17.02.2024 Brentford - Liverpool

Już w sobotę następny mecz Liverpoolu, tym razem z Brentfordem na wyjeździe o naszej ulubionej porze - 13:30.

Typ: 0:0

1 polubienie

A ja myśle ze wygramy 1:3. Mamy skutecznego Jote, w dobrej formie Nuneza i wroci Salah. Zazwyczaj mecze ktore zapowiadaja sie na ciezkie, okazuja sie dla naszych latwiejsze. Tak bylo z Wolves, WHU, AV, Newcastle, Chelsea etc.

Ja zaś na odwrót :slight_smile:
3:1 dla Brentfordu.

Ostatnio dobrze się nam gra o 13.30. Stawiam na wygraną 3-1, 2-1, 2-0.
Nie ma Trenta, ale wraca Conor, który świetnie wszedł do zespołu, wraca Mo (pewnie jako zmiennik).

Widze ze sami optymisci tutaj sa. Jedziemy jak czolg ale przegramy z underdogiem ktory ma teraz w lidze bodajze 14 miejsce. Litosci.

Wygramy bo…musimy i mozemy :smile:
A jak dla mnie to moze byc i 1.0 strzelone w 96 minucie …lewym jajem :rofl: gol to gol!

Mecz obejrze jednak dopiero w…niedziele bo w sobote sa “wazniejsze” rzeczy na glowie i nie sama pilka czlowiek zyje.Trzeba sie wiec odciac od tej strony i internetowych portali sportowych-dam rade :muscle:

Oj przypominają się wysrywy sprzed meczu z Luton, dalej 0 pokory widzę

Rozumiem, że mamy się bać Brentford w fatalnej formie? Może w ogóle tam nie jedzmy przecież i tak już wiadomo, że City ma mistrza.

2 polubienia

Mamy o tyle pecha, że Brentford ma teraz względnie dobry okres, wrócił Toney i gra im się zaczyna powoli układać. Poza tym jeszcze z nimi nie wygraliśmy na wyjeździe, a my mamy wyraźny spadek formy. Będzie to bardzo ciężki mecz.

E: nie chodzi mi o porażkę z Arsenalem tylko styl gry (jego brak) z Arsenalem i mecz z Burnely, który też zagraliśmy bardzo słabo.

4 polubienia

O jakim wyraźnym spadku formy piszesz? Chodzi o porażkę na wyjeździe z mocnym Arsenalem?

Zdziwiłoby Cię takie rozstrzygnięcie?

Jeden mecz i juz spadek formy xD. Gdzie masz ten spadek formy? Bo z Arsenalem wstali lewa noga? Dopiero jeden mecz rozegralismy po tamtym zdarzeniu, wczesniej lalismy jednego po drugim wiec “wyrazny spadek formy” nie pasuje do nas w tym momencie…

To już nie to samo Brentford co wcześniej ale i tak dalej ich podziwiam, mają niezłych graczy, już kiedyś pisałem o Mbeumo, Wissa, zaciąg skandynawski. Wrócił Toney. Nie gramy przekonująco w tym sezonie, dalej nasza gra nie jest adekwatna do wyników ale najważniejsze, że jesteśmy w czubie tabeli, z tym przyznawaniem mistrzostwa City to bym się wstrzymał, jak my nie będziemy wygrywać to pretensje możemy mieć tylko do siebie.

Skład na pszczoły.

Alison
Bradley vandajk konate Gomez
Macca, Jones,elliot
Jota Nunez salah

Oczywiście za salaha Diaz i jota na prawą , Diaz na lewą.

Czuję że będzie to grać w weekend.

Alisson
Gomez-Konate-Virgil-Robbo
Endo
Mac-Jones/Elliott
Jota-Nunez-Gakpo

Na ostatnie 20 minut Salah. Bradley tez powinien złapać minuty. Ogólnie ciężki wyjazd, Brentford to taki niewygodny rywal, a nasze dwa ostatnie występy były słabe i jeszcze mecz o naszej ulubionej porze. Oby bez kontuzji. Typuje 0-2 po bezbarwnym występie. Trzeba jednak zdobyć te 3 punkty, bo wiadomo, że Chelsea zbierze tęgie lanie w sobotę.

Ja myślę , że Coror w podstawie, nie byl kontuzjowany, więc może grać od początku.
Salah raczej z ławki, wystarczy że Trent i Szobo za szybko wrocili po kontuzji.

Ej Panowie, może poczekajmy na tradycyjną zapowiedź meczu przez Lapaino, dziwnie jest bez tego w tym temacie :stuck_out_tongue: