Arne Slot

1 polubienie

Mog─Ö potwierdzi─ç, ┼╝e zostan─Ö trenerem Liverpoolu od nowego sezonu. To dlatego troch─Ö si─Ö sp├│┼║ni┼éem na konferencj─Ö. Chcia┼éem z niekt├│rymi osobami po┼╝egna─ç si─Ö osobi┼Ťcie - Arne Slot dla ESPN

Powodzenia trenerze!

Pozostaje nic innego jak przywita─ç Henka.
┼╗ycz─Ö powodzenia i trzymam kciuki. Tylko uwa┼╝aj na Heisenberga.

2 polubienia

Witamy! Oczekuje tylko, ┼╝e w pierwszym sezonie utrzymamy lig─Ö mistrz├│w. Co┼Ť wi─Öcej b─Ödzie bonusem. Jestem dobrej my┼Ťli.

1 polubienie

W sumie fajnie jakby pojawi┼é si─Ö na trybunach na ostatni mecz i przybi┼é pi─ůtk─Ö z Jurgenem.

Byłoby symboliczne przekazanie pałeczki. Szkoda tylko, że Feyenoord gra 2,5h przed nami.

Witamy Arne w :red_circle: rodzinie.
Po Jürgenie/Billu zostań naszym Bobem! :smiley:
Niechaj Twoja łysina okaże się bardziej stylowa niż ta Pepa i przyniesie nam dużo :trophy::trophy::trophy::trophy::trophy::trophy::trophy:

1 polubienie

Ciekawe kiedy prezentacja naszego Henka Schradera

Przykro ┼╝e tracimy kloppa, ale taki dreszczyk emocji z powiewem nowo┼Ťci mi towarzyszy. Na starcie przygody powiem ┼╝e nie by┼é to m├│j kandydat nawet jak ju┼╝ by┼éo o nim g┼éo┼Ťno (Xabi>Amorim>de zerbi>slot) ale oczywi┼Ťcie obym si─Ö myli┼é i da nam mn├│stwo rado┼Ťci. Trzeba te┼╝ pochwalic zarz─ůd za szybkie dzia┼éanie. Skompletowali ca┼éy nowy dzia┼é transferowy w 2 miesi─ůce i 3 przed okienkiem i to same pierwsze opcje wow

1 polubienie

Jednego znajomego w naszym klubie ju┼╝ ma :joy:

1 polubienie

Obym si─Ö myli┼é ale mam wra┼╝enie ┼╝e to trener przej┼Ťciowy, na jeden sezon w kt├│rym b─Ödziemy kontynuowa─ç przebudow─Ö sk┼éadu po Jurgenie. Nikt lepszy raczej nie by┼é dost─Öpny w tym roku, mo┼╝e b─Ödzie w przysz┼éym a tymczasem Edwards b─Ödzie wprowadza┼é w klubie swoje porz─ůdki.

Te┼╝ mi si─Ö wydaje, ┼╝e to opcja tymczasowa. Strzelam, ┼╝e b─Ödzie celowanie w Xabiego .

Tak napewno Arne jest opcja tymczasowa i dlatego p┼éacimy odst─Öpne 13 mln. Nie wiem jak wpadli┼Ťcie na taki pomys┼é ale Arne to opcja d┼éugoterminowa wi─Öc lepiej ┼╝eby┼Ťcie to zrozumieli szybciej i pogodzili si─Ö z tym faktem.

16 polubień

To czy Arne Slot b─Ödzie opcj─ů d┼éugoterminow─ů czy tymczasow─ů, zale┼╝y tak naprawd─Ö od niego samego i efekt├│w jego pracy. Na ten moment trudno cokolwiek wyrokowa─ç, bo to wr├│┼╝enie z fus├│w.

1 polubienie

Oczywi┼Ťcie ┼╝e to wszystko zale┼╝y od niego i tego jak b─Ödziemy si─Ö prezentowa─ç. Bardziej chodzi mi o to ┼╝e klub widzi w nim opcj─Ö d┼éugoterminow─ů a nie taka kt├│ra przychodzi tutaj na rok ┼╝eby p├│┼║niej ruszy─ç po Alonso czy innego trenera

3 polubienia

Ja się cieszę z zatrudnienia Slota, bo na rynku trenerskim jest taka bida, że nawet Bayern poprosił Tuchela o pozostanie w klubie (ten odmówił). De Zerbi już nikogo nie podnieca, a Amorim boi się uciekać z Portugalii

7 polubień

Amorim by tu przyszed┼é, ale zarz─ůd stwierdzi┼é ┼╝e jego przyj┼Ťcie wi─ůza┼éoby si─Ö ze zbyt du┼╝ymi kosztami zwi─ůzanymi ze zmianami taktycznymi. Slot gra tak jak Klopp, wi─Öc tutaj po prostu b─Ödzie taniej bo drobne korekty w sk┼éadzie. Melissa Reddy o tym pisa┼éa. Wzi─Öli opcj─Ö ta┼äsz─ů i mniej rewolucyjn─ů, a bardziej ewolucyjn─ů, a wi─Öc co za tym idzie bezpieczniejsz─ů.

