Alex Oxlade-Chamberlain

Chciałbym zobaczyć jego heat map po pierwszej połowie meczu :joy:

Gra jak za karę, stoi, nie wychodzi zupełnie do podań w środku pola.

Brakuje mi Oxa w Oxie z czasów meczy z City. Nie ma już iskry, strzałów, gra anonimowo. Szkoda.

@Beol a jak ma grać, jak Minamino zapierdziela zarówno w ataku, jak i na pozycji OXa w pomocy? Nie ma miejsca dla OXa. :wink: Optycznie wygląda to tak, że na prawej stronie grają tylko Milner i Minamino.

Ox pokazał się na chwilę na początku meczu strzałem z dystansu i potem zniknął. Słabo. Elliot widząc tę bezproduktywność zaraz po przerwie będzie się rozgrzewał, bo gołym okiem widać, kto jest pierwszy do zmiany.

Przykro to napisac ale czas Oxa w Liverpoolu po prostu sie skonczyl.
Jego wczorajszy wystep to jedna wielka katastrofa.Poza niecelnym strzalem w pierwszej polowie to trzeba bylo szukac go na boisku,nie wnosil kompletnie nic do gry,mialem nawet odczucie jakby nie za bardzo w ogole mu sie chcialo.

Anglik jest niestety przykladem zawodnika,ktoremu jedna powazna kontuzja zlamala kariere.Moim zdaniem jest on numerem jeden na liscie transferow z klubu.

PS tylko zeby zaraz ktos nie wyskoczyl jak “Filip z konopii” :rofl: z nowomodnym slowem “hejt” bo nic takiego tutaj nie ma miejsca-jest uzasadniona krytyka sympatycznego gwoli scislosci Alexa,ktory aktualnie pokazywanymi umiejetnosciami nie pasuje juz do naszego zespolu.
W poprawe w niedalekiej przyszlosci trudno wierzyc.

w Pełni zgadzam się, z tym, że Ox powinien zostać sprzedany. Od długiego czasu nie prezentuje poziomu wymaganego od gracza szerokiego składu LFC. Liczę, że na jego miejsce kupimy kogoś kto będzie realnie walczył o pierwszy skład i da nową jakość w zespole. Marzenie? Neves z Volves.

Będzie interesująco, jak jeszcze się okaże w lecie, że Ox zostanie sprzedany i odejdzie wraz z Origim, a Minamino zostanie, jako gracz szerokiego składu. Ox ma kontrakt do czerwca 2023, więc biorąc pod uwagę jego obecną formę i małą ilość szans, jakie otrzymuje (nie żeby zasługiwał na więcej) jest to całkiem prawdopodobne.

Sugerując się ostatnimi wypowiedziami Kloppa można również dojść do wniosku, że klub nie rozważa sprzedaży Minamino, a Taki jest zadowolony z gry dla LFC, więc nie spodziewam się, że ktokolwiek będzie go na siłę wypychał z klubu.

Kurcze no ciężka sprawa z tym Oxem. Gość teoretycznie ma bardzo duży potencjał i z uwagi na swoją szybkość, przebojowość i dobry strzał z dystansu to powinien pasować do obecnego składu i dawać mu dodatkowe możliwości. Ale druga strona medalu jest taka, że ostatnio w prawie każdym meczu gra tragicznie. Zawsze można go bronić twierdząc, że gdyby zagrał w 3-4 meczach pod rząd to może złapałby formę, ale biorąc pod uwagę ilość opcji w środku pola to raczej się na to nie zanosi, a jego słabe zdrowie też raczej nie bardzo przekonuje, że mógłby on na dłuższą metę zagościć w podstawowym składzie. Wydaje mi się, że w jego przypadku gdyby do klubu wpłynęła dobra finansowo oferta to nikt nie stałby mu na drodze do zmiany klubu

Potencjał to on miał 10 lat temu na Euro. Gość ma już 28 lat i nie wnosi nic szczególnego do drużyny. Nieliczne przebłyski które robi, mogą robić zawodnicy z U-23 za dużo mniejsze pieniądze. Kolejna szklanka nad którą rozczulają się kibice.

Przepraszam, jakie przebłyski? Nie ma co kolorować rzeczywistości facet przez te dwie kontuzje już nie wróci na poziom, który wymaga się od piłkarza Liverpoolu. Ja rozumiem ze szeroka ławka i ogólnie skład, ale mógł już odejść tej zimy, bo blokuje miejsce młodym. No chyba że jest w klubie tylko dlatego, że nikt nigdzie już mu nie da takiej kasy.

Początek sezonu dawał lekkie nadzieje, ale jednak Oxlade niestety nie nadaje się do Liverpoolu, niewiele wnosi do gry, nawet ze słabymi drużynami.
Wiem, że kontuzja kolana zatrzymala jego kariere, ale kolejny rok czekamy na przebudzenie Oxa i nie widać światełka w tunelu. Głównym argumentem za Alexem jest status HG, co wiele mowi o jego przydatnosci dla druzyny. Dla mnie pierwszy do oddania po sezonie.

Prawdopodobnie żegnamy.

No i co z tego, że się kluby nim interesowały?Nikt nie kupi gościa z kontuzją.

1 polubienie

Ox na pewno się ucieszył z tej kontuzji. Znowu nie uda się go sprzedać, a on ma kolejny rok wakacji za sporą tygodniówkę. Żyć nie umierać, życie jak w raju.

Taki nasz Bale albo Hazard.

tak, tylko z umiejętnościami na poziomie Pawła Brożka

Proszę miej honor i sam poproś o transfer, czy wypożyczenie. To naprawdę nie ma sensu przeciągać tego romansu z tym klubem. Ja rozumiem kasa się zgadza dobre życie się zgadza, ale na boisku się, się nie zgadza. To człapanie po boisku na pełnej wyjebce nie da się na to patrzeć. Chłopak blokuje miejsce innym młodszym już nawet wolałbym, żeby tam biegał nawet jakiś chłopak z akademii. Mam nadzieję, że to była ostatnia połowa Oxa. Nie i nawet jak strzeli 5 bramek dziś nie przekona mnie do zmiany zdania i zaakceptowania jego obecności.

8 polubień

Dokładnie, już w ostatnim meczu moim zdaniem pogrzebał ostatecznie swoją szansę, już nic z niego nie będzie, nie mam pojęcia dlaczego gra w pierwszym składzie. I proszę, niech nikt mi nie wyjeżdza ilością kontuzji w naszej drużynie i że nie ma tam kogo dać innego.

Co jak co, ale prawda jest taka że Kloppowi trochę brakuje jaj w ostatnim czasie. Przecież Oxlade musi odejść po sezonie, raczej nie przedłużymy z nim kontraktu i gość w lecie będzie sobie szukał klubu jako bezrobotny. To po jakiego ciula dawać mu minuty, jak i tak biega po tym boisku jak jakaś panienka? Już wolałbym dać młodego Doaka, który co jak wejdzie to pokazuje się z fajnej strony, a przynajmniej będzie u niego widać zaangażowanie i gorzej niż Alex nie zagra.

1 polubienie

Rozumiem, że to wtopa transferowa, miał kontuzję ale ten brak zaangażowania, zupełnie niewidoczny, jakbyśmy grali w 10, nie robi nic na boisku, ile razy komentatorzy wymienili jego nazwisko? Chyba z dwa razy.