Alexis Mac Allister

Jest bardziej takim piłkarzem, jakim w założeniach miał być Thiago Alcantara.
Otwieracz do konserw, tylko znacznie bardziej efektywny od Hiszpana.

11 polubień

Cieszmy si─Ö, ┼╝e w Barcelonie bieda i szybko nie b─Ödzie ich sta─ç na wydawanie 100 baniek na ┼Ťrodkowego pomocnika. I, ┼╝e w Realu ┼Ťrodek pola maj─ů zabezpieczony, bo jeszcze jeden taki sezon i pewnie odezwala by si─Ö latynoska krew i mi┼éo┼Ť─ç do jednego albo drugiego klubu.

A tak na poważnie to faktycznie, jest to kradzież dekady chyba. Powiedzieć promocja to jak nic nie powiedzieć. Już jak grał na 6 widać było, se to kawał piłkarza, ale po uwolnieniu go i przesunięciu wyżej widać jaki to kozak.

Ja widz─Ö w Alexisie tak─ů nasz─ů wersj─Ö Bernardo Silvy, czyli niew─ůtpliwie genialnego pi┼ékarza, kt├│ry okresowo gra tak jakby liczy┼é si─Ö w walce o z┼éot─ů pi┼ék─Ö. Bardzo potrzebny jest nam taki zawodnik. Mam przeczucie, ┼╝e Szobo i Alexis w primie b─Öd─ů dor├│wnywa─ç tej dw├│jce z City. Niech dojdzie do tego jaki┼Ť ┼Ťwietny defensywny pomocnikÔÇŽ

@MG75 ojj. Thiago ma wybitn─ů technik─Ö, ale jego decyzyjno┼Ť─ç oraz efektywno┼Ť─ç stoj─ů na ni┼╝szym poziomie od Maca. Argenty┼äczyk jest i by┼é znacznie konkretniejszy.

Mac gra bardziej bezpo┼Ťrednio, Thiago lepiej nadawa┼é tempo gry jak by┼é zdrowy co by┼éo idealne dla tamtego bocznych obro┼äc├│w graj─ůcych szeroko.
Mac lepiej pracuje z napastnikami. Szkoda jedynie ┼╝e Thiago zniszczony jest przez kontuzje i nie zobaczymy go w duecie z Macem.

2 polubienia

Zdecydowanie bardziej porywaj─ůca by┼éaby wizja gdzie jako dwie 8ki pozosta┼éby Mac z Szobo a Thiago na pozycji cofni─Ötego rozgrywaj─ůcego. Kreatywno┼Ť─ç 2 linii wystrzeli┼éoby wtedy ponad skal─Ö. Z tym, ┼╝e wtedy utraciliby┼Ťmy balans kt├│ry zapewnia nam CDM w osobie Endo. Thiago to jest element kt├│ry w mojej skromnej opinii nigdy nie pasowa┼é do Liverpoolu. Owszem, technika i wizja gry na najwy┼╝szym poziomie ale jednocze┼Ťnie niewielka dynamika i zdrowie nie pozwalaj─ůce na wymagane zasuwanie po boisku. R├│wnie┼╝ ubolewam, ┼╝e nie zobaczymy go nigdy jako element odm┼éodzonej linii pomocy. Wcze┼Ťniej gra┼é w tartaku co dodatkowo nie pozwala┼éo mu pokaza─ç pe┼éni jego mo┼╝liwo┼Ťci. Jedna z najsmutniejszych historii napisanych w czerwonych barwach, jakie pami─Ötam. Spokojnie por├│wnywalna z Fabio Aurelio czy Harrym Kewellem. (Stu mimo wszystko mia┼é u nas momenty pe┼énej chwa┼éy)

2 polubienia

W 100% się podpisuje, bo chodziło mi też że do Szobo. Wiadomo że Węgra bym nie sadzał.
Jeszcze do tej listy dopisa┼ébym StrurridgeÔÇÖa. A co do Thiago no uwielbiam go, nadal jak odpalisz kompilacje to si─Ö ogl─ůda cudownie. Mam s┼éabo┼Ť─ç do niego, dlatego jest mi go tak szkoda.

4 polubienia

Najlepszy argentyński pomocnik, tak tak panie Enzo. Chociaż kto wie, może pod okiem Kloppa to i Enzo lepiej by grał?

Najlepsze jest to, ┼╝e to chyba najnormalniejszy z tych chamowatych argenty┼äczyk├│w. + go┼Ť─ç ma 25 lat i d┼éugie lata gry przed sob─ů.

15 polubień

:slight_smile:
Zrzut ekranu 2024-04-4 o 22.16.30

9 polubień

alexis

15 polubień

Takiego pomocnika nie było tu od 15 lat. Obecnie nasz najlepszy zawodnik, bez niego już by nas w tej walce o tytuł nie było

17 polubień

" Graj nam pi─Ökny Cyganie "
Co to jest za piłkarz, o matko boska :smiling_face_with_three_hearts:
Wiedzia┼éem, ┼╝e to jest kawa┼é zawodnika, ale nie my┼Ťla┼éem, ┼╝e to cz┼éowiek orkiestra :hugs::hugs:
Cud, mi├│d i orzeszki :fire:

Jeszcze się sezon nie skończył ale już chodzi mi po głowie jedno pytanie do całego forum. Co to jest za piłkarz to nie mam k*rwa pytań. Jeszcze to spojenie po wolnym xD Może i lepiej, że nie weszło bo zaraz by się zleciały po niego upadłe Barcelony czy zuchwałe Reale

@Sajos nie nie nie. Pytanie b─Ödzie mniej oczywiste.

2 polubienia

Pi┼ékarz sezonu Liverpoolu? Raczej bez w─ůtpienia.

C├│┼╝ tu wi─Öcej mo┼╝na doda─ç

3 polubienia

Trzy dobre rzeczy z Argentyny: tango, steki i pewien pan o korzeniach irlandzkich :argentina: :muscle: :grinning:
Steve zazdro┼Ťci┼é jak dzisiaj ogl─ůda┼é!

Najlepszy transfer od czasu VVD i Alissona. Gdyby by┼é ranking kt├│ry bierze pod uwag─Ö cen─Ö i przydatno┼Ť─ç to Macca jest jego kr├│lem.

Ranking LFC.pl na gracza meczu - Mac Allister 99% głosów , Nunez 1%.

A co z Salahem? :thinking:

1 polubienie

Je┼Ťli chodzi o cen─Ö i to co wnosi do zespo┼éu to niekwestionowanym kr├│lem jest Robertson, ale Mac jest 2. Od czas├│w Gerrarda na takiego pomocnika czeka┼é klub. Czerwony De Bruyne.

2 polubienia