Jordan Henderson

Piękny filmik, kawał czasu, wiele pięknych chwil. Łezka w oku się kręci, a w niektórych momentach, aż mam gęsią skórkę.
Dzięki Hendo za wszystko :muscle: YNWA

1 polubienie

Przez te 12 lat przeszedł wyboistą drogę ale osiągnął szczyty. Przybył jako najlepszy młodzian Sunderlandu za spore 16mln i od początku borykał się z presją i mianem przepłaconego flopa. Od gry na prawym skrzydle u Kennego po podniesienie wszystkich możliwych pucharów.
Dla mnie nigdy nie musiał nic udowadniać, miał swoje wady i minusy ale dla mnie był zdecydowanie najlepszym kapitanem jaki mógł nastać po Gerrardzie a pod paroma względami był nawet lepszy.

3 polubienia

Pod jakimi względami był lepszy jako kapitan od Gerrarda?

1 polubienie

Dziwnie będzie w Liverpoolu bez Hendersona. Z jednej strony chciałbym napisać, że to przykre pożegnanie, z drugiej jednak… Transfer do tego klubu biorąc pod uwagę jego wcześniejszą postawę i czyny budzi niesmak. Henderson jednak to kawał historii w Liverpoolu, ważny piłkarz, świetny kapitan i wydaje mi się, że zawsze niedoceniany przez kibiców.

1 polubienie

Jej człowiek nie wchodził kilka dni wraca i widzi jak ludzie Hendersona legendą nazywają.
Nadużywacie tego określenia.
Sprzedać zapomnieć kupić kogoś lepszego.

Kim ty w ogóle jesteś, żeby o czymś takim decydować?? Henderson jako kapitan wygrał z klubem wszystko,a ty jesteś zwykłym Bolkiem z forum,który próbuje się mądrować i grać szefa.
Hendersona będą latami pamiętać wszyscy,a ciebie czy raczej twoje nędzne wypociny będą wspominać krótko i co najwyżej dla totalnej beki.
Nie okazujesz szacunku to przynajmniej zamknij dziób!!!
@FroncQ

1 polubienie

Liverpool oficjalnie potwierdził odejście Hendersona. Tym samym temat zostaje sentymentalnie zamknięty… Od teraz o Jordanie (i nie tylko) piszemy w temacie → Byli piłkarze Liverpoolu w nowych klubach