30.09.2023 Tottenham - Liverpool

U nas przeczuwam Endo od początku.

Edit:
Wątpię ze Jones od początku, gral dwa ostatnie mecze w ciągu paru dni.

Nie ma szans chyba.
Pomoc: Macca Szobo Jones :wink:

Ciekaw jestem jaki sufit ma Jones. Nie ukrywam że znowu zaczął mnie zachwycać.

Co mi się podoba w Jonesie, że u niego serio widać z sezonu na sezon jakiś progres. Nawet jakby utrzymał wolny, ale stały rozwój to może za rok/2 będzie już bardzo dobrym grajkiem.

1 polubienie

Arnold ciągle gotowy i ciągle poza składem. Lanie wody o gotowości.

Jest na ławce.
Znakiiiiiiiii

Skład w większości był do przewidzenia poza dwoma wyjątkami. Myślałem, że zamiast Jones’a będzie Wataru lub Gravenberch. No i że może TAA zagra od początku.

Grunt, to że mamy w kim wybierać, a ławka rezerwowych jest solidna. Aż sześciu piłkarzy, którzy wchodząc mogą z miejsca zrobić różnicę na swoich pozycjach i w formacjach, w jakich grają - Nunez, Jota (atak), Gravenberch, Endo (pomoc), Konate, TAA (obrona)… no i Elliott z Tsimikasem, którzy też coś tam szarpną.

Obstawiam, że wygramy 1-2. Z punktu widzenia rangi spotkania, to remis może i nie byłby zły, ale jeśli City za chwilę przegra, to szkoda by było tego nie wykorzystać.

Bylem na wakacjach i troche zamotany jestem - Gakpo w ataku w nagrode za gol z 2 ligowcem czy Nunez jakas kontuzja?

Podobno lekka kontuzja na treningu i dlatego na ławce.

1 polubienie

Dzieki, szkoda, ze bez dynamiki z przodu, ale oby Cody dal rade.

Marze by kiedys ogladac go na lewym skrzydle u nas.

1 polubienie

Brakuje szybkości Nuneza w tym meczu🥲

Stara zasada Premier League mówi, że Spurs nie wygrają z LFC, jeśli LFC nie gra słabo. Więc Panowie szanujmy się, żadnych remisów w ciemno ze Tottenhamem nie bierzemy xD

Oczywista czerwona karta. Nie wiem o co pretensje miał Klopp.

Jednak remis chyba nie taki zly by byl. :wink:

Dobrze że nie skończyło się złamaną nogą.

1 polubienie

O to, że to zupełnie przypadkowa sytuacja. Curtis kładzie nogę na piłkę, wg mnie niesprawiedliwa decyzja, ale pewnie nie jestem obiektywny. Rozumiem ze mógł zrobić krzywdę przeciwnikowi, ale zero impetu, zamiaru sfaulowania. Dajmy pilarzom grać w piłkę!

2 polubienia

Już wcześniej Jones powinien złapać żółtko za przerwanie akcji, grał dzisiaj na sporym ryzyku

7 kolejka a już 14 pokazanych czerwonych…

Edit - i pyk :sunglasses: murujemy?

edit 2 - kufaaa

GDZIE TU NIBY BYŁ SPALONY???
Znakiiiiiiiii

2 polubienia

Ktoś mi wyjaśni jak w 2 sekundy sprawdzili tego spalonego?

2 polubienia