31.03.2024 Liverpool - Brighton

Już jutro o godz. 15 zagramy z zespołem z Brighton. Zapowiada się emocjonujące spotkanie tym bardziej, ze chwile po jego zakończeniu bój stoczy Arsenal z City.

Kadrowo wyglada to coraz bardziej obiecujaco. Wypoczęci Salah, Nunez, Endo, a także wracający Jones to dobre oznaki. Nie zagra natomiast nasz waleczny Szkot, a za wcześnie z kolei jeszcze na powrót Trenta czy Joty o Alissonie nie wspominając. W zespole Mew zabraknie jednak również paru istotnych zawodników w postaci Mitomy, Marcha czy Joao Pedro.

Skład: Kelleher - Bradley - VVD - Konate - Gomez - Endo - Mac Allister - Szoboszlai - Salah - Nunez - Diaz

Wynik: 2:0 dla nas. Jeżeli chcemy bić się p mistrzostwo to takie mecze trzeba wygrywać.

2 polubienia

Brighton to dalej niebezpieczny zespół, może pozycja w tabeli i mecze z Romą w pucharze tego nie oddają. Mimo wszystko lecimy po zwycięstwo, zwłaszcza że potem City gra z Arsenalem.

Brighton zagra bez większości podstawowych zawodników. Wygrana Liverpoolu to powinna być formalność.

Liverpool 3:0 Brighton

1 polubienie

jak to Brighton zagra bez większości podstawowych zawodników … których? z tego co widzę i podają to nie mają zbyt wielu kontuzji , a Ci co są kontuzjowani to już od dawna… Mam złe przeczucia co do tego meczu bo zamyka mi kupon… Chociaż jestem optymistą mimo wszystko i myślę , że będzie to ciężki mecz jednak wygrany 2-1…

Nienawidzę jak ktoś pisze że wygrana Liverpoolu powinna być formalnością. Jeszcze nikt nigdy nie wygrał przed pierwszym gwizdkiem spotkania. Więcej pokory co dla niektórych, bo przy ewentualnej stracie punktów (ODPUKAĆ!) to na tym forum będzie mega sajgon. Po ostatniej porażce z United, wrócić na zwycięską ścieżkę bo wkraczamy w najważniejszy okres w sezonie.

1 polubienie

Dla mnie Brighton to taka drużyna która jak ma swój dzień to może wygrać z każdym.

Z racji, że gramy u siebie jestem trochę spokojniejszy, ale żaden wynik mnie w tym spotkaniu nie zaskoczy.

Byle wygrać, remis w meczu City-Arsenal i udany weekend.

Brighton nie ma argumentów i De Ogór zaliczy dziś kolejną kompromitację. Skład:
Kell
Bradley-Konate-Virgil-Gomez/Robbo
Endo
Szobo-Mac
Salah-Nunez-Diaz/Gakpo

Mam bardzo złe przeczucia przed tym meczem.
Mam nadzieję, że Anfield pomoże i zainkasujemy niezwykle ważne 3 punkty.

Zdania ekspertów mocno podzielone. Szczerze mówiąc nie widzę powodów do hurra optymizmu. Swoją tezę podeprę tym, że jest to przeciwnik, który wybitnie nam nie leży i nie potrafiliśmy ich pokonać w czterech ostatnich meczach.
Natomiast także nie widzę wielkich powodów do pesymizmu, bowiem każda passa się kończy, a w dodatku można liczyć na naładowane baterie Egipcjanina, który wraz z wypoczętym Nunezem i z Szobo, który łapie formę mam nadzieje zapewnia pozostanie 3 pkt na Anfield.

Właśnie to mnie martwi h2h , że zawsze ciężko z Brighton się grało, ale tak patrzę teraz całą kadrę Brighton tych którzy są zdrowi to rewelacji nie ma, więc u siebie Liverpool powinien wygrać tym bardziej , że teraz już kadra wygląda znacznie lepiej niż jeszcze parę tygodni temu. Kursy spadają czyli ludzie grają…

ManU mieliśmy roznieść w lidze i pokonać w FACup, lepiej więc spokojnie z tą pewnością siebie.
Mecz z BHA na Anfield powinien być formalnością, ale nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Strzelić szybko gola i powinno być dobrze.

1 polubienie

To co czytałem w ostatnich dniach/tygodniach na temat De Zerbiego i Brighton, to powiem tak: jak ugramy dziś remis to będzie dobrze

Zdania ekspertów są do niego podzielone. Między geniuszem a ogórem widać cięka granica

1 polubienie

Quansah już nawet ze zdrowym Konate wygrywa, będą z niego ludzie

2 polubienia

Kelleher
Bradley Quansah Van Dijk Gomez
Endo Szoboszlai Mac Allister
Salah Nunez Diaz

Adrian Tsimikas Konate Clark McConnell Elliott Gakpo Danns

Verbruggen
Lamptey Veltman Dunk Van Hecke Estupinian
Gross Moder Baleba
Adingra Welbeck

Steele Igor Webster Lallana Barco Ferguson Fati Buonanotte Couchane

Znając Brigton i podejście do futbolu De Zerbiego nie zdziwi mnie również, jeżeli w tym wariancie mieliby grać nawet 4-4-2, ale na skład, który Włoch wystawił ustawienie 5-3-2 jest według mnie najbardziej prawdopodobne.
Nooo i duży test przed Jakubem!

Ostatnio gdzieś czytałem, że Jakub zrobił chyba 4 najszyby sprint w premier league w tym sezonie.
No, ale wiemy, że w suchych statach to i Gakpo jest jednym z najszybych w naszym zespole, a w praktyce wygląda to zupełnie inaczej.

Skład spoko, chociaż ja tam dałbym wspominanego Holendra na skrzydło. Jak Szobo będzie się kopał po czole to w jego miejsce Elliot też mile widziany.

ogólnie myślę że szobo w 60 zejdzie, jakkolwiek by nie grał. jeśli się nie mylę to zagrał 2x90 z repką, także odpoczynek się przyda

2 polubienia

Ja akurat myślę, że sztab go oszczędza

Oni lubią chuchać i dmuchać i nie zdziwię się jak go posadzili po meczach reprezentacji i ostatniej kontuzji z Pragą żeby się nie rozwalił przypadkiem

Nie zmienia to faktu, że Quansah jest TOP i cieszy mnie jak kolejny mecz w pierwszym składzie wychodzi

1 polubienie

Piękne jest to zaangażowanie.

A pamiętacie jak ten De Ogór nas dwukrotnie porobił w poprzednim sezonie?

Rozumiem, że można nie chcieć go jako zastępcę Kloppa, ale nie rozumiem skąd ta niechęć do niego. After all to dobry trener

1 polubienie