23.12.2023 Liverpool - Arsenal

Bez względu na to - tak czy siak z City tez nie wygrali od 15 meczy, a jednak w tym sezonie wygrali.

Ale na Emirates, to na Emirates też nam daje małe szanse.

Jutro gramy na Anfield, więc albo nasza wygrana, albo wygrana Arsenalu po jednej z największych drukarni w historii.

Z ciekawości. Skąd u ciebie ta nienawiść do Arsenalu?

Bo w 2 lata zbudowali zespół walczący o tytuł. Zwykły ból dupy. Ich mistrzostwo oznaczałoby to, że zdobyli go tyle samo razy, co Klopp przez 8/9 lat pracy tu.

1 polubienie

Na farcie i to porykoszycie w 90 min.

Ale trzeba stwierdzić, że Arsenal jest mocniejszy w tym sezonie, niż w tamtym głównie dlatego że mają topowego defensywnego pomocnika. Rice nie jest szklany jak Partey i jest dużo lepszy.
Bramakarza my mamy lepszego, defensywa i przód podobny poziom, natomiast mają dużo lepszy środek pola od nas.

Rice jest słabszy od Caicedo, ma lepszą formę, ale jest słabszy od niego. Nie kupujcie tej tandetnej propagandy populistycznych pismaków, którzy jedynie co przewidują to ten jest dobry, bo aktualnie gra dobrze, a ten jest słaby, bo aktualnie gra słabo.

Jeżeli Endo jutro zagra to zamiecie go pod dywan.

1 polubienie

Ty powinieneś oglądać mecze, to byś może wiedział, że w formie czy nie, Rice na głowę bije tego one season wondera z Ekwadoru.

1 polubienie

Dobry towar masz widzę, Rice najlepsza 6 w Lidzę i na ten moment najlepszy transfer lata. Jak Caicedo kosztowal 115mln, to Rice powinien drugie tyle.

2 polubienia

I dlatego pierwszym wyborem Arsenalu był Caicedo, a nie Rice. :wink:

Arsenal chciał kupić tego i tego, tylko Rice, w przeciwieństwie do Caicedo, nie chciał robić WH problemów i postanowił odejść dopiero latem.

@Tisg On tego nie zrozumie, tam hejt panuje nad głową zbyt mocno.

1 polubienie

Caicedo interesowało się ogólnie pół Europy, a na pewno cała topka Anglii, ale Edum stwierdza, że ten zawodnik jest słaby, bo nie poszedł do Arsenalu. :wink:

Ogólnie może trzeba się zainteresować skąd taka miłość do Arsenalu u kolegi Edum na uwaga forum miłośników Liverpoolu. Może to kibic Arsenalu.

Po 1 - pisaliśmy wyżej o zimie - wtedy interesowali się nim tylko Chelsea i Arsenal, z czego Arsenal był dużo bliżej, finalnie Brighton powiedziało nie.

image

Po 2 - zawodnik w lecie jeszcze przed okienkiem dogadał się z Chelsea, temat dla Arsenalu był zamknięty i każdego innego klubu też, no tylko Liverpool tego nie rozumiał i zbłaźnił się ofertą “last minute”.

Po 3 - Gdzie napisałem, że jest słaby, bo nie poszedł do Arsenalu? Co Ty sobie chłopie w ogóle dopisujesz, totalna żenada z Twojej strony. Napisałem tylko, że Rice Go bije na głowę i dla mnie Caicedo to one season wonder.

Może to dla Ciebie dziwne, bo Ty ich tylko hejtujesz, ale ja po prostu jestem obiektywny, żadna miłość lol. Nie piszę, że Arteta to wuefista, Rice to przeciętniak, a bramki Arsenalu to tylko szczęście, bo to kłamstwa i hejt :wink:

W ogóle to jest typowe dla sporej części userów tego forum - wypowiesz się obiektywnie nt. jakiegoś zespołu z nutą pozytywów i cyk jesteś ich kibicem.

