Arne Slot

Dziś mamy ostatni dzień przed oficjalną zmianą warty w Liverpoolu, dlatego zachęcam do przeczytania ciekawego artykułu na temat Arne Slota na portalu WESZŁO.

Co prawda, nie obyło się w nim bez nieścisłości. Po pierwsze, Michael Edwards odszedł z Liverpoolu, nie w 2019 roku (jak tam napisali), a w 2022 roku. Po drugie, w sezonie “pandemicznym”, którego w Holandii nie dokończono, nie przyznano mistrzostwa Ajaxowi (jak tam napisano), bo liga zakończyła się bez rozstrzygnięcia.

Tak poza tym, artykuł dość ciekawy, sporo w nim informacji, które już wielu z nas zna, ale jak ktoś chciałby sobie usystematyzować wiedzę na temat Arne Slota i jego ewentualnych podobieństw do Jürgena Kloppa, to oczywiście polecam przeczytać :slight_smile:

Zaczęło się. Dziś oficjalnie Arend Martijn “Arne” Slot przejmuje wartę i zaczyna się nowa era. Oby pełna sukcesów.

8 polubień

Powodzenia Arne i oby takie nagrody za tytuły :trophy::trophy::trophy: jak najczęściej pod Twoimi rządami trafiały do naszych gablot :red_circle::muscle::smiley:

2 polubienia

I już mamy informację z oficjalnej strony :slight_smile:

2 polubienia

Czy wie ktoś na kiedy jest planowana prezentacja Słota, jego konferencja etc. Bo to takie lekko dziwne. Mamy nowego trenera i ograniczyło się to tylko do oficjalnego komunikatu …

Od czasów Beniteza (to pamiętam) za każdym razem przyjściu nowego trenera towarzyszyła mniejsza czy większą pompa. Konferencja, sesja na stadionie itd. w przypadku Arne - nic.

Cóż, może nie chcą tego robić biorąc pod uwagę że on tutaj będzie maks do końca roku

Albo też jest opcja że obecnie jest na wakacjach jako że jest dopiero co po sezonie. Raczej bym się nie martwił brakiem prezentacji.

Ja się nie martwię ale wydaje mi się to dziwne :smiley: Mam wrażenie, że w sumie więcej nadal mamy tryb “żegnamy Jurgena” niż “witamy Arne” :smiley:

1 polubienie

Aż do końca roku? Myślałem, że tylko do czerwca.

Kurcze ten “nowoczesny swiat” to chyba nie dla mnie :joy:
Ktos da komus lajka i zaraz jest “gracz X chce do klubu Y” albo Arne cos powiedzial albo zrobil lub nie i juz “afera” itd,itp :man_facepalming:

Tak sie czasami zastanawiam skad ludzie biora czas na “rozkminianie” takich pierdol?

5 polubień

Dziś o 16 czasu angielskiego pierwszy wywiad z nowym Bossem.

Ano stąd, że mają go więcej żyjąc w samotności i wegetując podłączonym do światłowodu lub sieci wifi.

x.com, w końcu dziś będą jakieś oficjalne materiały z Arne, trochę trzeba było poczekać :smiley:

Po wywiadzie jestem zachwycony Arne. Ten chłop jest skazany na sukces z Liverpoolem.

ARNE SLOT LA LA LA LA LA :heart:

1 polubienie

Dzisiaj o 12:00 pierwsza konferencja prasowa naszego nowego głównego trenera :wink:.
E.
Hughes również będzie obecny.

3 polubienia

Już widać, że raczej wiele do gadania nie będzie miał, pytania o kontrakty wziął na siebie Hughes i mówi, że to prywatna sprawa, to trochę rodzi obawę, że niekoniecznie wszyscy(ktokolwiek?) będą przedłużani. Może się mylę, ale jakoś pesymistycznie mi to zabrzmiało :smiley:

@PyrkaLFC jak dla mnie za dużo Kloppa i takiego ładnego pitolenia, w sumie konkretów niewiele :stuck_out_tongue:

A ja mam bardzo pozytywne wrażenie z pierwszej konferencji Arne. Co do obecności Hughsa, zmienia się struktura i podział obowiązków, przechodzimy z managera na head coacha - moim zdaniem bardzo dobrze, że Hughs się pojawił, żadnych niedomówień, wszystko jasne.

@Loku64 Tak, rzeczywiście mało mięcha. Z drugiej strony też pewnie nie ma za bardzo co powiedzieć - piłkarze się porozjeżdżali czy to na wakacje, czy na turnieje, miał tylko okazje pogadać z Virgilem, żadnego treningu nawet nie przeprowadził.

Podoba mi się też ta kurtuazja względem Kloppa, wiadomo jaką postać przyszło zastąpić Slotowi, w dodatku Klopp na odchodnę wykonał jeszcze bardzo miły gest w stronę Arne, więc fajnie, ze Arne gdzieś tam próbuje się rewanżować, tym bardziej, że to dziennikarze zagrali mu taką piłkę. W ogóle chyba dobrze się Holender czuje wśród kamer, raczej sprawia wrażenie bardzo swobodnego

6 polubień

Ja tam się cieszę, że wracamy do modelu, który działał. Powierzenie Kloppowi decydującego głosu przy transferach nie było dobrym posunięciem z perspektywy czasu.

1 polubienie

Mistrzowsko zaorał tego gościa, który pytał jaką formacją będzie grał w Liverpoolu.

2 polubienia

Ogólnie ma sporą swobodę w wypowiadaniu się po angielsku, nawet większą niż Kloppo