Jordan Henderson

Ale dziwnie się patrzy na hendo w innych barwach

Transfer Hehe dopięty. To będzie zupełnie inny sezon. Zaczyna się coś nowego.

Przyleci na któryś domowy mecz i zrobią mu pożegnanie :wink:

No to chyba już tylko oficjalnych komunikatów brakuje ze strony klubów.

Hehe już z nowymi kolegami.

Jordan Henderson on Instagram: "It's hard to put these last 12 years into words and it's even harder to say goodbye. I will always be a Red. Until the day I die. Thank you for everything. You'll never walk alone. Jordan ❤️" Mamy pożegnanie

5 polubień

Mamy zdjęcia z treningów w Arabii, mamy pożegnanie, a nie mamy dalej oficjalki…

Pewnie moderatorzy nie wierzą sami :stuck_out_tongue:

No cóż, posługując się wyświechtanym sloganem “nic nie może wiecznie trwać”. Czas Hendo dobiegł końca, zeszły sezon był naprawdę kiepski w jego wykonaniu, w piłce czas kilku lat to naprawdę sporo (mam tutaj na myśli mistrzostwo oraz zdobycie LM). Młodszy, lepszy już nie będzie, cieszę się, się, że odchodzi.

Dla tych co nie widzieli jeszcze pożegnalnego filmiku.

5 polubień

Piękny filmik, kawał czasu, wiele pięknych chwil. Łezka w oku się kręci, a w niektórych momentach, aż mam gęsią skórkę.
Dzięki Hendo za wszystko :muscle: YNWA

1 polubienie

Przez te 12 lat przeszedł wyboistą drogę ale osiągnął szczyty. Przybył jako najlepszy młodzian Sunderlandu za spore 16mln i od początku borykał się z presją i mianem przepłaconego flopa. Od gry na prawym skrzydle u Kennego po podniesienie wszystkich możliwych pucharów.
Dla mnie nigdy nie musiał nic udowadniać, miał swoje wady i minusy ale dla mnie był zdecydowanie najlepszym kapitanem jaki mógł nastać po Gerrardzie a pod paroma względami był nawet lepszy.

3 polubienia

Pod jakimi względami był lepszy jako kapitan od Gerrarda?

1 polubienie

Dziwnie będzie w Liverpoolu bez Hendersona. Z jednej strony chciałbym napisać, że to przykre pożegnanie, z drugiej jednak… Transfer do tego klubu biorąc pod uwagę jego wcześniejszą postawę i czyny budzi niesmak. Henderson jednak to kawał historii w Liverpoolu, ważny piłkarz, świetny kapitan i wydaje mi się, że zawsze niedoceniany przez kibiców.

1 polubienie

Jej człowiek nie wchodził kilka dni wraca i widzi jak ludzie Hendersona legendą nazywają.
Nadużywacie tego określenia.
Sprzedać zapomnieć kupić kogoś lepszego.

Kim ty w ogóle jesteś, żeby o czymś takim decydować?? Henderson jako kapitan wygrał z klubem wszystko,a ty jesteś zwykłym Bolkiem z forum,który próbuje się mądrować i grać szefa.
Hendersona będą latami pamiętać wszyscy,a ciebie czy raczej twoje nędzne wypociny będą wspominać krótko i co najwyżej dla totalnej beki.
Nie okazujesz szacunku to przynajmniej zamknij dziób!!!
@FroncQ

1 polubienie

Liverpool oficjalnie potwierdził odejście Hendersona. Tym samym temat zostaje sentymentalnie zamknięty… Od teraz o Jordanie (i nie tylko) piszemy w temacie → Byli piłkarze Liverpoolu w nowych klubach