Arne Slot

1 polubienie

Mogę potwierdzić, że zostanę trenerem Liverpoolu od nowego sezonu. To dlatego trochę się spóźniłem na konferencję. Chciałem z niektórymi osobami pożegnać się osobiście - Arne Slot dla ESPN

Powodzenia trenerze!

Pozostaje nic innego jak przywitać Henka.
Życzę powodzenia i trzymam kciuki. Tylko uważaj na Heisenberga.

2 polubienia

Witamy! Oczekuje tylko, że w pierwszym sezonie utrzymamy ligę mistrzów. Coś więcej będzie bonusem. Jestem dobrej myśli.

1 polubienie

W sumie fajnie jakby pojawił się na trybunach na ostatni mecz i przybił piątkę z Jurgenem.

Byłoby symboliczne przekazanie pałeczki. Szkoda tylko, że Feyenoord gra 2,5h przed nami.

Witamy Arne w :red_circle: rodzinie.
Po Jürgenie/Billu zostań naszym Bobem! :smiley:
Niechaj Twoja łysina okaże się bardziej stylowa niż ta Pepa i przyniesie nam dużo :trophy::trophy::trophy::trophy::trophy::trophy::trophy:

1 polubienie

Ciekawe kiedy prezentacja naszego Henka Schradera

Przykro że tracimy kloppa, ale taki dreszczyk emocji z powiewem nowości mi towarzyszy. Na starcie przygody powiem że nie był to mój kandydat nawet jak już było o nim głośno (Xabi>Amorim>de zerbi>slot) ale oczywiście obym się mylił i da nam mnóstwo radości. Trzeba też pochwalic zarząd za szybkie działanie. Skompletowali cały nowy dział transferowy w 2 miesiące i 3 przed okienkiem i to same pierwsze opcje wow

1 polubienie

Jednego znajomego w naszym klubie już ma :joy:

1 polubienie

Obym się mylił ale mam wrażenie że to trener przejściowy, na jeden sezon w którym będziemy kontynuować przebudowę składu po Jurgenie. Nikt lepszy raczej nie był dostępny w tym roku, może będzie w przyszłym a tymczasem Edwards będzie wprowadzał w klubie swoje porządki.

Też mi się wydaje, że to opcja tymczasowa. Strzelam, że będzie celowanie w Xabiego .

Tak napewno Arne jest opcja tymczasowa i dlatego płacimy odstępne 13 mln. Nie wiem jak wpadliście na taki pomysł ale Arne to opcja długoterminowa więc lepiej żebyście to zrozumieli szybciej i pogodzili się z tym faktem.

16 polubień

To czy Arne Slot będzie opcją długoterminową czy tymczasową, zależy tak naprawdę od niego samego i efektów jego pracy. Na ten moment trudno cokolwiek wyrokować, bo to wróżenie z fusów.

1 polubienie

Oczywiście że to wszystko zależy od niego i tego jak będziemy się prezentować. Bardziej chodzi mi o to że klub widzi w nim opcję długoterminową a nie taka która przychodzi tutaj na rok żeby później ruszyć po Alonso czy innego trenera

3 polubienia

Ja się cieszę z zatrudnienia Slota, bo na rynku trenerskim jest taka bida, że nawet Bayern poprosił Tuchela o pozostanie w klubie (ten odmówił). De Zerbi już nikogo nie podnieca, a Amorim boi się uciekać z Portugalii

7 polubień

Amorim by tu przyszedł, ale zarząd stwierdził że jego przyjście wiązałoby się ze zbyt dużymi kosztami związanymi ze zmianami taktycznymi. Slot gra tak jak Klopp, więc tutaj po prostu będzie taniej bo drobne korekty w składzie. Melissa Reddy o tym pisała. Wzięli opcję tańszą i mniej rewolucyjną, a bardziej ewolucyjną, a więc co za tym idzie bezpieczniejszą.

