30.07.2023 Liverpool - Leicester

2 polubienia

Czy mecz będzie gdzieś transmitowany? Bo szukam gdzieś na necie i niby jest nie do obejrzenia.

2 polubienia

Spoko pierwsza połowa. Leicester nie gra na maximum swoich możliwości, ale w początkowej fazie mieli ze dwie kontry, które wyglądały groźnie. Kelleher był jednak przytomny na przedpolu i przy interwencji pokazał klasę niczym Alisson. Absolutnie nie można go sprzedaćw tym okienku!

Nunez to naturalny fox in the box i to widać. Cieszy, że ponownie pakuje piłkę do siatki. Pierwszą bramkę (ze spalonego) też ładnie strzelił. Podobał mi się jego spokój i opanowanowanie przy przelobowaniu bramkarza i dobiciu do pustej bramki. W zeszłym sezonie często przy próbach wykańczania akcji te aspekty u niego kulały, a tu po raz kolejny widać poprawę. Oby tak dalej.

Bobby Clark bardzo pozytywnie. Zagrał bez tremy, na luzie, do tego strzelił bramkę. Nie widać było, że gramy z młodzikiem w składzie.

MacAllister powinien dobrze wypełnić lukę po Hendo. Jak na moje oko, to potrzeba będzie większego zgrania z resztą zespołu zanim w pełni docenimy jego wkład w grę.

Konate trochę elektryczny, czyli prawie norma. Za często prawie wisi na przeciwniku, co zwiększa szanse na to, że sędzia odgwizda przeciw niemu faul. Od niego akurat oczekuję dużej poprawy.

Spróbuj któryś z tych streamów: link albo zarejestrój się na LFC TV GO za darmo na miesiąc: link (najlepsza opcja).

1 polubienie

Przyjemnie ogląda się Mac Allistera który nie tylko biega ale i potrafi rozegrać piłkę czy zrobić z nią coś sensownego w przodzie, do tego da technika, ależ to jest odmiana w naszym środku pola. I ten nasz Nunez, ta połówka to najlepsze podsumowanie jego gry w LFC, wpakował gola na pustaka a oprócz tego spartolona praktycznie każda akcja w której brał udział, tu niedokładne podanie, tam złe przyjęcie, tu zły wybór, tam spóźniona decyzja i tak w koło macieja i tak będziemy się z nim męczyć dopóki nie odejdzie. Na szczęscie jest Jota, utrzymujący wysoką formę i Gakpo.

1 polubienie

bait

Serio oglądałeś pierwszą połowę ?
Męczyć się z napastnikiem który strzela gole dobre dobre

Cieszy, że atak funkcjonuje już od początku przygotowań, a także , że nowe nabytki pokazują się z dobrej strony.

Na minus nadal obrona i z łatwością jaką przeciwnicy podchodzą pod samego bramkarza.

Być może to efekty uboczne naszego nowego ustawienia, ale jak się nie nauczymy nie dopuszczać do kontr to wytrawny przeciwnik jak Real itd może nam zrobić Kuku.

Potrzeba 2 transferów do obrony śo i zmiennik TAA, ewentualnie ktoś kto potrafiłby grać na obydwóch pozycjach i prawdziwego ŚPD.

4 polubienia

Chyba Ty nie oglądałeś zbyt uwaznie. Umówmy się nawet Balotelli mając obok siebie takich kozaków od czasu do czasu wpakowałby gola. Ale cała reszta o której pisałem jest niepodważalna i tak wygląda jego gra przez cały czas. Ale ludzie zachwycają się bo przecież strzelił gola. Ale Jota czy Gakpo z pewnością gorzej by nie zagrali na jego pozycji i wystawianie urusa ich kosztem w przyszłym sezonie to bedzie kryminał.

Ballo w całej karierze, w Liverpoolu strzelił 4 bramki :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:.

Poprzednio jeszcze rozumiałem krytykę Nuneza, ale teraz to już czyste czepialstwo.

Na razie na przygotowaniach radzi sobie bardzo dobrze, prezentuję się lepiej i od Joty( on akurat będzie konkurował z Diazem) i Gakpo.

Przyjdzie liga i możliwe, że znowu będzie kopał się po czole, ale na siłę szukając argumentów przeciw niemu gdzie gra całkiem nieźle , a problemy uwidaczniają się w innych sektorach boiska nie mogę brać na poważnie.

5 polubień

Kurde jakby to strzelił Szoboszlai z połowy

2 polubienia

Szoboszlai kontuzja, czy Klopp mu dal tylko kilkanaście minut??

Wydaje mi się, że nie chciał go bardziej nadwyrężać.

3 polubienia

Jest po drobnej kontuzji, nic się nie wydarzyło by miało coś innego sugerować aniżeli minimalizowanie możliwości odnowienia jej. To są przygotowania, nie zagrał długo, ale sam fakt że zagrał sugeruje, że nic złego się nie dzieje.

2 polubienia

Oho widzę, że Darwin nawet jak strzela bramki w każdym meczu sparingowym to forumkowicze nadal niezadowoleni XD, mimo że nieskuteczność pod bramką to był główny argument poprzednio

15 polubień

Przyznaję się, że z Furth oglądałem tylko 1 połowę, jeśli faktycznie Darwin zagrał tak świetnie w tej 2 to być moze pośpieszyłem się z jego krytyką. Po prostu dzisiaj był najsłabszy na boisku gdy grał, a może zbyt uwaznie oglądam jego grę, ale to chyba nawet ślepy by zauważył i na litość boską nie rozliczajcie go tylko z bramek, bo nie tylko za skuteczność był krytykowany. Co do meczu, dzisiaj mieliśmy miażdzącą przewagę i nie ma co wyciągać zbyt wiele, przyjdą mecze z mocniejszymi rywalami to obawiam się, że nie będzie zbyt wielu powodów do optymizmu grając bez DM-a.

Ogólnie bardzo dobry mecz. Ciężko kogoś wymienić indywidualnie, bo każdy zagrał dobrze. Na pewno Doak i Clark przekonali do siebie Kloppa. Jeżeli włączy jednego z nich albo nawet obu do sezonu PL myślę, że nikogo nie będzie dziwić. Jedno jest jednak pewne… Klopp musi mieć duży ból głowy na kogo postawić w sezonie: Nunez czy Gakpo. Ale takie bóle głowy są przyjemne.

Dajcie już tą Chelsea do rozjechania!

1 polubienie

@HappyBlancik by się nie zastanawiał :sweat_smile:

2 polubienia

Haaland gra cały mecz gówno, strzeli raz na pustaka z 5 metrów i jest królem, który świetnie się ustawia

9 polubień

Ty inny mecz oglądałeś. Nunez najsłabszy na boisku​:rofl::rofl::rofl::person_facepalming::person_facepalming:

A jak pisałem tak ostatnio to prawie mnie zjedli na tym forum :slight_smile:

No i Bradley. Myślę, że gdyby nie ta pechowa kontuzja, to poleciałby do Singapuru. Ja osobiście wiąże duże nadzieję z tą trójką.