Byli piłkarze Liverpoolu w nowych klubach

Z przymrużeniem oka :wink: napiszę tak: a czego innego można się spodziewać po byłym graczu City a obecnym Bayernu?
Prymityw i tyle!
Z kim przestajesz/klub w jakim grasz,takim się stajesz :grimacing:

A Sadio to nasz chłop i dobrze, że za taką odzywkę mu walnął :rofl:

Ogólnie czy ktoś kto odchodził z ekip Kloppa(Mainz,BVB,Liverpool) wypalił i stał się jeszcze lepszy ?
Chyba nikt poza Lewym i Gundoganem.
Od nas według mnie Simon Mignolet w Brugge prezentował wyzszy poziom niż w Liverpoolu

Na pewno Can, Awoniyi i Luis Alberto weszli na wyższy poziom po odejściu z Liverpoolu

Chyba tylko Inga i M. Grujić. Może jescze Emre Can

Hummels miał swój czas jeszcze. Mkhitaryan też w sumie same topowe kluby przechodził.

Dani Pacheco zdobywa bramkę na 2-0 w meczu Górnika Zabrze z Zagłębiem Lubin. Nasz niespełniony talencik pomaga Zabrzanom w tzw. “walce o spadek”, no ale przynajmniej gdzieś sobie kopie :wink:

3 polubienia

Dominic Solanke dziś z golem i dwoma asystami jako architekt zwycięstwa Bournemouth 3:2 z Tottenhamem. Znów kolejka układa się pod Liverpool (porażka Newcastle i Tottenhamu), tylko my sami nie chcemy z tego skorzystać.

1 polubienie

XD to prawda kibicuje górnikowi i zawsze jak go widze w koszulce to absurdalna jest dla mnie myśl że koleś grał kiedyś w live XD

1 polubienie

Bardziej był nizeli grał, choć z czego kojarzę w seniorskiej kadrze zadebiutował :stuck_out_tongue_winking_eye:

Andy miał mocne 5 minut ostatnio :joy:

12 polubień

W życiu bym nie pomyślała, że jeszcze gra profesjonalnie w piłkę :sweat_smile:
Od siebie dodam, Harry Wilson z bramką dla Fulham. Wygrali z Leeds 2-1.

1 polubienie

Mane dzisiaj z golem dla Bayernu, wcześniej jednej bramki mu nie uznano (podobno spalony), a szkoda, bo znakomicie wykończył sytuację 1 na 1.
Bawarczycy przegrali ostatecznie z Mainz i teraz Borussia ma punkt przewagi.

1 polubienie

Jude Bellingham z ładnym golem dla BVB.

Edit. A taka ironia… Ja go juz tak traktowalem od blisko roku, i pewnie nie tylko ja. Mozna go podpiac jako tzw. niedoszły były.

Weszlismy już w jakąś alternatywną linie czasu gdzie Jude Bellingham jest byłym zawodnikiem Liverpoolu?

16 polubień

Medialnie był już nasz, niektórzy jak widać tak w to uwierzyli że można go uważać za naszego byłego :slight_smile:

4 polubienia

Tak, był naszym zawodnikiem w snach :stuck_out_tongue:


Lord Klavan był prezenterem estońskim podczas Eurowizji w Liverpoolu.

5 polubień

https://twitter.com/atletiuniverse/status/1657793006953537537?s=46&t=x0zucCKxD8-A2CEl47vFKw

Torres mało się z Arbeloa nie pobił. Ferdziu prowadzi młodzieżówkę Atletico, a Arbeloa Realu. Grali przeciwko sobie spotkanie pucharowe. Torres dostał czerwona kartkę, a Alvaro żółta.

Ogólnie Ferdziu sylwetkę ma mocno rozbudowana, gdyż zajął się treningiem siłowym po karierze piłkarskiej. Prowadzi tez sieć siłowni.

@The_Normal_One_II niby tak, ale też pewnie przeszkodziło by mu to w dynamice i zwinności. Coś kosztem czegoś :smiley:

1 polubienie

Odklejenie potężne. ^%%%