26.12.2023 Burnley - Liverpool

Ktoś widział faul przy tej nieuznanej bramce Gakpo? To Darwin Niny faulował?

Ta decyzja sędziowska to żart. No nic trzeba jak najszybciej wbić druga bramkę bo im dłużej tego nie zrobimy tym większa szansa, że Burnley zagra odważniej i spróbuje coś wcisnąć.

Z dostępnych póki co ujęć nie ma żadnego faulu. Dodatkowo reakcja ‘faulowanego’ obrońcy mówi wszystko. Nie sygnalizował przewinienia tylko złapał się za głowe wiedząc jak z*ebał

Widać nawet świąteczny duch nie zmieni sędziów i dalej nas będą okradać xd

Przeważamy, ale to tylko 0-1. Burnley drugiej połowy chyba takiej tragicznej jak ta nie zagra, więc strzelić na 2-0 i kontrolujmy spotkanie.

Srać się chce od tych sędziów. Mam nadzieje, że kiedy ai zacznie sędziować i będzie spokój

Gdzie oglądacie meczyk?

Dobrze zagraliśmy, szkoda tej jednej akcji Salaha, ale pomimo tego powinno już być 2:0

No ale co zrobić, sędziów nie przeskoczymy, ale już bawi mnie, że trzeci mecz z rzędu robią nam jakiś wałek

Na Viaplay a gdzie? :smiley:

1 polubienie

Brawo Tierney. Może Ci się uda to do końca przekręcić.

1 polubienie

Przepraszam, że to powiem ale czy ich już do reszty popierdoliło?

No co za @$%@$%@@#$@! brak mi słów.

Spokojnie po meczu wydadzą specjalny komunikat przepraszający Liverpool, i karuzela nadal trwa :slight_smile:

Macie streaming, poprosze linka :wink:

A teraz wyobrazcie sobie że o mistrzostwie decyduje róznica bramek XD

Ten mecz skończy się 1:1, nie mam wątpliwości.

Dokladnie - zaraz Burnley nam coś wbije i będzie nerwówka i stracimy punkty.

Ale co nam z różnicy bramek jak mamy już -5 punktów zabranych przez sędziów? Na dzień dzisiejszy, do końca sezonu pewnie dobiją do 8-10

Ah cieszy powrót Joty

Jota to był brakujący element w meczach z mułami i Arsenalem.

7 polubień