Byli piłkarze Liverpoolu w nowych klubach

W tym temacie rozmawiać będziemy o poczynaniach byłych zawodników the Reds w nowych klubach.

Trochę brakuje źródeł, gdyż z dotychczasowych dyskusji jakie pamiętam wynika, że nic więcej za Coutinho dostać już nie powinniśmy, a tu doniesienia, że 42,6 mln Euro. Ktoś jest w stanie zweryfikować te domniemania?

Tak i nie. Barcelona jest jeszcze winna kasę, ale już nie nam bo my podobno ten dług już sprzedaliśmy i nic więcej nie dostaniemy.
Tutaj jest artykuł o tym, z tym że pada dużo mniejsza kwota - 13 milionów €. I raczej oni mają rację a nie TVPiSport.

1 polubienie

Coates strzela… dwie bramki. Sporting notuje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie LM.

Torres wraz ze swoim synem zbija piony z naszymi zawodnikami.

Niezłe cyrki dziś w meczu Barcelony z Celtą. Obecny szkoleniowiec Barcy, wobec kontuzji Fatiego, miał poprosić Coutinho i rozgrzewkę w celu dokonania zmiany, Coutinho miał odpowiedzieć, że pierdoli i nigdzie wchodził nie będzie.

Pięknie Filipku pokierowałeś swoją karierą. Byłeś jednym z najlepszych na świecie w Liverpoolu, teraz jesteś zerem. Warto było?

3 polubienia

Pewnie bolały go plecki, a w styczniu Newcastle wita!

5 polubień

Rhian Brewster z pierwszą bramką w Championship:

Niezłego konia trojańskiego wepchnął Edwards do stolicy Katalonii, gościu ma u mnie za to szacunek dożywotnio. Jeszcze ta kwota :sunglasses:

Szkoda Coutinho ale sam pracuje na swój wizerunek. Jeśli to prawda, to bardzo słabe zachowanie z jego strony.
W tym samym meczu Iago Aspas z bramkami.

Nasz były zawodnik, Argentyńczyk Maxi Rodriguez ogłosił zakończenie kariery w wieku 40 lat. Jak wspominacie jego występy w Liverpoolu?

1 polubienie

Najlepiej wspominam przyśpiewkę, bardzo fajna wpadająca w ucho melodia

Pamiętam jego rakietę ziemia-powietrze w meczu z Fulham (5-2 dla nas) - hat trick Maxiego!. Że siatka wytrzymała to aż się dziwię. Poza tym bardzo niedoceniony piłkarz.

1 polubienie

Gdzie jest teraz Daniel Sturridge ?
https://transfery.info/aktualnosci/daniel-sturridge-nie-wystapil-w-meczu-perth-glory-bo-nie-jest-przyzwyczajony-do-dlugich-lotow/158283

Swego czasu krążyły plotki, że kontuzje to nie powód dlaczego nie gra a jakieś dziwne przekonania, ogólnie nakierunkowywali że coś z głową.

1 polubienie

To trochę słabo, bo wybrał akurat Perth. Miasto najbardziej oddalone od pozostałych aglomeracji w Australii. W lidze pięć klubów jest z Nowej Południowej Walii, jeden z Queensland, trzy z Wiktorii, jeden z Południowej Australii a jeden… aż z Nowej Zelandii. Najbliżej ma do Adelaide, ok. 3 godzin samolotem (2 tys. km), najdalej do Wellington (5,2 tys. km; Google pokazuje, że bez czarteru jakieś 39 godzin z czterema przesiadkami :stuck_out_tongue:)

Myślę, że zbyt dużego wyboru akurat nie miał :laughing:

Mógł znaleźć klub np. w Luksemburgu, wszędzie by mógł dojechać nawet na rowerze :grin:

Oglądałem końcówkę Lens-PSG, cieszyłem się, że PSG przegra bo nie przepadam za tym zespołem, Lens miało kilka niezłych kontr i powinni zamknąć mecz, nie udało im się, wszedł Mbappe z Wijnaldumem, Mbappe podawał, Gini sieknął z baniaka i się skończyło remisem, szkoda, jedyne pocieszenie, że to Gini bo jakoś tak polubiłem człowieka, pozdrowienia dla tych co go nie polubili :wink:, o dziwo jest tu takich aż nadto.

Bo PSG strzela bramki a w LFC podawał tylko wszerz lub do tyłu albo mitycznie regulował mityczne tempo gry. Czego nie rozumiesz?

Stary to Ty tu kompletnie nic nie rozumiesz, nawet nie wiesz jaką rolę spełnia obecnie w PSG lub jakiej nie spełnia, a wydajesz głos, on nawet nie za często tam gra, a jak gra to też niżej jak u nas, zdaję sobie doskonale sprawę jaką rolę pełnił u Kloppa co grał u nas, co mógł grać u nas, co grał w innych zespołach, co daje jako 6 co daje jako 8, a co daje jako 10, niestety tępaki Twojej maści tego nie rozumieją, nie rozumieją nawet jaka jest rola pomocnika u Kloppa😉.