Anfield

toż to aż się prosi o modernizację kolejnych trybun :D:D

1 polubienie

Wydaje się, że za 2-3 lata kolejna będzie modernizowana. zapewne Sir K. Dallglish Stand.

Na początku ery FSG były dyskusje odnośnie potencjalnego nowego stadionu (były nawet wizualki z czasów Hicksa i Gilleta) ale FSG zdecydowało o tym, że zostajemy na Anfield , które będzie modernizowane etapami. Natomiast nie było z tego co wiem ani finalnego projektu czy pełnego zakresu prac zdefiniowanego.

1 polubienie

No ale to trzeba by zamknąć ulice, a jak ludki by do domów dojeżdzali? Nie mowiąc, że sporo by trzeba zburzyć.

Wjechała zupełnie nowa wizualizacja nowej trybuny :slight_smile:

4 polubienia

Trochę świeżych informacji:
“Buckingham Group, główny wykonawca nowej trybuny Anfield Road, potwierdził, że chociaż istniejąca trybuna będzie otwarta i gotowa do użytku podczas pierwszego meczu The Reds u siebie w tym sezonie, nowa górna kondygnacja pozostanie na razie zamknięta. Przewiduje się, że dodatkowa pojemność będzie stopniowo wprowadzana w trakcie przyszłych meczów domowych.
Po meczu z Bournemouth Buckingham planuje zwiększyć pojemność, wykorzystując górny poziom w ramach etapowego procesu otwierania, który ma zostać zakończony w październiku 2023 r.”

Ma ktos najnowsze zdjęcia ze stadionu? Jak wygląda trybuna? Będzie gotowa na sobotę?

W październiku ma być gotowa w 100% z tego co można wyczytać i był na głównej news o tym chyba też.






Jeszcze dużo pracy, głównie tylko wykończenie tego dzieła. Trochę to czasu zajmie. Z tego co wiem, to na mecz niedzielny będzie dostępna tylko ta stara, dolna trybuna, ale to chyba oczywiste i nikogo nie dziwi :slight_smile:

Dzisiaj rano ściągnięto wszystkich pracowników z placu budowy.
Wszczęto postępowanie, powolany administrator ponieważ wykonawca, firma Buckingham nie wypłaca wynagrodzenia pracownikom. A jeżeli ich “nie stać” to nie mogą kontynuować prace.

Muszą zebrać wszystkich podwykonawców, zobaczyć co jest zrobione i co trzeba zrobić. Do tego ogarnąć dobrego projekt menadżera który to odkręci.
Podobno nie jest to koniec świata, no ale sam fakt ze przykładowo firma Buckingham nie dokończyła budowe Riverside stand na Craven Cottage, którą rozpoczęli w 2019, jest co najmniej ciekawe.

Może ktoś cos wie więcej…

1 polubienie

W ogóle są przeprowadzane jakieś prace na nowej trybunie? Czy tak stoi nieruszana w ogóle? Kiedy miej więcej można spodziewać się otwarcia jej ?

Przypadkiem na to trafiłem.

2 polubienia

Lza się w oku kręci jak na to patrzę
Tak sobie wyobrażam swoją reakcję jeśli uda mi się w końcu zawitać na Anfield.

12 polubień

Z innej beczki - wiadomo coś o nowych telebimach?? Chyba tylko u nas i na OT nie ma telebimów, na których można obejrzeć np sytuacje z VAR.

a w ogóle działają coś na tej trybunie ?? Jest coś robione, czy stoi jak stała ??

Na meczu z WHU widac było zamontowane krzesełka na sporej części nowej trybuny. Pewnie jest poza tym mnóstwo prac których nie widać z zewnątrz.

Po tym, jak w zeszłym miesiącu wstrzymano prace nad wartą 80 milionów funtów przebudową Anfield Road End, Liverpool w końcu powrócił na drogę do ukończenia projektu.

Także prace znowu ruszyły.
Podobno chcą skończyć na derbowy mecz.

@Ralf088 jak chcesz to mogę cały artykuł przetłumaczyć.

1 polubienie

Chyba nie trzeba, było już na stronie:

Polecam przełączyć na chwile na mecz Frankfurt - Borussia i porównać to z atmosferą na Anfield. Jak to się stało że od dawien dawna mamy taką stypę na stadionie?

4 polubienia