Fabinho

Akurat pod koniec sezonu był w bardzo dobrej formie. A chyba nie myślisz, że podczas tych negocjacji siedział na dupie i nic nie robił,także spokojnie,do sezonu będzie przygotowany.

W bardzo dobrej formie :D? Ty widziales te mecze ? Zagrał może kilka niezłych spotkań ze 3 na ostatnie 7, ale bardzo dobra formą bym tego nie określił

@SK21 to widocznie masz mniejsze wymagania ode mnie, w każdym razie zgodzę sie, że odżył na koniec. Jednak to nie jest tak, że w każdym meczu wyglądał dobrze. Co do tego, czy siedział na dupie to bardzo prawdopodobne :slight_smile:

@SK21 że Ty tak uważasz, to nie czyni to faktem


jak widać oceny mocno mieszane i często nie grał całych spotkań. Raczej zawodników w gazie się nie ściąga w trakcie spotkania, szczególnie, że gralismy juz tylko na 1 froncie. Wizualnie też w niektórych spotkaniach wyglądał lepiej, w innych gorzej .

Oczywiście, że widziałem. Jeśli nie w bardzo dobrej,to co najmniej dobrej,bez dwóch zdań.

@Loku64 tu nie chodzi o wymagania tylko o fakty.

@Loku64 to że wrzucasz jakieś oceny,to też nie sprawia, że to ma pokrycie w rzeczywistości.
Zmieniany był z reguły po żółtej kartce,wiadomo dlaczego.
Z resztą nie wiem czy zauważyłeś na tym forum jest kilku “ulubieńców”
-Henderson,Matip ,Gomez ,Adrian i teraz Fabinho i co by się nie działo,jakby nie grali to “znafcy” z forum i tak po nich jadą,a prawda jest taka, że Fab miał słabe 3/4 sezonu ,jak i cały zespół.
Końcówka sezonu dała nadzieję na powrót do formy.
Nowy sezon ,nowe rozdanie.
Wychodzi na to, że kto inny będzie się martwił formą Flaco.

chyba zaraz wjedzie oficjlaka

Fabinho Here We Go pięknie teraz czekamy na Romka

2 polubienia

Odejście z Liverpoolu Hendersona jakoś bardziej mnie rusza niż odejście Fabinho, dobrze, że ta saga z transferem Brazylijczyka dobiega końca.

Firmino, Henderson, Fabinho i Mane - chyba Liverpool będzie najliczniej ‘reprezentowany’ w AS?

1 polubienie

Fabinho był tragiczny w zeszłym seznie. Czy to forma fizycznia czy też w głowie mu się przestawiło i nie chciało mu się biegać? Dobrze, że już nie musimy się tym martwić.

Szkoda Fabinho, genialny w swoim prime, ale zajechany do granic możliwości z winy dusigroszy z USA i fizycznie nie dawał już rady grać na takim tempie.

Teraz po czasie dopiero widać że Wijnaldum i Fabinho w formie to byly filary sukcesów Liverpoolu, skutki ich braku bylo widac w ubiegłym sezonie

7 polubień

Niestety postawilismy na zlych koni sciagajac Thiago, Keite i Oxa. Jesli zamiast nich graliby zawodnicy dobrzy fizycznie to nie byloby dzis mowy o jakiejs przebudowie srodka pola. Liczba zawodnikow moze i sie zgadzala ale co z tego jesli polowa nadawala sie tylko do łóżek szpitalnych?

Ja już żałuję jego odejścia. Czuję że miał jeszcze coś tutaj do zrobienia, coś udowodnić.

Tak aczkolwiek Wijnaldum po odejsciu do P$G również stracił swój prime. Ogólnie moim ulubieńcem od kiedy tylko przyszedł do klubu był Firmino i dalej ubolewam że go nie ma… Fabs był świetny ale też już nie dojezdzał u Arabów i zarobi i raczej się nie narobi… ogólnie jeśli się nie mylę to jedynym Brazylyjczykiem który nam został to Ali… teraz Liverpool to takie trochę multi-kulti… praktycznie podstawowa 11 (jeszcze nie wiem jaka będzie ale załóżmy że będzie w niej Darwin… to wszyscy zawodnicy tzn cała 11 z innych krajów. Jedyny Angol to Trent… ot się narobiło.

Jeszcze rok temu nikt sobie nie wyobrażał jego odejścia… Szok ile rok może zmienić w podejściu

Jones jeszcze pewnie w pierwszej XI

Fabinho był świetny, to jak potrafił wyłuskać piłkę w wielu meczach uratowało nam wynik. Oczywiście w ubiegłym sezonie lepiej jakby go na boisku wcale nie było… Żal, że odchodzi

1 polubienie

Jeszcze rok temu nikt sobie nie wyobrażał, że nie zagramy w LM w 2023/24.

Rok w piłce to szmat czasu.

Jest jeszcze Pitaluga w szerokiej kadrze, a może ściągniemy jakiś talent z kraju kawy.

Fabinho odszedł w dobrym momencie, forma nie ta, a i chyba również motywacja, sądząc z kierunku transferu.
Z pewnością należy mu się ogromny szacunek i podziękowania za wkład w sukcesy Liverpoolu. I powodzenia w nowej lidze.

W związku z oficjalnym potwierdzeniem transferu, zamykam wątek. Dalsza dyskusja na temat Fabinho w wątku → Byli piłkarze Liverpoolu w nowych klubach :wink: