Atlético Madryt - Liverpool

Mecze w Hiszpanii rzadko nam wychodzą. Nie pamiętam już takiego dobrego meczu.

Ja pamiętam:

Liverpool vs. Tottenham 2-0, finał LM (Wanda Metropolitano)
1 czerwiec 2019

:sunglasses:

Natomiast z zespołami z Hiszpanii statystyki meczów wyjazdowych mamy naprawdę złe i ostatni raz wygraliśmy tam 25 lutego 2009 r. z Realem pokonując ich wtedy 1-0 w 1/8 LM.

Przed tym meczem mieliśmy naprawdę dobrą serię wyjazdów do Hiszpanii:
1-1 vs Atletico (paź. 2008) LM, grupa D
2-1 vs Barcelona (luty 2007) 1/8 LM, 1-szy mecz
2-1 vs Real Betis Sevilla (wrz. 2005) LM, grupa G
1-0 vs Deportivo La Corupa (paź. 2004) LM, grupa A

Po 2009 natomiast było już znacznie gorzej. Jeden remis 3-3 z Sevilla na 7 spotkań, reszta same porażki. Dla przypomnienia:

0-1 vs Atletico Madrid (kwiecień 2010) Liga Europy, półfinał, 1-szy mecz
0-1 vs Real Mardid (listopad 2014) LM, grupa B
0-1 vs Villareal (kwiecień 2016), Liga Europy, półfinał, 1-szy mecz
3-3 vs Sevilla (listopad 2017) LM, mecz grupa E
0-3 vs Barcelona (maj 2019) półfinał LM, 1-szy mecz
0-1 vs Atletico Madrid (luty 2020) 1/8 LM, 1-szy mecz
1-3 vs Real Madrid (kwiecień 2021) 1/4 LM, 1-szy mecz
?-? vs Atletico Madrid (paź. 2021) LM, grupa B

Ogólnie biorąc pod uwagę wszystkie wyjazdy w spotkaniach o stawkę rozgrywanych w Hiszpanii licząc od września 1968 r. nasz bilans jest następujący: 7 (W), 5 (D), 9 (L).

Jeśli miałbym się sugerować tylko i wyłącznie statystykami, to powiedziałbym, że jutro remis będzie sukcesem.

Życzyłbym sobie rewanż za mecze sprzed 2 lat, ale po popelinie na wiosne z Realem nie wierze już w zemstę w naszym wykonaniu. Punkt na wyjeździe i trzy u siebie. Tak ja to widze.

No właśnie mecz w finale ligi mistrzów z tottenhamem też dobry nie był. Całe szczęście koguty też zagrały słabo, a mecz idealnie nam się ułożył dzięki głupocie Sissoko.

Lepsze pragmatyczne zwycięstwo niż romantyczna porażka :grin:

1 polubienie

Na jakim kanale transmisja jest?

Polsat sport Premium 1

Koledzy, czy ktos wie, czy gdzies w Łomży w jakiejs knajpie ogladaja mecz dzis ? Jestem tu przez tydzien i szkoda by bylo mi ominac widowisko. Mam nadzieje, ze w Łomży tez sa czerwoni :wink:

Najlepiej odpalić mapy google, szukasz knajpy i dzwonisz pytać o mecz :grin: na pewno ,a którymś razem trafisz. Ja tak robię :wink:

1 polubienie

Skald prawie w pełni podstawowy, szczerze mówiąc wynik mnie bardzo nie interesuje dzisiaj, wiadomo fajnie było by wygrać ale dużo bardziej trzymam kciuki za zdrowie chłopaków

Napisałem tu wcześniej że zwycięskiego składu się nie zmienia i Jurgen chyba wyszedł z tego założenia, ale że nawet bardziej wypoczęty Flaco zostanie na ławce to sie nie spodziewałem. Wierzę że Boss wie co robi.

Wymarzony start, czy mi się wydaje, czy Milner trącił tą piłkę?

Znowu Salah to zrobił…

FSG powinno się szybko decydować, bo zaraz wysokość tygodniówki to nie będzie 400k tylko wzrośnie do 450k i więcej

Bardzo proszę o link gdzie mogę obejrzeć meczyk. Dzięki

Fajnie to idzie, jeszcze proszę o 3 bramkę żeby Atletico już się odechciało dalej grać.

A wielu się śmiało, że nie kupiliśmy napastnika i trzeba będzie Milnerem łatać🤣

Ups… Chyba trochę zaspali.

Ja pierd… czy ten Keita nie potrafi strzelać zwykłych bramek? :laughing:

‘‘He only scores spectacular goals’’ Naby Keita!!

Nie dowierzam, że prowadzimy już 2-0. Rewelacyjne wejście w mecz. Nie ma bata, tu trzeba dzisiaj wygrać!

Edit: No już 2-1… heh, co tam się dzieje. Posta w spokoju nie można napisać. Jeez… :wink:

Offtop: LINK do meczu. Pozdro.

Polecam SoccerStreams.net

No i niestety nie potrafi też bronić, ani wygrac pojedynku fizycznego

Co to k… jest? Nasi znów pomyśleli przy 2-0 że mecz się sam wygrał? Od 2 bramki stoimy, powinniśmy już przegrywać.