1 polubienie

Trochę brzmisz jakbyś zarzucał, że klub zrobił źle biorąc pewniejsza opcje. Poważnie chciałbyś rewolucji i sprzedaży 60% zawodników na dzień dobry?

Nie, ale obawiam się takiej “ewolucji” ze nikogo nie sciagna poza moze jednym obrońcą.

Nie no też spodziewam się ewolucji a nie rewolucji, ale jestem przekonany że będzie więcej transferów niż tylko jeden. Conajmniej kilku zawodników odchodzi z klubu, na pewno Thiago, Matip i Adrian, pewnie też Phillips, Kelleher, kilku następnych jest po 30. i trzeba się rozglądac za następcami. Slot może i gra podobnie jak Jurgen i nie wywali połowy składu ale zdziwiłbym się gdyby nie zgłosił jakichś potrzeb pod tym względem więc spodziewam się jednak kilku transferów w najbliższych dwóch okienkach, przynajmniej 3-4.

@AquerdationLFC Co do Adriana: Liverpool goalkeeper confirms reports he's eyeing summer transfer are 'true' - Liverpool Echo
Jeśli chodzi o pozostałych to 26 to rzeczywiście sporo, ale oni wszyscy na pewno nie zostaną w klubie. Kogoś jeszcze pewnie sprzedamy, część młodych pójdzie na wypożyczenia. Slot na pewno będzie chciał jakichś zmian pod swoje preferencje. Nie każdy zawodnik będzie też chciał zostać w klubie bez Koppa.

2 polubienia

Zacząłem się poważnie zastanawiać czy faktycznie możemy się spodziewać jakichś poważnych wzmocnień- no bo kalkulując same odejście i przyjścia:
odchodzi Thiago- ale jest ewentualnie Carvalho jako zamiennik
odchodzi Matip- ale jest Sepp, który wedlug jakichś tam pojawiających się sygnałów mógłby wejść do pierwszego składu
jest też radzący sobie Morton jako DM i powrócił Bajcetić

Zawsze kierujemy się zasadą utrzymywania stanu osobowego, więc nie zdziwiłbym się - gdyby wzmocnieniami czy zastępstwami były dzieciaki.

W ataku nie będzie prawdopodobnie żadnych odejść, chyba że Jota jednak pójdzie do Newcastle.

Odejdzie 2 bramkarzy (tak zakładamy)- więc spodziewam się, że tutaj możemy ściągnąć znowu kogoś numer 2, aczkolwiek jest kilku wypożyczonych.

Nie byłbym zaskoczony rozwiązaniem pod tytułem nie przychodzi nikt, chyba że odejdzie Jota i wtedy ewentualnie ktoś za niego.

Jest też sam Ramsey czy Phillips :stuck_out_tongue: Chociaż tutaj raczej widzę juz opcję pod tytułem sprzedaż i wypożyczenie.

Bramka: Allisona, jakiś dzieciak pokroju Daviesa, Pitaluga czy Jaros i może nawet sam Adrian, bo nie ma żadnych informacji, żeby miał odchodzić- to mnie przekonuje, że dostanie kontrakt na jeszcze jeden rok.
Obrona: VVD, Quansah, Konate, Gomez, Sepp (?) (w odwodzie Phillips)
Boki: Tsimikas, Robbo, Trent, Bradley (w odwodzie Ramsey)
Pomoc: Endo, Elliott, Jones, Ryan, Mac, Szobo, Morton, Carvalho, Bajcetic
Atak: Nunez, Jota, Gakpo, Diaz i Salah

Liczbowo ten skład wygląda na pełny, abstrahując od jego jakości, bo tego nie oceniam- i nie było to też nigdy jakimś aspektem najważniejszym w kontekście naszej polityki transferowej.

26 ludzi- sporawo.

A czy zakładamy, że my kogoś będziemy się pozbywać, nadal wypożyczać?