Anfield

Ehhh… Aż do 9 marca jeszcze poczekamy na otwarcie drugiego piętra Anfield Road Stand… :confused:

Klub tam ładnie jest w plecy. Trybuna miała być gotowa na początku tego sezonu, a tak naprawdę otworzą ją pod koniec sezonu. Oby już ta data marcowa była ostateczna, i nie było więcej komplikacji.

1 polubienie

Najsmutniejsze jest to, że Liverpool jako inwestor nie może wyegzekwować jakiejkolwiek kary za opóźnienia wykonawcy w realizacji, bo wykonawca ogłosił upadłość. W tym czasie trybuna nie zarabia na siebie i nic nie można z tym zrobić bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez klub, które notabene i tak musi ponieść, by doprowadzić projekt do końca.

A tak miało być pięknie, amerykańsko.

2 polubienia

Liverpool traci około 750.000 £ za każdy mecz na Anfield.
Także jak to będzie aż tylu miesięczne opóźnienie, to można powiedzieć, że stracimy pieniądze o wartości takiego Andre :scream:

I już wiadomo, dlaczego nie będzie transferów za rok :D:D

Jakieś wieści odnośnie otwarcia w całości trybuny Anfield Road Stand?
W artykule który był na stronie głównej z 11 grudnia wynikało, że do końca stycznia powinni się wyrobić i udostępnić kolejne miejsca tak aby na trybunach mogło zasiąść 61 000 kibiców…
Ale jak dla mnie ze zdjęć z forum skyscrapercity i z tego co widzę podczas oglądania meczy daleka droga.
Klub coś wspominał? Bo prace miały trwać i tak do maja ale jednak mecze miały być już z widownią 61000 (tak zakładano). Ale chyba znowu obsuwa jakaś jest.
Ktoś w komentarzach wspominał (w grudniu), że mu to wygląda, że udostępnienie widowni do docelowej maksymalnej pojemności raczej nastąpi w marcu i na to się chyba jak na razie zanosi patrząc na “postępy” z przebudowy.

Tak sobie oglądam zdjęcia nowego Anfield i relacje z wycieczek i nasuwa mi się pytanie: czy przy rozbudobie ARS naprawdę nie udało się zamontować choćby jednego telebimu z prawdziwego zdarzenia???

1 polubienie

W sumie tak sobie myślałem jakiś czas temu o tych telebimach na Anfield i stwierdziłem, że w sumie to po co one. Idziemy na mecz, a nie do “kina” na film, a na tych telebimach to co byś miał? Reklamy. Wystarczy, że na 99,99% innych stadionów będziesz miał to do porzygu więc ja podziękuje i wole Anfield jakie jest. Nawet to na plus w obliczu przytłaczających wszędzie telebimów w miastach i reklam spotykanych już praktycznie na każdym kroku. Wszystko na wzór “chamerykański”
Jedyny aspekt na minus to może taki, że przez to klub traci na reklamach ale w sumie czy tak jest to nie wiem bo przecież da się je zauważyć gdzieś indziej… choćby na bandach reklamowych wokół boiska.
Wracając jeszcze do Anfield, pewnie większość widziała ale wrzucam:


Jak otworzą ten mały fragment gdzie znajdują się kibice przyjezdni to pęknie 60 tyś :slight_smile:

5 polubień

Anfield na przestrzeni lat:

5 polubień

Ciekawe jakie możliwości modernizacji jeszcze ma Anfield. Już teraz to wygląda niesamowicie.

Marzenie zeby kiedys tam pojechac :heart_eyes: :heart_eyes: chociaz na jeden mecz.

Wygląda na to, że dwie trybuny mają potencjał na rozbudowę, oczywiście nie wiem jak to technicznie byłoby możliwe, bo linia zabudowy jest blisko,.

Linia zabudowy to jedno a co zrobic a ulica?

Byłem na Anfield w 2014 roku nie na meczu, ale na wycieczce po stadionie. Widzę ogromną różnicę z zewnątrz na oczywisty plus no i wewnątrz też się pozmieniało na znacznie lepszy standard. Oby dwie pozostałe trybuny również rozbudowali to będzie już w ogóle świetnie.

Ciekawe jaka musialby miec pojemnosc zeby dalo sie normalnie bilet kupic xD

Jakieś 70 000 powinno wystarczyć na tyle żeby nie było to mission impossible, przynajmniej na mniej popularne mecze.

No na OldTrafold jest też ciężko mimo, że stadion większy. Podobnie jak Emirates. Niestety ale nie powstanie tak duży stadion aby móc bez problemow kupić bilety. Nawet jak będzie stadion na 75k to wtedy kluby sprzedają duże pulę biletów agencjom turystycznym więc podaż w ogólnej sprzedaży się dużo nie zwiększa.

W mojej opinii to jeśli Anfield pomiesciloby nawet 100 tys to i tak byłoby ciężko zdobyć bilety.