Arthur Melo

Gość jest po tragicznych 2 sezonach i Juve próbowało go upchnąć gdzie się da za paczke fajek, chyba logiczne, że gdyby odżył i zagrał dobry sezon to cena będzie za rok nierównywalnie większa niż ewentualna klauzula zawarta teraz w wypożyczeniu.

Przecież Juve by teraz nie zawarło żadnej klauzuli, nawet z opcją wykupu, przecież ceny wykupu po wypożyczeniu nie ustala się w momencie wypożyczenia, o czym Ty gadasz XD

Co? Oczywiście że w zdecydowanej większości takich wypożyczeń cena jest ustalana w momencie wypożyczenia, tak jak na przykład teraz Chelsea ustaliła ewentualną cenę wykupu w wysokości 30 milionów za Zakarie.

Tu masz potwierdenie Romano, że klauzula wynosi 30 milionów

1 polubienie

Jaką cenę 30 mln, o czym Ty gadasz.

Chelsea wypożycza Zakarie z opcją wykupu po sezonie, nie ma żadnych ustalonych cen. Skąd Ty bierzesz takie informację.

Przecież tu chodzi, że od 30 mln, a nie za 30 mln XD.

Ale tu się odpierdziela Melo-dramat na temat piłkarza, który nawet nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. A na forum już ruszyła krytyka warunków wypożyczenia. :joy:

Najśmieszniejsza i zarazem najsmutniejsza rzecz, jaką przeczytałem, to to, że czekamy z zaklepaniem wypożyczenia do potwierdzenia długości nieobecności Hendersona. Niesamowite i absurdalne zarazem. Przecież my tak, czy inaczej potrzebujemy pomocnika! Jeśli się zgodzi do nas przyjść na rok, a scouting miał go na radarze, jako jedną z wielu opcji zapasowych, to brać gościa i tyle.

Nie uwierzę w to, że ten Melo może grać gorzej, niż Hendo.

Ja już nie wiem, czy ty trollujesz, czy jesteś aż takim odklejeńcem. To forum to jest jeden wielki cyrk bez kitu.

2 polubienia

A może my go ogarniamy dla wilków, żeby nam puścili Nevesa hahah :rofl: :rofl:

Od odklejeńców wyzywa mnie typ, który tu kiedyś stwierdził, że Fred jest lepszym piłkarzem od Keity, bazując na grafice, która pokazywała, że Keita jest lepszy. @josif tu kiedyś napisał, że łatwiej coś wytłumaczyć dziecku niż Tobie i się nie mylił.

Mają opcję wykupu z 30 mln, to nie znaczy, że mogą Go wykupić za 30 mln, tylko za min. 30 mln…

Liverpoolowi taka klauzula jest nie potrzebna, bo Liverpool go nie wykupi … Zresztą Chelsea Zakarie też nie, ale to już inny temat.

2 polubienia

Poruszenie dzisiaj straszne, dla mnie ten gościu to farsa ale oby nas zaskoczył i zamknął nam usta :grinning:

Także witamy i powodzenia Arthur !

Oglądając kiedyś Barcelonę w LM nie mogłem zrozumieć jak on tam się znalazł. Podania do najbliższego i słaby technicznie. Tak go zapamiętałem

Wchodzi Arthur Melo…

Skoro już dołączył do The Reds, to pozostaje mu życzyć jak najlepiej. A my cieszmy się, że Fabinho nie będzie musiał grać w Kukuryku czy Pucharze Anglii. W obliczu niekończących się kontuzji Keity i Oxa, Arthur będzie miał okazję pograć i odciążyć naszych podstawowych pomocników. Latem się grzecznie pożegnamy i każdy będzie zadowolony, no Juventus może niekoniecznie.

1 polubienie

Z wszystkich dostępnych opcji Liverpool wybrał brazylijskiego Rafał Murawskiego.

1 polubienie

Czyli do naszego środka wkomponuje się idealnie :wink:

Najdziwniejszy ruch ostatnich lat stał się faktem. No cóż. Najwyżej nie będzie grał i po sezonie odejdzie. Na puchary będzie.

image

Juventus have just announced the details of Arthur’s loan to Liverpool.

And there’s some potential good news for the Reds with a purchase clause in the deal.

Liverpool can sign him permanently for £32m (37.5m euros) if they wish.

The loan fee is about £4m.

29

Wiadomo jaki sobie numer wziął?

No to pozostaje życzyć Arthurowi i Nam szczęścia we wspólnej pracy. Obyśmy się zdziwili, choć niestety nic na to nie zapowiada.