19.07.2023 Karlsruher SC - Liverpool

Pierwszy mecz pre-seasonu. Zaczyna się budowanie formy i przygotowywanie do walki o najwyższe cele, czyli wygranie w końcu pod wodzą Kloppa tej cholernej Ligi Europejskiej oraz podjęcie próby wejścia na szczyt Top4, a może nawet i coś więcej - o ile do tego czasu Saudi Pro League nie wykupi połowy składu Liverpoolu. :wink:

Kim jest nasz pierwszy przeciwnik? Jak ktoś przegapił krótką analizę Karlshuher FC, to o tym dowiecie się z tego artykułu.

Ja najbardziej czekam na to jak pokażą się na sparingach Szobo, Alexis i młody Ben Doak. Ten ostatni między innymi dlatego, że gra na pozycji Salaha i ciekaw jestem czy dostanie w nadchodzącym sezonie trochę więcej okazji na pokazanie się czy to w lidze, czy chociażby w pucharach.

Przeciwnik zaliczył ostatnio większość zwycięstw w meczach towarzyskich, więc powinien być to dobry sprawdzian dla naszej młodzieży. Jednak z najbardziej rozpoznawalnym przeciwnikiem, Viktoria Plzen, polegli 3-0.

Karlsruher FC

No i tradycyjnie ode mnie na koniec ankieta:

Który z nowych nabytków zaliczy dzisiaj asystę lub strzeli bramkę?
  • Szobo
  • Alexis
  • Obaj
  • Żaden z nich
0 głosujących
1 polubienie

Link do streamów.

1 polubienie

To nie będzie jakiegoś darmowego streama na oficjalnej stronie?

A co do meczu, to być może obejrzę tylko dla nowych nabytków i , że mam urlop to mam czas.

Sparingi od jakiś paru lat mnie nie interesują, bo i wyniki czy gra nigdy nie przekłada się jak będziemy faktycznie grali w sezonie.

A co do presezonowych meczów ogólnie to liczę , że będziemy jak najwięcej próbować TAA w środku ewentualnie udoskonalać hybrydowe ustawienie.

@AleksanderFa dziękuję

Na LFCTV Go jest za darmo miesiąc.

Trent w środku.

Trent w środku pola

1 polubienie

STRIMS.TOP = Strumyk.TV = Strims.World - Mecze online stream transmisje sportowe za darmo moze bedzie dzialac

Mocna jedenastka, może być dobra pierwsza połowa. Hendo prawidłowo poza składem. I tak powinno być dopóki jego przyszłość się nie wyjaśni.

ktoś z Was kojarzy tą stronę?
Mnie się pojawia taki komunikat przy otwieraniu: To znana destrukcyjna strona internetowa. Zalecamy, aby NIE odwiedzać tej strony.

Oglądam tam dosyć często strimy i nie ma czego się bać, jakość dobra, nie tnie. W sumie jest zbieranina polskich strimow plus tych właśnie ze stron jak foottbite.

Wiadomo jak to ze stronami z stremow, bez ad blocka to tam nie wchodź.

używam od dwóch lat, chociaż przeniosłem się na inną.

A co do meczu to chyba w wakacje sparingi są za free na LFC.tv chociaż nie wiem czy nie ma blokady regionalnej na UK EDIT: Faktycznie jest za darmo, ale tylko pierwszy miesiac subskrypcji

tu na żywo można było obejrzeć przedmeczowe show

Potwierdzam, pierwszy miesiąc LFCTV jest za darmo z kodem GOFREE23. Blokady regionalnej nie ma.

1 polubienie

NUNEZ NUNEZ NUNEZ!!!

Ale prawie to zje… :smiley:

1 polubienie

W ogóle taka bramka w stylu - jak sobie ustawisz za niski poziom trudności w fifie :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Ale brama została wsadzona

1 polubienie

O mój boże! Ale golazo… czekam na odpowiedź Trenta :wink:

4 polubienia

Strzał petarda, nie do obrony, ale dośrodkowanie leciało z pół godziny w powietrzu, ktoś powinien je przeciąć.

2 polubienia

Boruc dzisiaj przyzwoicie na bramce gospodarzy

1 polubienie

Mecz naprawdę spoko, jak na pierwszy sparing. Niezłe tempo na początku i pod koniec. Widać, że obu zespołom chce się grać.

Salah wygląda dobrze, co cieszy. Gdyby nie jego przytomność przy podaniu za plecy, to Nunez by się łapał za głowę zastanawiając, dlaczego nie strzelał przy pierwszej okazji, a tak to ma chłop gola.

Szobo miał kilka fajnych przerzutów, ale niewiele więcej można powiedzieć. Jak poczuje większą pewność siebie, to będzie hasał w swojej strefie.

Ale co nam bramkę strzelili, to można pozazdrościć. Mega uderzenie!

1 polubienie