1 polubienie

Troch─Ö brzmisz jakby┼Ť zarzuca┼é, ┼╝e klub zrobi┼é ┼║le bior─ůc pewniejsza opcje. Powa┼╝nie chcia┼éby┼Ť rewolucji i sprzeda┼╝y 60% zawodnik├│w na dzie┼ä dobry?

Nie, ale obawiam si─Ö takiej ÔÇťewolucjiÔÇŁ ze nikogo nie sciagna poza moze jednym obro┼äc─ů.

Nie no te┼╝ spodziewam si─Ö ewolucji a nie rewolucji, ale jestem przekonany ┼╝e b─Ödzie wi─Öcej transfer├│w ni┼╝ tylko jeden. Conajmniej kilku zawodnik├│w odchodzi z klubu, na pewno Thiago, Matip i Adrian, pewnie te┼╝ Phillips, Kelleher, kilku nast─Öpnych jest po 30. i trzeba si─Ö rozgl─ůdac za nast─Öpcami. Slot mo┼╝e i gra podobnie jak Jurgen i nie wywali po┼éowy sk┼éadu ale zdziwi┼ébym si─Ö gdyby nie zg┼éosi┼é jakich┼Ť potrzeb pod tym wzgl─Ödem wi─Öc spodziewam si─Ö jednak kilku transfer├│w w najbli┼╝szych dw├│ch okienkach, przynajmniej 3-4.

@AquerdationLFC Co do Adriana: Liverpool goalkeeper confirms reports he's eyeing summer transfer are 'true' - Liverpool Echo
Je┼Ťli chodzi o pozosta┼éych to 26 to rzeczywi┼Ťcie sporo, ale oni wszyscy na pewno nie zostan─ů w klubie. Kogo┼Ť jeszcze pewnie sprzedamy, cz─Ö┼Ť─ç m┼éodych p├│jdzie na wypo┼╝yczenia. Slot na pewno b─Ödzie chcia┼é jakich┼Ť zmian pod swoje preferencje. Nie ka┼╝dy zawodnik b─Ödzie te┼╝ chcia┼é zosta─ç w klubie bez Koppa.

2 polubienia

Zacz─ů┼éem si─Ö powa┼╝nie zastanawia─ç czy faktycznie mo┼╝emy si─Ö spodziewa─ç jakich┼Ť powa┼╝nych wzmocnie┼ä- no bo kalkuluj─ůc same odej┼Ťcie i przyj┼Ťcia:
odchodzi Thiago- ale jest ewentualnie Carvalho jako zamiennik
odchodzi Matip- ale jest Sepp, kt├│ry wedlug jakich┼Ť tam pojawiaj─ůcych si─Ö sygna┼é├│w m├│g┼éby wej┼Ť─ç do pierwszego sk┼éadu
jest te┼╝ radz─ůcy sobie Morton jako DM i powr├│ci┼é Bajceti─ç

Zawsze kierujemy si─Ö zasad─ů utrzymywania stanu osobowego, wi─Öc nie zdziwi┼ébym si─Ö - gdyby wzmocnieniami czy zast─Öpstwami by┼éy dzieciaki.

W ataku nie b─Ödzie prawdopodobnie ┼╝adnych odej┼Ť─ç, chyba ┼╝e Jota jednak p├│jdzie do Newcastle.

Odejdzie 2 bramkarzy (tak zak┼éadamy)- wi─Öc spodziewam si─Ö, ┼╝e tutaj mo┼╝emy ┼Ťci─ůgn─ů─ç znowu kogo┼Ť numer 2, aczkolwiek jest kilku wypo┼╝yczonych.

Nie by┼ébym zaskoczony rozwi─ůzaniem pod tytu┼éem nie przychodzi nikt, chyba ┼╝e odejdzie Jota i wtedy ewentualnie kto┼Ť za niego.

Jest też sam Ramsey czy Phillips :stuck_out_tongue: Chociaż tutaj raczej widzę juz opcję pod tytułem sprzedaż i wypożyczenie.

Bramka: Allisona, jaki┼Ť dzieciak pokroju Daviesa, Pitaluga czy Jaros i mo┼╝e nawet sam Adrian, bo nie ma ┼╝adnych informacji, ┼╝eby mia┼é odchodzi─ç- to mnie przekonuje, ┼╝e dostanie kontrakt na jeszcze jeden rok.
Obrona: VVD, Quansah, Konate, Gomez, Sepp (?) (w odwodzie Phillips)
Boki: Tsimikas, Robbo, Trent, Bradley (w odwodzie Ramsey)
Pomoc: Endo, Elliott, Jones, Ryan, Mac, Szobo, Morton, Carvalho, Bajcetic
Atak: Nunez, Jota, Gakpo, Diaz i Salah

Liczbowo ten sk┼éad wygl─ůda na pe┼ény, abstrahuj─ůc od jego jako┼Ťci, bo tego nie oceniam- i nie by┼éo to te┼╝ nigdy jakim┼Ť aspektem najwa┼╝niejszym w kontek┼Ťcie naszej polityki transferowej.

26 ludzi- sporawo.

A czy zak┼éadamy, ┼╝e my kogo┼Ť b─Ödziemy si─Ö pozbywa─ç, nadal wypo┼╝ycza─ç?