Słabe @josif, jak to, czym od dłuższego czasu raczysz to forum.

PS - Nie zapomnij napisać, że wrócił Nkunku i Chelsea zacznie marsz w górę tabeli.

W sumie to nawet taki Bayern najpierw składał zapytania o Caicedo, potem do Realu o Tchou, a na koniec o Rice. Taka jest hierarchia.

Nie tylko źle piszę o Arsenalu, bo o innych klubach też, ale tylko na te posty odpowiadasz. To wiele wyjaśnia. Bo tu generalnie jest forum Liverpoolu, a nie Arsenalu.

Przecież to agenci Caicedo zachęcili Liverpool do tego ruchu. Pamiętaj, że Brighton przyjęło naszą ofertę.

1 polubienie

To fajna hierarchia, alternatywa to nie to samo co hierarchia josif xd

Tchouameni:

image

AS, cóż za wiarygodne źródło.

Następnym razem może podawaj źródła swoich rewelacji, ok?

Ale o Arsenalu piszesz nad wyraz dużo, oczywiście również nad wyraz kłamliwie. Jesteś zwykłym hejterem Arsenalu, masz ból dupy, że stali się konkurencyjnym zespołem, a Twoje herezje nt. Rice, gdzie większość piłkarskich ekspertów uważa Go za obecnie najlepszego pomocnika w PL, to tylko obrazują.

Ponadto, powyższy post jest idealnym przykładem tego, jak Ty zakłamujesz rzeczywistość.

No tak, Liverpool dał się nabrać i wciągnął się w gierki między Chelsea a Brighton. A Brighton, no cóż, im zależało tylko na pieniądzach.

Ale to jest piękna informacja dla nas. O ile się nie mylę ich WIN RATE bez Saliby w tamtym sezonie poleciał o 30%, gdy Francuz wyleciał z kontuzją.

Dobra, ponoć to fake info o tej kontuzji. Tzn. podane z fake konta.

2 polubienia

Caicedo jest lepszy od Rice’a. Poza tym najlepszą pozycją Anglika jest Box-to-Box. Zbyt często jest za bardzo skupiony na samej piłce, a nie tym co się dzieje wokół, aby być top DMem. Idealnym przykładem jest stracona bramka przeciwko Aston Villi, do której by nie doszło, gdyby się lepiej ustawił.

@Edum no właśnie źle się zachował. Przy Bailey’u było 2 graczy Arsenalu, a McGinn wjeżdżał niepilnowany w pole karne tuż obok Rice’a. A ruch do piłki Rice’a kompletnie odsłonił Szkota.

4 polubienia

Podjąłeś się nierównej walki z rzeczywistością. Tu niewiele brakuje żebyś zaczął pisać że Arsenal zrobił słaby interes Ricem i powinni kupić Caicedo.

Choćbyś nie wiadomo jak się zaparł to niestety z rzeczywistością nie wygrasz, nie warto walczyć.

2 polubienia

Co za bullshit XD Akurat Rice zrobił to co powinien poszedł do końca za Baileyem, za to stoperzy
Arsenalu postanowili mieć wyj#bane w McGinna. Naprawdę współczuję Ci, jeśli myślisz, że Caicedo jest lepszy od Rice’a. No, ale cóż to nie mój problem.

1 polubienie

Sam kręciłem nosem na kwotę Ryża i nadal sądzę, że to były za duże pieniądze, ale na ten moment to jest najlepszy DM ligi.
Warto zwrócić uwagę jak on gra czysto…
Odbiera piłki bez zbędnych fauli czy kartek.
Nie łapie kontuzji plus dorzuca dobre rajdy, podania do przodu czy nawet gole.

Akurat to jeden z piłkarzy którego Arsenalowi zazdroszczę.

Looo Jezu pomoc Szobo, Rice, Alister… Ale to byłoby dobre :wink: