24.04.2024 Everton - Liverpool

cofam moje wpisy, że jak odejdzie Salah to Darwin będzie głownym egzekutorem. Sprzedac za 40-50 baniek. Dostaje pilke, żeby wyjsc sam na sam, to przyjac jej nie potrafi nawet. A nawet jakby przyjal to pewnie by prosto w bramkarza strzelil.

1 polubienie

Everton same wieże w polu karnym, a nasza taktyka to milion wrzutek na głowę pierwszego obrońcy.

1 polubienie

Salah, Diaz i Nunez skuteczność na poziomie okręgówki.

Każdy z nich to mem.

Gra głową graczy Evertonu jest zdecydowanie lepsza i za to zostaliśmy skarceni.
Jones za niedługo dostanie żółtą za faule, słuszne czy nie, trochę ich się nazbierało.
Szoboszlai i Salah bardzo słaby mecz, liczę na powrót starego, dobrego Egipcjanina, z dryblingiem itp.
I jak zawsze, w meczu z nami bramkarz rywali ma dzień konia i musi wszystko obronić.

Nie chcę mi się już denerwować. Salah już jest w AS - ładnie zapakować i dać całusa na pożegnanie.
Nunez nie będzie kimś kto będzie jakąkolwiek wartością dodaną w dłuższym terminie.
Diaz fajnie se pobiega.

1 polubienie

My nie gramy, my dogorywamy.

TAA podający do boku do Konate, kiedy wypadałoby rozprowadzić akcję. Kiedyś wystawiłby mu się do podania Salah, który praktycznie zniknął w tym meczu.

MacAllister ma inne obowiązki, więc nie może za bardzo podejść do przodu i pociągnąć akcji.

Darwin to biegający dramat. Piłka mu odskakuje przy niemal każdym przyjęciu. A jak już dostał soczyste podanie i wybiegł zza obrońców, o dziwo bez spalonego, to wali na ślepo z całej siły prosto w bramkarza.

Każdy inteligentny napastnik uderzyłby technicznie na długi słupek, ale nie on. Powoli zaczynam wątpić, że on się w ogóle w tym elemencie poprawi. Miał na to cały, ku*wa, sezon!!

Co z tego, że mamy okazje, jak już dostaliśmy gola na 0-1 zanim się przebudziliśmy. Niesmaczne jest to, że Everton przez znaczną część pierwszej połowy wyglądał, jakby to oni byli w Top3, a nie my.

gramy albo lage albo wrzutki. Do tego Nunez nie potrafi przyjąc, a on i Diaz przy setkach prosto w bramkarza. Znowu gramy sobie klepu klepu miedzy obroncami a DM. Dostalismy zakaz gry środkiem pola w ostatnich miesiącach? Tak jakby od powrotu Robbo gramy starą taktyką do boku i wrzutki.
Jak atak nie ma formy to tak wlasnie gramy, przeciez tak jest co sezon, że mamy kilkumeczowe przestoje, zazwyczaj w styczniu, teraz przeniosło się na kwiecień.
Nam zmiana trenera może wyjsc na dobre, bo żeby w tej taktyce wszystko zagrało to cala druzyna musi być w formie, jak 3-4 zawodników jest w słabszej to wszystko leży a nie mamy plany B.

No właśnie, każdy inteligentny. Nunez nadrabia szybkością i uśmiechem po spie**olonej akcji.

Ja to coś czuję że Slot po dzisiejszym meczu będzie SMS do Santiago Gimeneza słać z pytaniami czy w Anglii by nie chciała sobie pomieszkać.

A gdzie jest Szobo? :thinking: Gra dzisiaj? Chyba chłop już w styczniu zajechał się na angielskich boiskach

Gramy w dziewięciu. Szobo i Salah zupełnie nie dojechali na pierwszą połowę.

Díaz ciągnie cały atak. Nawet w pewnym momencie szarżował prawą stroną, gdzie powinien być Mo, żeby później znowu sunąć na lewej flance.

Jesli ktoś dzisiaj strzeli gola po jakieś akcji, to stawiam na Luisa.

1 polubienie

Van Dijk jako rozgrywający. Fajnie sobie chłopaczki klepią piłkę.

Nie no ku*wa mać oni to robia specjalnie? No po prostu nie rozumiem jak poraz 40 można w pikę nie trafić

Robertson nie wie czym jest prawa noga.

Nowe, nie znałem.

2 polubienia

Ja już bym z tych okazji coś nawet wbił :smiley:

1 polubienie

To by było na tyle jeśli chodzi o marzenia o mistrzostwie anglii chyba.

Ależ my jesteśmy mierni.

Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić

1 rzut różny, to jest tragedia…

Ale to jest po prostu żałosne