Alex Oxlade-Chamberlain

Dobry mecz. Trzeba to przyznać. Ale nie podoba mi się, jak wdaje się w dryblingi blisko środka boiska i potem idą z tego groźne kontry. Takie dryblingi powinien zaczynać raczej bliżej pola karnego przeciwnika. Ciekawe, co Klopp na to.

1 polubienie

Ox zaliczył wczoraj mniej rażących strat niż Thiago. Tak ogólnie to naprawdę dobry mecz Oxa, dobrze holował pilke i ją utrzymywał, niezla gra na małej przestrzeni szczególnie przy liniach boiskowych. Jakby utrzymał dyspozycję z tego meczu to będzie świetna alternatywa.

Osobiście Ox wiele stracił u mnie dopiero po spotkaniu w sobotę, wczoraj fakt ze zagrał dobre zawody, mi się podoba w nim jego wszędobylskie poruszanie po boisku bo robi dym. Ale tak jak wspomniałeś o Thiago, te jego głupie straty od samego początku przyjścia do nas są rażące, jest to jego jedyna wada bo głupie wślizgi już wyeliminował

Wydaje się że Ox rzeczywiscie potrzebowal kilka meczów z rzędu żeby wrócić do formy. Zerknąłem to zagrał teraz w 6 meczach z rzędu (3 z ławki po około 30 min i 3 w 1 składzie) i w sumie co mecz to lepiej mu szło.
Nie ukrywam że sam już nie wierzyłem w niego za bardzo, a aktualnie pozytywnie zaskakuje. Oby tak dalej bo przed kontuzja był naprawdę świetny, przy naszej aktualnej sytuacji w pomocy ma szansę się wybić + ma jeden z lepszych strzałów z dystansu w drużynie albo przynajmniej on chociaż próbuje regularnie tych strzałów :slight_smile:

1 polubienie

Również podobał mi się wczorajszy występ OX-a, ale liczę przede wszystkim na to że takimi występami spowoduje że kilka klubów się nim zainteresuje i sprzedamy go za całkiem ciekawe pieniądze. Ma dynamikę uderzenie, ale często te łatwe podania zamieniają się w głupie straty. Niestety ma ten pierwiastek jeźdźca bez głowy, przez tyle lat się tego nie wyzbył więc i chyba teraz nie ma na co liczyć

Ja w niego wierzyłem. Inaczej - nie skreślałem go i nie skreślam. I dopóki w składzie będzie mało albo na styku zawodników HG to on będzie w kadrze czy to się komuś podoba czy nie. Kontuzja straszliwie zahamowała jego karierę ale wydaje się powoli bo powoli odbudowywać. Ale musi zaliczać kolejne minuty. Jeszcze nikt nie był w formie od siedzenia na ławce.

Tylko żeby mu się jakiś uraz nie przypałętał bo wczoraj siedział trzymając się za pachwinę.

Ekhm, ekhm, Oliver Giroud, ekhm :stuck_out_tongue:

To jest jakiś ewenement i wyjątek potwierdzający regułę. Ale Francuz co jakiś czas podnosił zad w ławy i grał i bramki strzelał. Mówiłem tu o permanentnym przyspawaniu do ławki - coś jak Origi…

Ox powoli zdaje się robić to czego nie dał rady Zrobić Origi po poważnej kontuzji - wraca do gry w podstawowym składzie. Dostaje minuty, których potrzebuje i rozkręca się z każdym meczem. Oczywiście Belg ma znacznie ciężej przez poziom konkurencji i względnie mało kontuzji w ataku.

Jak on mnie imponuje w tym meczu!

2 polubienia

Dobry mecz. Przeciwko byłemu klubowi w końcu było widać zaangażowanie i od razu wyglądało to dużo lepiej. Nic zajebistego ale występ na plus

1 polubienie

Ox kroczek po kroczku wraca do najlepszej formy, potrzebujemy jak nigdy, bo w pomocy bida.

2 polubienia

Ox rozkręca się w tym sezonie, każdy kolejny rozegrany mecz pozwala mu poprawiać grę i wracać do formy. Z Arsenalem kilka razy miał kluczowe interwencję w defensywie, bez Oxa mogłoby nie być czystego konta.

1 polubienie

Finalnie to może w ofensywie nie zagrał jakoś specjalnie, aczkolwiek w defensywie 2 kluczowe interwencje w tym jedna praktycznie 100% dla Saki.

Gdyby nie on to ta szybko strzelona przez Arsenal pierwsza bramka, mogłaby ten mecz trochę inaczej ustawić.

Coś wiadomo, czy wszystko w porządku z Aleksandrem?

Jeżeli nic nikt nie mówił nawet o kontuzji i badaniach to znaczy że jest ok. Ja wiem ze kontuzje u nas to jakieś fatum ostatnimi czasy, ale nie popadajmy w jakieś stany lękowe :smiley:

Trzeba się baaaardzo poważnie zastanowić nad obecnością tego człowieka w tym klubie, a najlepiej rozstać w lato.

Człowiek strata. Moim zdaniem nie ma już miejsca i czasu na odbudowę tego zawodnika. Co mecz jest w gronie najsłabszych zawodników na boisku nieważne z kim gramy.

Przecież ten gość ostatnio był dobry w meczu z City w LM wiosną 2018 roku. Później kontuzja i nawet się nie zbliżył do godnego poziomu.

1 polubienie

Lubię Oxa, ale on tu miejsca nie zagrzeje już. Kupimy Carvalho + może jeszcze jeden pomocnik i praktycznie Ox będzie stałe głębokim rezerwowym, a wole 100x dość stabilnego Jonesa niz jego. Wg. Mnie kariera Oxa w tym klubie dobiega końca. Za słaby jest, a konkurencja robi się coraz silniejsza. Patrzcie na Keite. Gosc się łamie co jakiś czas, ale gdy gra to pokazuje jakość. Ox juz nie.

1 polubienie