Alexis Mac Allister

Ja widz臋 w Alexisie tak膮 nasz膮 wersj臋 Bernardo Silvy, czyli niew膮tpliwie genialnego pi艂karza, kt贸ry okresowo gra tak jakby liczy艂 si臋 w walce o z艂ot膮 pi艂k臋. Bardzo potrzebny jest nam taki zawodnik. Mam przeczucie, 偶e Szobo i Alexis w primie b臋d膮 dor贸wnywa膰 tej dw贸jce z City. Niech dojdzie do tego jaki艣 艣wietny defensywny pomocnik鈥

@MG75 ojj. Thiago ma wybitn膮 technik臋, ale jego decyzyjno艣膰 oraz efektywno艣膰 stoj膮 na ni偶szym poziomie od Maca. Argenty艅czyk jest i by艂 znacznie konkretniejszy.

Mac gra bardziej bezpo艣rednio, Thiago lepiej nadawa艂 tempo gry jak by艂 zdrowy co by艂o idealne dla tamtego bocznych obro艅c贸w graj膮cych szeroko.
Mac lepiej pracuje z napastnikami. Szkoda jedynie 偶e Thiago zniszczony jest przez kontuzje i nie zobaczymy go w duecie z Macem.

2 polubienia

Zdecydowanie bardziej porywaj膮ca by艂aby wizja gdzie jako dwie 8ki pozosta艂by Mac z Szobo a Thiago na pozycji cofni臋tego rozgrywaj膮cego. Kreatywno艣膰 2 linii wystrzeli艂oby wtedy ponad skal臋. Z tym, 偶e wtedy utraciliby艣my balans kt贸ry zapewnia nam CDM w osobie Endo. Thiago to jest element kt贸ry w mojej skromnej opinii nigdy nie pasowa艂 do Liverpoolu. Owszem, technika i wizja gry na najwy偶szym poziomie ale jednocze艣nie niewielka dynamika i zdrowie nie pozwalaj膮ce na wymagane zasuwanie po boisku. R贸wnie偶 ubolewam, 偶e nie zobaczymy go nigdy jako element odm艂odzonej linii pomocy. Wcze艣niej gra艂 w tartaku co dodatkowo nie pozwala艂o mu pokaza膰 pe艂ni jego mo偶liwo艣ci. Jedna z najsmutniejszych historii napisanych w czerwonych barwach, jakie pami臋tam. Spokojnie por贸wnywalna z Fabio Aurelio czy Harrym Kewellem. (Stu mimo wszystko mia艂 u nas momenty pe艂nej chwa艂y)

2 polubienia

W 100% si臋 podpisuje, bo chodzi艂o mi te偶 偶e do Szobo. Wiadomo 偶e W臋gra bym nie sadza艂.
Jeszcze do tej listy dopisa艂bym Strurridge鈥檃. A co do Thiago no uwielbiam go, nadal jak odpalisz kompilacje to si臋 ogl膮da cudownie. Mam s艂abo艣膰 do niego, dlatego jest mi go tak szkoda.

4 polubienia

Najlepszy argenty艅ski pomocnik, tak tak panie Enzo. Chocia偶 kto wie, mo偶e pod okiem Kloppa to i Enzo lepiej by gra艂?

Najlepsze jest to, 偶e to chyba najnormalniejszy z tych chamowatych argenty艅czyk贸w. + go艣膰 ma 25 lat i d艂ugie lata gry przed sob膮.

15 polubie艅

:slight_smile:
Zrzut ekranu 2024-04-4 o 22.16.30

9 polubie艅

alexis

15 polubie艅

Takiego pomocnika nie by艂o tu od 15 lat. Obecnie nasz najlepszy zawodnik, bez niego ju偶 by nas w tej walce o tytu艂 nie by艂o

17 polubie艅

" Graj nam pi臋kny Cyganie "
Co to jest za pi艂karz, o matko boska :smiling_face_with_three_hearts:
Wiedzia艂em, 偶e to jest kawa艂 zawodnika, ale nie my艣la艂em, 偶e to cz艂owiek orkiestra :hugs::hugs:
Cud, mi贸d i orzeszki :fire:

Jeszcze si臋 sezon nie sko艅czy艂 ale ju偶 chodzi mi po g艂owie jedno pytanie do ca艂ego forum. Co to jest za pi艂karz to nie mam k*rwa pyta艅. Jeszcze to spojenie po wolnym xD Mo偶e i lepiej, 偶e nie wesz艂o bo zaraz by si臋 zlecia艂y po niego upad艂e Barcelony czy zuchwa艂e Reale

@Sajos nie nie nie. Pytanie b臋dzie mniej oczywiste.

2 polubienia

Pi艂karz sezonu Liverpoolu? Raczej bez w膮tpienia.

C贸偶 tu wi臋cej mo偶na doda膰

3 polubienia

Trzy dobre rzeczy z Argentyny: tango, steki i pewien pan o korzeniach irlandzkich :argentina: :muscle: :grinning:
Steve zazdro艣ci艂 jak dzisiaj ogl膮da艂!

Najlepszy transfer od czasu VVD i Alissona. Gdyby by艂 ranking kt贸ry bierze pod uwag臋 cen臋 i przydatno艣膰 to Macca jest jego kr贸lem.

Ranking LFC.pl na gracza meczu - Mac Allister 99% g艂os贸w , Nunez 1%.

A co z Salahem? :thinking:

1 polubienie

Je艣li chodzi o cen臋 i to co wnosi do zespo艂u to niekwestionowanym kr贸lem jest Robertson, ale Mac jest 2. Od czas贸w Gerrarda na takiego pomocnika czeka艂 klub. Czerwony De Bruyne.

2 polubienia

Zdecydowane nie! To jest Czerwony Alexis Mac Allister :red_circle: :grinning:
Nie potrzebujemy nazywac go na modle jakis innych zawodnikow.

8 polubie艅

Czasy kiedy w 艣rodku pola grali wyrobnicy tylko od noszenia fortepianu ju偶 min臋艂y. Mamy Alexisa kt贸ry nie do艣膰 偶e przytarga fortepian, to jeszcze zagra na nim koncert a po wszystkim posprz膮ta.

Rewelacyjny zawodnik klasa 艣wiatowa.

1 polubienie