTATNIO. W ostatnich meczach i Egipcjanin nie prezentował się nad wyraz wybitnie, więc czepianie się że czemu Diaz a nie Gakpo to trochę bez sensu. Cody też wybitnie ostatnio nie grał, więc Holender i Kolumbijczyk grają dosyć przeciętnie - więc na kogoś Klopp musiał postawić. Wejdzie Holender w drugiej połowie i również pokaże swoje umiejętności - Daj Boże takie problemy!

Joachim Andersen vs Darwin Nunez.

Wiemy jak ostatnio ich pojedynek wyglądał, a na pewno Duńczyk wiedząc że Urugwajczyka łatwo sprowokować dzisiaj będzie robił to samo. Oby Nunezowi nic się dzisiaj nie odkleiło, żeby nie kończyć meczu w 10, i osłabiając sie na United.

Salah to nawet nie ma zmiennika w klubie na prawą stronę, a Diaz po ostatnich meczach powinien usiąść na ławce i szansę powinien dostać Holender na swojej pozycji

Pytanie, które mi się nasuwa po zobaczeniu składu, to czy aż tak Klopp dmucha i chucha na Konate żeby nie grał nawet 2 razy z rzędu, czy on jest po prostu ciągle niedoleczony na 100%. A może po prostu chcemy pokazać że mamy już swojego obrońcę i transfery są niepotrzebne. Wszystkie potencjalne odpowiedzi które mi się nasuwają są złe.

Myślę że Kloppowi chodzi o to że za tydzień United a za dwa Arsenal. Więc najlepiej żeby do tego czasu Ibu nie grał bo wiadomo jak z nim jest

A druga sprawa wygląda tak, że Jarell w każdym meczu co gra, to prezentuje się bardzo solidnie, więc chłopak też zasługuje na swoją szansę. Nie wiem czemu przez Kloppa jak traktowany jako 3-4 obrońca, bo od takiego Gomeza na pewno jest solidniejszy, co do Francuza to pewnie jeszcze nie, aczkolwiek no wiemy że Konate zaraz będzie kontuzjowany.

2 polubienia

Wiem, ale nawet jakby pół roku grał słabo, to i tak będzie grał, bo to zawodnik, który może cały mecz grać piach, a na koniec ma gola i asystę. Zresztą, praktycznie każde Jego spotkanie w tym sezonie tak wygląda.

Arnold dzisiaj bliżej prawej strony niż środka pola, po lewej kura bez głowy, w środku padaka. Gdyby nie Ali i van Dijk w pewnych momentach bylibyśmy do tyłu. Nie wiem czy zmiany Jonesa czy Elliota coś dadzą, ale czy może być gorzej ?

Heatmapa pierwszej połowy w naszym wykonaniu.

2 polubienia

Gravenberch completed just 67% of his passes, committed two fouls and won 33% of his ground duels.

2 polubienia

Gramy najgorszy mecz sezonu. Nic nam nie wychodzi. Nie wygramy tego na moje oko. Granie na pół gwizdka po części zrozumiałe przy takim natłoku spotkań, ale teraz jest czas, żeby podkręcić tempo, lecz kompletnie nie umiemy.

Niestety, ale bardzo często gramy “najgorsze mecze sezonu”. Mam wrażenie, że każdy kolejny mecz to do pewnej minuty gramy coraz bardziej statycznie i wygląda to coraz słabiej, dosłownie, z meczu na mecz. Budzimy się dopiero pod koniec spotkania i heroicznie walczymy o korzystny rezultat

1 polubienie

To już jest po meczu. Cenne minuty Quansaha to jedyny pozytyw.

Trzeci mecz z rzędu nie ma w ogóle tria w ataku…

OGIEŃ TERAZ

88cc7d7d337997826c4389c1e44005ca2f3eb6eb97af0a771fc4900abb9fc5d6

3 polubienia

Szybki przelew od City I nadal 1:1

Jak na to że do 74. Minuty graliśmy w 10 na 11 a od 75 11 na 10 to świetny mecz. Słaby mecz Salaha średni Trenta i wyglądało to jak wyglądało. 3pkt cieszą teraz trzymanko kciuków za porażkę Arsenalu

Męczy ostatnio oglądanie gry LFC. Dobrze, że chociaż te “strzały życia” urozmaiciły ostatnio tą mizerię.
Punktujemy jak mistrz, gramy jak ktoś ze środka tabeli. Aktualnie ciężko przewidzieć finał tego sezonu.

6 polubień

Każdy teraz męczy, bo trudno przy takiej częstotliwości grać na świeżości w każdej kolejce.

Ważne żeby właśnie w tym Grudniu wymęczyć więcej punktów od innych.

Dzisiaj jak Arsenal przegra, z nami na Anfield mogą liczyć przy dobrej ich grze na maks remis.

City nie jest chyba tak mocne jak roku temu, a też już grali słabiej niż 2 lata temu. Wygrali mistrza, bo ścigali się z armatkami, a nie nami.

Zgodzę się , że trudno przewidzieć cokolwiek w tym sezonie.

Ba potrafię sobie wyobrazić nas czy Arsenal poza Top 4.

1 polubienie

Chciałbym obejrzeć chociaż jedno meczycho bez serducha w gardle :sweat_smile:

Cieszą 3pkt, mecz do zapomnienia.